dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

199 zł/m²15 m² 2 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Centrum Dobrych Cen, ostatnie dni sprzedaży wolnych powierzchni handlowych. Otwarcie I etapu już 27 lutego! CDC to centrum handlowe na miarę XXI wieku. Z ofertą 250 miejsc handlowych skierowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

54,29 zł/m²35 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pierwsze piętro pawilonu handlowo usługowego w centrum handlowym osiedla.Ogrzewanie panele elektryczne.Cena 1900 zł z Vat,plus opłaty: wywóz śmieci, zimna woda,elektryczność.Pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

42,77 zł/m²87 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: ochrona całodobowa, os. strzeżone, os. zamknięte; usytuowanie msc. park.: pod budynkiem; Udogodnienia: bank, dostęp do budynku 24h/dobę; Inne: Typ ulicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

45,80 zł/m²131 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: alarm; L. zewn. miejsc parkingowych: 1; stan lokalu: bardzo dobry; usytuowanie msc. park.: przy budynku; Liczba miejsc garażowych: 1; Inne: Typ ulicy: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

51,16 zł/m²43 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: komunikacja: mzk; nawierzchnia drogi: asfaltowa/kostka; położenie: w centrum miasta; lokal 43 m2 w kamienicy, i piętro, 2 pokoje oddzielne, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²162 m² 9 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: alarm; udogodnienia: dostęp do budynku 24h/dobę, okablowanie komputerowe, pomieszczenia socjalne, stałe łącze do Internetu; inne: typ ulicy: główna droga;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

63,83 zł/m²47 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: ochrona całodobowa, recepcja; stan lokalu: bardzo dobry; liczba miejsc garażowych: 1; udogodnienia: całodobowa ochrona, dostęp do budynku 24h/dobę; inne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²424 m² 26 304 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia. Całe piętro w biurowcu ( III p. w VI kondygnacyjnym budynku ) - centrum warszawy przy ulicy Koszykowej 6. ( od strony Placu na Rozdrożu ) Budynek przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

62,50 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: alarm, ochrona całodobowa, os. strzeżone; stan lokalu: bardzo dobry; udogodnienia: bank, całodobowa ochrona, czujniki dymu i ognia, dostęp do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

46,43 zł/m²140 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: komunikacja: mzk; położenie: w mieście poza centrum; mały segment w samym centrum Starego Mokotowa. Może być wynajęty na cele mieszkalne lub biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

35,19 zł/m²54 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: alarm; inne: typ ulicy: główna droga, ruchliwa ulica; komunikacja: metro, mzk; nawierzchnia drogi: asfaltowa/kostka; położenie: w mieście poza centrum;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: położenie: w centrum miasta; super lokalizacja, prestiż i wygoda. Mieszkanie w odnowionej kamienicy naprzeciwko men. Idealne na kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

42,59 zł/m²108 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: stan lokalu: dobry; usytuowanie msc. park.: wzdłuż ulicy; Liczba miejsc garażowych: 1; Udogodnienia: całodobowa ochrona, taras; Msc. garażowe bezpł.: 1; Inne: Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²192 m² 12 495 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

42,70 zł/m²324 m² 13 834 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 324 m2 na parterze budynku przy ulicy Fort Wola 22 od ulicy Połczyńskiej (dzielnica Wola). Dotychczas o przeznaczeniu gastronomicznym. Możliwość adaptacji na biuro, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Targowa/ząbkowska; zabytkowa kamienica h=335 cm; 43,3m2 pow. Całkowitej; 2 pokoje; łazienka; wc; przedpokój z wnęka i aneksem; własność hipoteczna (kamienica wlada spółdzielnia [12. lok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Złota

Wola,Warszawa

55 zł/m²33 m² 1 815 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio! Budynek znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

35,38 zł/m²65 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: mieszkanie w centrum Mokotowa, przy parku Morskie Oko. Cicha, zielona okolica. Zadbana, spokojna kamienica. Doskonała komunikacja z całym miastem - autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam! Dysponujemy lokalem do wynajęcia na biuro/handel/usługi o powierzchni 75 m2. Okna lokalu wychodzą na skrzyżowanie Niemcewicza z Grójecką świetna lokalizacja, blisko centrum, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

28 000 zł22 m² 1 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam, mam do sprzedania dobrze prosferujący sklep w centrum Warszywy na ul. Nowolipki 11, niedaleko placu Bankowego. Obecnie znajduje się tam sklep w stylu "warzywa - owoce", troszke podstawowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł156 m² 5 128,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam działającą Klubo-kawiarnie w centrum, lokal ma pozwolenia na alkohol abc, zgody sanepidu, wszelkie uzgodnienia. Przejęcie poprzez sprzedaż udziałów spółki - 100%. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

145 zł/m²200 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wspaniały punkt handlowy, znany od pokoleń. Duże witryny i wejście wprost na gł. aleje w Centrum. Lokal o wys. powyżej 5 m. Możliwa antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

46,05 zł/m²76 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: stan lokalu: bardzo dobry; wolne od: 1 stycznia 2009; inne: typ ulicy: główna droga, ruchliwa ulica; położenie: w centrum miasta; komunikacja: metro, mzk; nawierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

35,38 zł/m²65 m² 2 300 zł

 

 

 

Włochy,Warszawa

7 €/m²235 m² 1 645 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy 235 m. kw. znajdujący się na terenie Warszawskiego Centrum Dystrybucyjnego przy ul. Szyszkowej 35/37. Biuro znajduje się na terenie nowoczesnego kompleksu magazynowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: stan lokalu: bardzo dobry; standard: a; zabezpieczenia: ochrona całodobowa, os. strzeżone, recepcja; udogodnienia: całodobowa ochrona; inne: typ ulicy: główna droga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²192 m² 12 495 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²162 m² 9 720 zł

 

 

 

Ochota,Warszawa

90 zł/m²80 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podejmę współpracę w zakresie udostępnienia w pełni wyposażonej kuchni do pełnej produkcji gastronomicznej. Lokal znajduje się blisko Centrum, posiada własną windę towarową, własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Warszawa

65,22 zł/m²230 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

pokaz slajdów lokalizacja na mapie kontakt wydrukuj ogłoszenie zapisz w notesie Bardzo dobra lokalizacja w centrum Warszawy przy Sienkiewicza , budynek z cegły z 1905 , znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

48,84 zł/m²43 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: inne: położenie: w centrum miasta; komunikacja: mzk; nawierzchnia drogi: asfaltowa/kostka; lokal 43 m2 w kamienicy, i piętro, 2 pokoje oddzielne, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przeskok

Śródmieście,Warszawa

69 zł/m²330 m² 22 770 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal w samym centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie Domów Centrum, który znajduje się przy ulicy Przeskok 2 (z wyjściem na ul. Złotą). Powierzchnia lokalu to 330m2. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przeskok

Śródmieście,Warszawa

69 zł/m²330 m² 22 770 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

35 zł/m²324 m² 11 340 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

84 zł/m²330 m² 27 720 zł

 

 

 

Śródmieście Południowe,Warszawa

60 zł/m²162 m² 9 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: zabezpieczenia: alarm; udogodnienia: dostęp do budynku 24h/dobę, okablowanie komputerowe, pomieszczenia socjalne, stałe łącze do Internetu; inne: położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Muranów

Muranów,Warszawa

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sklep meblowy z tradycjami w centrum Warszawy przy Pasażu Muranów wynajmie stoisko ok. 100 m2 pod meble kuchenne,łazienkowe,tapicerowane. Cena kup teraz jest za 100m2 brutto. W tym media!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

48,84 zł/m²43 m² 2 100 zł

 

 

 

Okęcie,Warszawa

74 m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjne biuro w świetnym miejscu Warszawy W poblizu lotnisko okęcie ,przy Al.Krakowskiej Świetna komunikacja -tramwaje ,autobusy ,samoloty:) Do centrum 10 min. Biuro w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

65 zł/m²192 m² 12 495 zł

 

 

 

Śródmieście Południowe,Warszawa

46,05 zł/m²76 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: stan lokalu: bardzo dobry; wolne od: 1 stycznia 2009; inne: położenie: w centrum miasta; komunikacja: metro, mzk; typ ulicy: główna droga, ruchliwa ulica; nawierzchnia.