dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

126,09 zł/m²230 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal o powierzchni 230 m2 z dużymi witrynami i wejściem od ulicy w centrum Warszawy. Lokal usługowo-handlowy położony między ulicami Marszałkowską oraz Al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gierczak

Rembertów,Warszawa

282 000 zł61 m² 4 622,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie na terenie Akademii Obrony Narodowej, ciche, wokół tereny zielone. 5 min do autobusów 143,199,215,196. Dojazd do skm zajmuje kilka minut. Mieszkanie rozkładowe,dwustronne,słoneczne. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²35 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w centrum miasta!, parterowy lokal handlowo-usługowy na parterze z wejściem od ulicy i częściowo dostępną witryną o powierzchni 35 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

56,68 zł/m²247 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ekskluzywny lokal w apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji, 245 m2, 2 piętro. Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Klimatyzacja wraz z opcją ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe w Śródmieściu! Pięciopiętrowy budynek w ścisłym centrum na ul. Jasnej posiada do dyspozycji pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 372 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 000 zł150 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 150 m2. Doskonała lokalizacja, ścisłe Śródmieście. Lokal do remontu. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Lokal przeznaczony pod dowolną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Narożny lokal o powierzchni 500 m2 w ścisłym centrum Warszawy. Duże witryny wystawowe. Wejście od ulicy. Zapraszam do obejrzenia lokalu na ul. Marszałkowskiej z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

16 zł/m²500 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn + biuro + zaplecze socjalne. Całość położona na strzeżonym, ogrodzonym terenie, nieopodal ulicy Modlińskiej, doskonały dojazd tir, własny utwardzony plac manewrowy, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hertza

Wawer,Warszawa

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal o powierzchni 400m w Aninie z przeznaczeniem na wszelką działalność produkcyjną nieuciążliwą na parterze hala ok.150m z siłą 35kv ogrzewaniem gazowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie na osiedlu zamkniętym. Duże, rozkładowe i ustawne, z dwoma ogródkami. Przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i toaletą. Duży przedpokój ok 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerwonych Beretów

Rembertów,Warszawa

480 000 zł76 m² 6 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjne,nowocześnie urządzone, 4 pokojowe mieszkanie w Starym Rembertowie. Doskonała lokalizacja. W pobliżu przystanek autobusowy oraz skm. Rozkładowe, przestronne, słoneczne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł50 m² 10 649 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do generalnego remontu. Samo centrum Warszawy, piękna przedwojenna kamienica przy ul. Hożej 39. Mieszkanie jest bardzo ciche i widne, ma balkon i okno w kuchni zwrócone w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

108,33 zł/m²60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

60 m2 Wysoki standard w Centrum, miejsce parkingowe Do wynajecia lokal mieszkalno-użytkowy 60m2 w Centrum ul.Wspólna 37/39 1 piętro 3pokoje, duży hall, kuchnia, lazienka, odzielne WC. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

95,65 zł/m²23 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep Z art. Zoologicznymi, usługi szewskie, gabinet kosmetyczny, solarium, pasmanterię, usługi bankowe itp. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

66,84 zł/m²374 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe w Śródmieściu! Pięciopiętrowy budynek w ścisłym centrum na ul. Jasnej posiada do dyspozycji pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 374 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 550 000 zł980 m² 3 622,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt handlowo-komercyjny z najemcami! o powierzchni 980m2 zlokalizowany w Krotoszynie! Rok budowy 1996. W 2011r. budynek przeszedł całkowitą modernizację: zewnętrzną - dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wawer

Wawer,Warszawa

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

82,86 zł/m²350 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Pragi Północ. pow. lokalu ok 350m.kw Witryny i wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal może służyć do różnego typu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca grażyna.Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w ścisłym Centrum Warszawy w rejonie pl Konstytucji o kształcie prostokąta.Lokal przystosowany w pełni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

66,67 zł/m²180 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 180,4 m2 na parterze reprezentacyjnego apartamentowca, z niezależnym wejściem z ulicy, w doskonałej lokalizacji w odległości drogowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia na cele biurowe o powierzchni 100m.kw w nowoczesnym, przeszklonym budynku na bliskiej Woli przy ul. Banderii. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, 2 wejścia do budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

