dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

30 zł/m²169,35 m² 5 081 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro na wynajem Warszawa Targówek | biuro Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

68,35 zł/m²139 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w luksusowym budynku biurowo - apartamentowym. Trzy pokoje + open space, kuchnia i łazienka, czynsz najmu 9500 pln netto + 23% vat. Dostępne w ciągu miesiąca. Cztery miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

75,37 zł/m²65 m² 4 899 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny lokal 65m2 w super lokalizacji przy ulicy Modlińskiej. Lokal z ogromnym potencjałem na sklep, piekarnię, usługi czy gastronomię. W budynku znajdują się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

54,48 zł/m²37,84 m² 2 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Koszty eksploatacyjne: wg licznika. Kaucja dwumiesięczna w kwocie brutto. Czas trwania umowy najmu: -do 60 m2 minimum 1 rok. Miejsce parkingowe cena netto 165,00 zł. Cały obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

16 €/m²182,90 m² 2 926 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 182,9 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). Rozkład pomieszczeń na dołączonym rzucie. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

149,29 zł/m²70 m² 10 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro dla 11- osobowego zespołu na 12. piętrze w jednym z najbardziej luksusowych biurowców w Warszawie! Najlepsza biznesowa lokalizacja - Rondo Daszyńskiego, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²338,47 m² 5 754 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny park biurowy klasy A z lokalami handlowo - usługowymi na parterze o całkowitej powierzchni 35 860 m2. Wysoki standard wykończenia, zastosowanie proekologicznych rozwiązań,.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²105,65 m² 7 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 7 pokojowy na Mokotowie (sielce). Dobra komunikacja : tramwaj, autobus. Czynsz 72,9 zł/m2 netto + vat + prąd Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Teren jest ogrodzony i przez.

Szczegóły ogłoszenia

38,50 zł/m²165,95 m² 6 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokale biurowy 165,9 m.kw. na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu Czujki dymu.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²265 m² 9 938 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowe o dowolnej powierzchni na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²671,77 m² 60 459 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem W odrestaurowanej kaminiecy przy ul. Wiejskiej Prestiżowa lokalizacja / Historyczny prestiż / nowoczesny standard Kamienica Karskich to XVIII-wieczny budynek, gruntownie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

77,46 zł/m²71 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon masażu, tatuażu.

Szczegóły ogłoszenia

62,80 zł/m²535 m² 33 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie I 510 m2. Brak prowizji. Do dyspozycji Najemców jest parking podziemny, który zapewnia 187 miejsc parkingowych. Duże przeszklenia umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²154,20 m² 9 406 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 154,2 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego biura typu open-space o powierzchni 50 m2 na I piętrze w ciągu pawilonów w atrakcyjnej lokalizacji na Targówku w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

71,38 zł/m²336 m² 23 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy budynek usługowo-biurowy (w budowie) o powierzchni 336 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielany. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

36,26 zł/m²91 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 3 pokoje / 91 mkw na gocławku do wynajęcia powierzchnia biurowa 91 mkw na drugim piętrze , z wejściem z klatki schodowej: 3 niezależne pokoje: studio ok.40 mkw, 2 pokoje: 16 i 18.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²85,80 m² 5 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 85,8 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy biurowej. Podział powierzchni: hall a miejscem na recepcję,6 gabinetów : 18 mkw.;18 mkw.; 17 mkw.;27 mkw.;21mkw.;14 mkw.2 WC,Kuchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²120 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 4 pokojowy lokal biurowy 120 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia 75 m2 w piętrowym domu jednorodzinnym. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Rozkład: - przestronny salon z aneksem kuchennym - dwa oddzielne pokoje - łazienka - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²77 m² 6 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro 5 pokojowe (77 m.kw.) na Mokotowie. Biurowiec usytuowany jest na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego. Lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dojazd do tras szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży 200 m2 lokal na parterze kamienicy z lat 50-tych. Od strony ulicy duże witryny oraz wejście główne. Wysokość lokalu 4m. Od strony podwórza okna. Na podłodze terrakota w całym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²311 m² 15 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro w kompleksie magazynowo-biurowym - idealne dla firm logistycznych i usługowych! Dostępne: 296 m netto na 1. piętrze (z komunikacją do magazynu na parterze) Wspólne 3,5%.

Szczegóły ogłoszenia

307,50 zł/m²8 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

145,67 zł/m²30 m² 4 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus North Gate *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Villa Metro Wilanowska *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł/m²15 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób Spaces Marszałkowska *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

118,75 zł/m²8 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Sheraton Plaza *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

373,75 zł/m²8 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób Spaces Koneser Building M *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Skylight *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

258,67 zł/m²15 m² 3 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Sheraton Plaza *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dołącz do dynamicznej społeczności przedsiębiorców Spaces Koneser Building M *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

206 zł/m²30 m² 6 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Witosa Point *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

288,67 zł/m²30 m² 8 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

343,78 zł/m²45 m² 15 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

166,33 zł/m²30 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Koneser Building M *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Witosa Point *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij