dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

46,05 zł/m²76 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: stan lokalu: bardzo dobry; wolne od: 1 stycznia 2009; inne: położenie: w centrum miasta; komunikacja: metro, mzk; typ ulicy: główna droga, ruchliwa ulica; nawierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: stan lokalu: bardzo dobry; standard: a; zabezpieczenia: ochrona całodobowa, os. strzeżone, recepcja; udogodnienia: całodobowa ochrona; inne: położenie: w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

53,57 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: usytuowanie msc. park.: wzdłuż ulicy; Udogodnienia: pomieszczenia socjalne, stałe łącze do Internetu; Inne: Położenie: w centrum miasta; Komunikacja: MZK; Typ ulicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: stan lokalu: bardzo dobry; standard: a; usytuowanie msc. park.: pod budynkiem; Liczba miejsc garażowych: 2; Wolne od: 15 wrzesień 2009; Zabezpieczenia: alarm, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal po remoncie na drugim piętrze w Centrum Handlowym Panorama. Wysoki standard, ruchome schody, witryna, wszystkie media, księga wieczysta. Sprzedaż notarialna, duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

42,86 zł/m²56 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na ul. Smolnej w centrum Warszawy (budynek na wprost Muzeum Narodowego, około 200m od ul. Nowy Świat). Lokal składa się z: - małego hallu gdzie można umieścić np. recepcję; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

48,84 zł/m²43 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: położenie: w centrum miasta; komunikacja: mzk; nawierzchnia drogi: asfaltowa/kostka; lokal 43 m2 w kamienicy, i piętro, 2 pokoje oddzielne, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

65 zł/m²192 m² 12 495 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: alarm; udogodnienia: dostęp do budynku 24h/dobę, okablowanie komputerowe, pomieszczenia socjalne, stałe łącze do Internetu; inne: położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

60 zł/m²162 m² 9 720 zł

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

35,38 zł/m²65 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: mieszkanie w centrum Mokotowa, przy parku Morskie Oko. Cicha, zielona okolica. Zadbana, spokojna kamienica. Doskonała komunikacja z całym miastem - autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

46,05 zł/m²76 m² 3 500 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

44,83 zł/m²87 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w Centrum Warszawy, przy ul. Hożej, 100 m od ul. Marszałkowskiej Powierzchnia 87 m2, na parterze, po remoncie, w kamienicy; wejście z bramy. Lokal w kształcie litery L,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

 

 

Ochota,Warszawa

2 975 000 zł350 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia użytkowa W kamiennicy na ostatnim piętrze, piękny widok na filtry I centrum W-wy, prawie 20 pokoi Z możliwością własnej aranżacji, linie telefoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wincentego Witosa

Mokotów,Warszawa

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal pow. 50 m w Centrum Handlowym panorama, 1 piętro, z oknem. Może być wykorzystany jako handlowo-usługowy, biurowy itp. Koszt wynajmu 50m.za miesiąc: 2000 zł + około 1500 zł eksploatacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

65,22 zł/m²115 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny wydzielony lokal na parterze w budynku biurowym przy ul. Kopernika. Mozliwość aranżacji wnętrz wg własnych upodobań i potrzeb. Lokal idealny na kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

42,86 zł/m²56 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na ul. Smolnej w centrum Warszawy (budynek na wprost Muzeum Narodowego, około 200m od ul. Nowy Świat). Lokal składa sie z: - małego hallu gdzie można umieścić np. recepcję; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

200 zł/m²10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do wynajęcia stoisko handlowo-usługowe w samym centrum Warszawy na okres wiosenno letni. Bardzo atrakcyjna cena - tylko koszty czynszu. Idealny punkt na drobne usługi lub handel. Polecam! Tel. 503.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świeżo odnowione biura, garaże i magazyny Lokalizacja: warszawa ul. Siennicka, dwie przecznice od Stadionu Narodowego, blisko centrum Warszawy oraz głównych arterii komunikacyjnych. 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

95,24 zł/m²42 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Centrum Handlowe Panorama, drugie piętro, witryna, klimatyzacja, ochrona, monitoring, ruchome schody, duży parking, w okolicy kilka przystanków autobusowych, przystanek metro, trasa Siekierkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

85,53 zł/m²152 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferowany bezpośrednio lokal użytkowy (przeznaczenie handlowo-usługowe lub gastronomia) o powierzchni całkowitej ok. 152 m znajduje się na parterze luksusowego budynku meridian zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do sprzedaży budynek o pow. 70m, parter +piętro. Możliwość dobudowy dwóch pięter. W samym centrum Warszawy przy ulicy Wilczej. Wszystkie media miejskie. Przeznaczenie na różne cele:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kancelaria adwokacka odnajmie dwa pokoje: 28 i 12 m/kw (razem lub niezależnie), z dostępem do części wspólnych: sali konf., sekretariatu itp. Lokal w ścisłym centrum W-wy, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²450 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wolna powierzchnia biurowa do wynajęcia w centrum Warszawy. ul. Puławska 14. Powierzchnia: 450 m , I piętro. Opłaty: czynsz 60 zł/m , koszty eksploatacyjne 12 zł/m. Do tego dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

30 zł/m²480 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Firma construction engineering Spółka z o.o. przedstawia ofertę na wynajem pomieszczeń biurowych, we własnym budynku III-piętrowym w Warszawie. Adres: ul. Bokserska 1, warszawa, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

116,07 zł/m²56 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 56,31m na parterze - wejście prosto z ulicy - w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Centrum Handlowe Galeria Mokotów. Osiedle jest chronione i ogrodzone otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

142,86 zł/m²35 m² 5 000 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

253,68 zł/m²68 m² 17 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal na uslugi w centrum Warszawy.Bardzo wysoki standart , nowoczesny wystrój , narożny , duze 3 witryny .68m2 + 14m2 antresola. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

17 250 zł68 m² 253,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal na usługi w centrum Warszawy .Wysoki standart ,nowoczesny wystrój ,narożny ,bardzo dobrze widoczny z ulicy ,duże 3 witryny 68m2 + antresola 14m2.Więcej informacji tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

58,82 zł/m²85 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę (bezpośrednio) 85m na: kancelarię, biuro, usługi komercyjne, mieszkanie, lokal położony w ścisłym centrum na nadmetrzu Politechniki. Wejście do kamienicy z dwóch stron od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

171,43 zł/m²70 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do wynajęcia lolak użytkowy w Centrum Warszawy na ulicy Wilczej. Jest to budynek wolnostojący (parter 34m i piętro 34). Z przeznaczeniem na biuro, magazyn, usługi lub cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

98,77 zł/m²162 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio! Parter 162m2 w budynku usługowo-biurowym. Budynek nowo-wybudowany, wykończony, nie użytkowany, z dużymi oknami i przeszkleniami. Media, klimatyzacja, linie telefoniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

27,78 zł/m²360 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę dom 180m2 + lokal użytkowy 90m2 (aktualnie jest sklep do likwidacji), garażem 28m2, tarasem 28m2 i piwnicami 90m2. Obiekt posiada całkowicie nową elewację, oraz okna.(2008) WYNAJEM POD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł25 m² 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam pawilon wolnostojący na ulicy bartyckiej (centrum budowlane budexpo) po remoncie , przy samym parkingu, na dzialanosc budowlana lub zbliżona. Cena 15,000 zł i do odstapienia czynsz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żywiczna

Warszawa,mazowieckie

28 zł/m²150 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne na biuro, magazyn , małą produkcję opis 1. Nowoczesny obiekt biurowy z magazynem, pracownią lub przekształceniem parteru na dodatkową powierzchnię biurową ; pow. 150mkw; 2. Piętro ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł103 m² 5 048,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo usługowy znajdujący się w nowo wybudowanym Pawilonie handlowo - usługowo - biurowym Galeria Sosnowa , zlokalizowanym w samym centrum osiedla mieszkaniowego Wesoła - Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

188,81 zł/m²143 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w nowoczesnym, nowopowstałym centrum handlowym - "pasaż muranów",zlokalizowanym w sercu Warszawy. Ciąg 63 trzypiętrowych pawilonów handlowych jest połączony wspólnymi galeriami na 1.