Biuro, ul. Stępińska

Stępińska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 72,89 zł/m²
  • 90,93 m²
  • 6 628 zł

Zdjęcie

OMIG SA

Skontaktuj się

Biuro, ul. Stępińska

Stępińska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

72,89 zł/m²

90,93 m²

6 628 zł

Biuro, ul. Stępińska

Zaktualizowane: 7 maja 2026

72,89 zł/m² 90,93 m² 6 628 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

parking strzeżony w pobliżu

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 628 zł (72,89 zł/m²)
  • Dostępny: sierpień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 90,93 m², 3 pomieszczenia; stan: dobry
  •   winda, wejście z klatki schodowej
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 2-krotność czynszu
  • Media: prąd; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 139,51 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 188,83 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0334 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: OMIG S.A., zaktualizowane: 07.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 90,93 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30.

Lokal znajduje się na parterze. Obecny podział zgodny z załączonym planem.

Czynsz: 72,90 zł/m² netto + VAT + energia z liczników

Wymagana 2-miesięczna kaucja.

Budynek to kompleks biurowy / użytkowy z ochroną, monitoringiem, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Dostęp całodobowy. (...)

Agent

OMIG SA

603 188...

603 188 388

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

OMIG SA

603 188...

603 188 388

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

OMIG SA

603 188...

603 188 388