dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

219,23 zł/m²26 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super punkt handlowy! Zapraszam do wynajmu lokalu w Centrum Warszawy zaraz przy głównej ulicy. Nieruchomość o pow. 24m2 z witryną skierowaną na ulicę, bardzo duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

8 000 000 zł660 m² 12 126,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość o wyjątkowo dogodnych warunkach komunikacyjnych - doskonałe połączenie zarówno z centrum miasta jak i z lotniskiem. Budynek wybudowany w 2002r, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z wewnętrzną ochroną i monitoringiem. Mieszkanie, gotowe o wprowadzenia. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

775 000 zł89 m² 8 707,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o pow. 89 m2 w centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej w pobliżu Pl. Konstytucji. Lokal składa się z : - 4 pokoi w metrażach ok. 25 m2, 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²85 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

polecam do wynajęcia lokal biurowy 85m w kamienicy z 1936 roku w Centrum Warszawy, na wysokim parterze /lokal jest cichy/. Do lokalu jest niezależne wejście z bramy. Jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Witebska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

22,22 zł/m²90 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy ok.90m2 do wynajęcia (suterena z oknami), wejście z chodnika, przy aptece; centrum dużego osiedla,ok.ul.Witebska,Warszawa. Wentylacja mechaniczna, oddzielny licznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

39,13 zł/m²115 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia ogrzewana powierzchnia magazynowa 115,62 m2, poziom "0" budynku magazynowobiurowego, zlokalizowanego na warszawskich Siekierkach. Magazyn posiada moduł biurowo-socjalny w magazynie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

47,50 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chmielna - centrum - na ścianie wschodniej pierwszy wieżowiec przy kinie Atlantic - - widok na Aleje Jerozolimskie ; - dwupokojowe 40m2 z loggią; - 19 piętro w 24-ro piętrowym wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

25 zł/m²320 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 320m bezpośrednio przy ul.Grochowskiej z parkingiem 6-7 miejsc na wszelką. działalność handlową-usługową, idealnie nadaję się na dużą hurtownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł89 m² 6 966,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie w centrum Gocławia,nieopodal basenu Wodnik, w bliskiej odległości terenów rekreacyjnych kompleksu wypoczynkowego wokół jeziorka Balaton. Dogodny dojazd do wszystkich dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

47,37 zł/m²95 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie 4-pokojowe - Budynek Dembudu przy Miłej.Budynek monitorowany. Czynsz ;4500 pln / mies. Najemca płaci tylko rachunki za energię elektr. Pięknie położone mieszkanie w Centrum, 4-pokojowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pabianicka

Praga-Południe,Warszawa

30,56 zł/m²180 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 190m przeznaczony na cele biurowe-handlowe dwie powierzchnie po 90m wspólna klatka schodowa mogą być jako osobne cztery pomieszczenia pierwsze 25m 17m 10m wnęka 9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

28,46 zł/m²130 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Segment na Saskiej-Kępie 130m, 3 poziomy po ok. 42m (4 pokoje: 27/18/18/14), kuchnia 7m, 2 łazienki. Spokojna, bezpieczna okolica. Doskonały dojazd do Centrum Trasą Łazienkowską, do Trasy Ł 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy, centra handlowe, szkoły , przedszkola. Dobry punkt komunikacyjny, liczne autobusy, bus pas w stronę Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gajowa

Anin,Warszawa

21,18 zł/m²128 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu parter domu o powierzchni użytkowej 127,5m2.Działka ok.500m. Dom w Aninie stanie idealnym, gotowy do wprowadzenia. Salon z aneksem kuchenny 61m2. I pokój 14,8m2 II pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 480 000 zł158 m² 9 337,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Obecnie wynajmowany na bardzo korzystnych warunkach finansowych!zapraszam! Polecam lokal użytkowy (ponad 158 m2) na parterze z miejscami parkingowymi obok budynku w centrum Bemowa blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal na biuro w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Okopowej na bliskiej Woli. Budynek Pirelli Pekao z 2008 r. - posiada wewnętrzną ochronę oraz monitoring. Do budynku doprowadzone są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie w doskonalej lokalizacji, wokół pełna infrastruktura, sklepy, centrum handlowe Promenada,szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole,kościół. Budynek typu apartamentowiec, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

32,50 zł/m²400 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 260m bezpośrednio przy ul. Grochowskiej z parkingiem 6-7 miejsc na wszelką działalność handlową-usługową-biurową, idealnie nadaję się na duży sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

114,49 zł/m²69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o pow. 69 m2, położony w ruchliwej części w centrum Starego Mokotowa. Lokal się znajduje na parterze w kamienicy. Możliwość adaptacji na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

24,60 zł/m²300 m² 7 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Dom w Wilanowie przygotowany na biuro w pobliżu parku i Pałacu Królewskiego, usytuowany w cichej uliczce, otoczony wysokimi iglakami. Na parterze znajduje się urządzona kuchnia 24,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

170 zł/m²110 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy mieszczący się w samym Centrum Warszawy na parterze w apartamentowcu. Lokal o wielkości 110m2 z bardzo dużymi witrynami wychodzącymi na główną ulicę. Przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

44,12 zł/m²68 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 68 m2 (3 pokoje), zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, w kamienicy. Wysokość pomieszczeń 3,5 m, na podłogach parkiet,nowe okna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

138,46 zł/m²65 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się w pasażu handlowym przy stacji metra Natolin. Lokal dostosowany jest do prowadzenia każdej działalności również gastronomii. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

35 zł/m²1 386 m² 48 510 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajmu lokal użytkowy o łącznej powierzchni 900 m kw. Minimalna powierzchnia wynajmu to 120 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na Mokotowie - w okolicy Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,97 zł/m²16 m² 821 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 53 pln + 10 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na biuro, nieuciążliwa d.gospodarczą,siedzibę firmy lokal 100 m parter ze wszystkich stron duże okna wys 280 cm łazienka,alarmy 80 m powierzchnia open space + 1pokoj 16 m blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie na terenie Starego Rembertowa w bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Obrony Narodowej. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu las, tereny rekreacyjne, basen,siłownia, gabinet odnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

65 zł/m²119 m² 7 735 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na I piętrze w centrum z możliwością przeznaczenia na biuro i inne działalności. Do lokalu dwa wejścia (główne i od zaplecza). Lokal z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

486 590 zł51 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

98,94 zł/m²190 m² 18 798 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Nowoczesne o bardzo wysokim standardzie. O pow. 190 m2, 10 pomieszczeń (w tym 5 pokoi, 1 sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

269,23 zł/m²26 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super punkt - witryna od ulicy! zapraszam do wynajmu lokalu na starówce w centrum Warszawy,powierzchnia 26m2 plus antresola 10m2,w lokalu wszystkie media,duża witryna,parking,ciekawa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

133,07 zł/m²124 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 124m2 znajdujący się w Centrum Warszawy okolice Pl. Konstytucji, lokal o bardzo wysokim standardzie jest wyposażony w sieć telefoniczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,99 zł/m²64 m² 3 411 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwa pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 53 pln + 10 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,97 zł/m²15 m² 784 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

81,67 zł/m²60 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wynajmę bezpośrednio lokal użytkowy pow.60m2 Lokal mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 37/39 na 1 piętrze. Bardzo dobrze widoczny z ul. Marszałkowskiej i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60,96 zł/m²146 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar klub nocny W centrum warszawy bez odstępnego! Klub jest położony w samym sercu Warszawy. Jego kameralne wnętrze mieści około 150-200 osób. Klub, ze względu na.