116,54 zł/m²53 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Ogółem powierzchnia użytkowa wynosi 53,20 m2 i składa się z: -Sala główna, -Zaplecze Sali głównej, -Magazyn, -Toaleta Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

73,50 zł/m²200 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam mam do wynajecia Lokal, który mieści się w samym centrum Warszawy. Powierzchnia 200m2. Przeznaczenie lokalu do uzgodnienia. Możliwość dowolnej aranzacji. Osoby zainteresowane proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

107,53 zł/m²186 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal idealny na gastronomię, kawiarnię itp. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal w centrum Warszawy. Lokal o powierzchni 186m2, parter+antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

171,43 zł/m²35 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter narożna witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego o pow. 35m2 z bardzo dużą witryną narożną, dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 984 000 zł180 m² 11 022,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 180,4 m2 na parterze reprezentacyjnego apartamentowca, z niezależnym wejściem z ulicy, w doskonałej lokalizacji w odległości drogowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

110 zł/m²221 m² 24 310 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal gastronomiczny W centrum! idealny także na oddział banku, salon kosmetyczny, show room, oddział telefonii komórkowej, sklep Z odzieżą, księgarnię itp. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

48 zł/m²75 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowo - biurowy / 2010r. Oferujemy państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowo - biurowy W nowym budownictwie, w budynku znajdującym się W W dzielnicy bemowo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

113,64 zł/m²22 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 22m2 z siłą, w ciągu handlowym z witryną z bezpośrednim wejściem z ulicy, z miejscami parkingowymi przed lokalem. w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralne, dwupokojowe, mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z domofonem. W mieszkaniu nowe okna, parapety i kaloryfery. W kuchni i łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

66 zł/m²98 m² 6 491 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal użytkowy w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 9, 300m od Pałacu Kultury i Nauki. Kamienica zabytkowa z 1937 roku obecnie przechodzi generalny remont (zdj. 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

55,23 zł/m²240 m² 13 255 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia klinika medyczna W centrum warszawy - prestiżowa lokalizacja - rejon traktu królewskiego I ul. Nowy świat. Lokal przystosowany do świadczenia usług medycznych - podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

17,58 zł/m²85 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie do wynajecia zarowno na cele mieszkaniowe jak i biurowe. Doskonala okolica - balkon, mozliwosc swobodnego parkowania, mieszkanie jest słoneczne cały dzień, ciche sąsiedztwo, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Banderii

Wola,Warszawa

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam, wynajmę 2 pok. mieszkanie w apartamentowcu zaraz przy ul. Banderii 4. Super standard wykończenia mieszkania. Budynek jest ogrodzony, z 24h ochroną i monitoringiem. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

36 zł/m²210 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 210 m2 położony w Centrum. Bez witryn. Możliwość parkowania na parkingu wewnętrznym. Lokal idealny zarówno na działalność biurową jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

53,57 zł/m²2 800 m² 150 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynjęcia bezpośrednio od właściciela lokal biurowy w samym centrum Mokotowa. Powierzchnia lokalu do 2800m2 usytuowane na parterze oraz 1 piętrze. Możliwośćwynajęcia mniejszej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

142,59 zł/m²270 m² 38 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Jesteśmy właścicielem oferowanego do wynajmu lokalu - gwarantujemy więc wynajem bez pośrednictwa. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 270 m2 znajdujący się na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

112,50 zł/m²80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy 80m 2 (+60m 2 ogródka) pod gastronomię przy Wydziale uw i buwie w pobliżu Hulakuli, centrum Kopernika i nadwiślańskiej promenady. Gotowy do podjęcia działalności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

250 zł/m²40 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na wszelkiego typu działalność w w centrum Śródmieścia blisko Plac Bankowy doskonała lokalizacja w pobliżu park Saski ,teatr Wielki.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

150 zł/m²115 m² 17 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna parter, wejście Z ulicy, witryna. Lokal gastronomiczny do wynajęcia od zaraz W centrum miasta! Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 115m2 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

60 zł/m²1 200 m² 72 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:własny parking

Biurowiec położony w doskonałej lokalizacji na Wilanowie. Szybki dojazd do centrum oraz do trasy siekierkowskiej. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie, posiada 4 kondygnacje i jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij