dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

98,64 zł/m²169 m² 16 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedwojenna, zrewitalizowana kamienica biurowa w pobliżu Traktu Królewskiego oferująca 3 100 m2 eleganckiej powierzchni biurowej Konstrukcja umożliwia dogodną aranżację powierzchni. Przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

48,33 zł/m²300 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu biura Lokalizacja: unikalny, wolno stojący budynek biurowy położony w sąsiedztwie Park Szczęśliwicki, w dzielnicy Ochota, warszawa. Dogodny dojazd do centrum (ok. 15 minut) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

3 239 000 zł101 m² 32 069,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż lokal centrum al. Jana Pawła tylk U nas Super lokalizacja - Pasaż Muranów Okolica Jana Pawła/ Al.Solidaności. Parter 101m2 w tej chwlii sklep spożywczy, zakup z najemcą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Służew,Warszawa

3 990 000 zł362 m² 11 009,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona tuż przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które zapewnia reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

78,90 zł/m²74 m² 5 878 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca tel. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 74 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej i Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

58 zł/m²30 m² 1 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 30,44 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bema

Moczydło,Warszawa

1 490 000 zł97 m² 15 345 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie na biuro Z możliwością 4 pokoi Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Buńczuk

Włochy,Warszawa

61,19 zł/m²67 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

# # English below # # Do wynajęcia 67m samodzielnej przestrzeni biurowej, sklepowej, usługowej przy ulicy Buńczuk w Warszawie-Włochach. Jest to cały parter wolnostojącego budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fort Piłsudskiego

Stegny,Warszawa

150 zł/m²200 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowe biuro Z widokiem I tarasem nad wodą | prywatna wyspa W forcie piłsudskiego Twoja prywatna wyspa biznesu w sercu Mokotowa | Wolnostojący parterowy pawilon z tarasem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

428,57 zł/m²14 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

400 zł/m²15 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Patriotów

Międzylesie,Warszawa

63,08 zł/m²13 m² 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji lokale komercyjne na wynajem (1-3 piętro) od 12 m2 do 46 m2 wyjątkowa lokalizacja W ścisłym centrum dzielnicy wawer bezpośrednia oferta wynajmu Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

89 zł/m²455 m² 40 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis nieruchomości Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 455 m2, usytuowany na parterze z niezależnym wejściem, w nowoczesnym budynku przy ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Róż

Śródmieście,Warszawa

130 zł/m²100 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonałe mieszkanie na biuro bądź kancelarię Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | Jasna przestrzeń | Na działalność gospodarczą Trzypokojowy lokal w rewelacyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górnośląska

Wola,Warszawa

3 950 000 zł319 m² 12 382,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetny dwupoziomowy lokal W nowoczesnym apartamentowcu śródmieście Świetny, przestronny lokal użytkowy w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Warszawy! Usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

40,74 zł/m²135 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: do wynajęcia biuro o powierzchni 135 m2. Biuro mieści się w suterenie z dużymi oknami i posiada samodzielne wejście bezpośrednio z ulicy rozkład: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 899 000 zł180 m² 16 132,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 179,7 m , położone w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Żelaznej 67, tuż obok Browarów Warszawskich. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

96,15 zł/m²26 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia jasny i funkcjonalny lokal użytkowy w nowym budynku przy ul. Łochowskiej 8 w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze i posiada dwa wejścia z zewnątrz od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²26 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rymanowska

Sadyba,Warszawa

52 zł/m²250 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bliźniak W samym sercu zielonej, warszawskiej sadyby Do aranżacji | Spokojna i zielona okolica | Dobra komunikacja | Klimatyzacja | Ogród od wewnętrznej strony | Miejsce w garażu *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 898 000 zł160 m² 18 082 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy położony w samym sercu Warszawy przy ul. Złotej 79, zaledwie 300 metrów od Złotych Tarasów i 400 metrów od Dworca Centralnego. To obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

80 000 zł15 m² 5 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartamenty Targowa w inwestycji bjm Development to jedna z ciekawszych inwestycji na Pradze Południe. Projekt zrealizowany w doskonałej lokalizacji co dzięki świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

70 zł/m²36 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Stegny,Warszawa

85 zł/m²45 m² 3 794 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro nr 18 o powierzchni 44,64 m2. Biuro mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalno-biurowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²69 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

57,50 zł/m²80 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w centrum miasta, na granicy Woli i Śródmieścia. Budynek położony 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

382,50 zł/m²8 m² 3 060 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²22 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,90 m2 na 1 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

346,15 zł/m²13 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 4 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Gocław,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²21 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

126,92 zł/m²130 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy położony w samym sercu Warszawy przy ul. Złotej 79, zaledwie 300 metrów od Złotych Tarasów i 400 metrów od Dworca Centralnego. To obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych lokali, położona w atrakcyjnej części Mokotowa ul. Ksawerów. To propozycja dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

58 zł/m²30 m² 1 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Ochota,Warszawa

110 zł/m²200 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 200 m2 w sercu warszawskiej Starej Ochoty. Lokal mieści się na dwóch poziomach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 024 390 zł45 m² 22 568 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Samowystarczalne osiedle z własną przyszłą infrastrukturą na lokale usługowe na parterach wszystkich budynków: biura, sklepy. W doskonałej lokalizacji 19 dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

185,44 zł/m²16 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

387,34 zł/m²21 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez prowizji od.