dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ulrychów,Warszawa

77,61 zł/m²67 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 67 m2, parter/7, w budynku z 1987r., Wola Ulrychów. Świeżo po remoncie, witryny od ruchliwej ulicy, idealny na salon kosmetyczny, fryzjerski, medycynę estetyczną, studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Bemowo,Warszawa

90,91 zł/m²220 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę budynek 150m2 osiem pokoji mieszkalno biurowy ,dwa magazynki plac 1500m2 ogrodzony media kazda działalność np. komis samochodowy magazynki dwa 4m wysokości pop 35 m2 wynajmę lokal 250m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

46 zł/m²150 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do wynajęcia oferujemy budynek biurowy zlokalizowany na Białołęce, przy ul. Modlińskiej. Budynek o powierzchni 150 m2, składa się z trzech kondygnacji (1 podziemna). Parter: 3 pomieszczenia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Błotna

Targówek,Warszawa

47,38 zł/m²528 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje na wynajem obiekt biurowo-usługowy o pow. całkowitej 527,7 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części Zacisza na Targówku niedaleko skrzyżowania ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

18 €/m²322 m² 5 796 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem lokal 322m2 netto w nowoczesnym biurowcu na Mokotowie, przy skrzyżowaniu Marynarskiej z Rzymowskiego. Informacja o lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²152 m² 8 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²21 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²65 m² 6 486 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! Parterowy, narożny lokal gastronomiczny z ogródkiem na wynajem zlokalizowany w świetnym miejscu przy ul. Żupniczej w inwestycji soho na Pradze-Południe w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: kompletny koncept gastronomiczny autentyczna włoska pizzeria z prosperującą spółką zarządzającą (100% udziałów) Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa, funkcjonująca pizzeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

30 zł/m²430 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Przestrzenny, stylowy dom W śródziemnomorskim stylu Dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 430 m2 zlokalizowany w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego na Ochocie. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Mokotów,Warszawa

23 zł/m²500 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

magazyn ok 500 m2 c.23zł/m2 4M WYSOKI pom. biurowe 110 m2 c. 45zł/m2 parking ochrona teren ogrodzony zadbany Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Siekierki,Warszawa

92,11 zł/m²38 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 38 m2 na parterze w budynku z 2025r., Mokotów, Siekierki. Lokal w stanie deweloperskim, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

110,27 zł/m²263 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 263m2 pod usługi medyczne na Żoliborzu przy ulicy Powązkowskiej. Powierzchnia znajduje się na drugim piętrze zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Ursus,Warszawa

40 zł/m²750 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

wynajmę magazyn 750m2 dobra lokalizacja,6m wysoki, duzą brama wjazdowa,teren ogrodzony,siła,parking,wynajem długoterminowy kazda w większości działalnosci.biuro100m2 piętro schody oraz wyjscie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²314 m² 11 788 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 314,34 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²21 m² 1 667 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 21,37 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

65 zł/m²154 m² 10 023 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia biura w kameralnym biurowcu na Dolnym Mokotowie, przy głównej ulicy umeblowane biuro o powierzchni 154m2 Powierzchnia podzielona na gabinety i sale konferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

19 €/m²154 m² 2 930 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną hu09 o powierzchni 154,23 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Sielce,Warszawa

98,51 zł/m²124 m² 12 215 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, w rejonie Sielc. Parter wysokość 3,25m/, antresola wysokość 2,80m/. Podana cena netto, wliczone już koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²147 m² 2 127 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko ch Galeria Mokotów - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 146,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

82,29 zł/m²255 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.255,20 m2 na antresoli w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

56 zł/m²398 m² 22 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 397,55 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²38 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

16 €/m²161 m² 2 570 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160,60 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

58 zł/m²32 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,33 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

60 zł/m²18 m² 1 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²21 m² 416 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²49 m² 2 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

86 zł/m²35 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

83 zł/m²134 m² 11 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 134,11m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

15 €/m²568 m² 8 520 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 568 m2 na parterze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie. poleca Agencja nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

56 zł/m²39 m² 2 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 38,86 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²134 m² 2 406 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 133,69 m2 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

79 zł/m²190 m² 14 989 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.189,73 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Puławskiej i Dąbrowskiego. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

50 zł/m²43 m² 2 133 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.42,65 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 300 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i pkp Warszawa Wola, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

56,25 zł/m²160 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²30 m² 630 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa- do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.30 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

78,90 zł/m²38 m² 3 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

83 zł/m²42 m² 3 496 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.42,12 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.