dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Praga Północ

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

18,50 €/m²367 m² 6 790 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek biurowy na terenie Centrum Praskiego Koneser. Najlepsza lokalizacja na Pradze Północ. Na terenie liczne restauracje, przychodnia medyczna. Niedaleko stacja metra Wileńska oraz dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

22 150 000 zł443,44 m² 49 950,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English Version Below Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 443,44 m z dużymi oknami i wejściem od strony kompleksu Bohema. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²162,62 m² 3 578 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny G08 o pow.162,62m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej 28 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal mieści się w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²104,93 m² 9 968 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany przy ul. Kotsisa 2, w inwestycji Livin' Praga na Pradze-Północ w Warszawie w dynamicznie rozwijającej się części miasta o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

18,50 €/m²801 m² 14 819 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy w pełni i gotowy do użytkowania moduł biurowy, zlokalizowany na 4 piętrze, w samym sercu ikony warszawskiej Pragi obok Placu Konesera. Powierzchnia o łącznym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stara praga Mieszkanie, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowane na parterze budynku z windą przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36,79 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Poniżej pozostałe koszty Oferta może się zmienić.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²126,59 m² 2 785 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny G02 o pow. 126,59m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej 28 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal mieści się w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²42,84 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu13 o pow. 42,84 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²49,22 m² 5 414 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych , oferuje lokal usługowy s1_u6 o pow. 49,22 m2 do wynajmu w nowej inwestycji na Pradze Północ w Warszawie. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²123,44 m² 2 716 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny G04 o pow. 123,44m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej 28 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal mieści się w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²68,72 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²83,51 m² 1 587 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal lu11o pow. 83,51 m2. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego na Nowej Pradze, niedaleko metra Szwedzka.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,76 m² 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Przedmiotem wynajmu są powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł428 m² 2 733,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji: - o funcjonalnym układzie powierzchni, - w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński, - w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 396 640 zł175 m² 7 980,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W skład gotowej inwestycji znajdującej się w Warszawie, w zabytkowej Pradze Północ wchodzi: dobrze prosperujący hostel pracowniczy mający dwa bliźniacze lokale usytuowane naprzeciwko siebie.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²645 m² 31 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilsons nieruchomości komercyjne Do wynajęcia biuro o powierzchni 645 m2 w budynku biurowo-usługowym przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Dostępne również inne powierzchnie. Preferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Praga-Północ,Warszawa

22 150 000 zł443 m² 50 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt premium w sercu warszawskiej Pragi Na sprzedaż odrestaurowany obiekt klasy premium, zlokalizowany w samym sercu warszawskiej Pragi - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

96,10 zł/m²169 m² 16 241 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 169 m2, które mieści się na parterze w kamienicy na Pradze Północ. Informacje ogólne: powierzchnia: 169 m: 109m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

94,66 zł/m²116,21 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal gastronomiczno-medyczny o pow. 116,21 m2. Lokal położony na parterze, w budynku mieszkalnym, na Pradze Północ.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²69,80 m² 1 326 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu04 o pow. 69,80 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²269,97 m² 5 939 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny G07 o pow. 267,97m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej na warszawskiej Pradze Północ. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

180 zł/m²10 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet 10 m - idealny pod branżę beauty - gotowy do pracy Do wynajęcia funkcjonalny gabinet o powierzchni 10 m , idealny pod działalność kosmetologiczną, stylizację rzęs, podologię.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²234 m² 12 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 234 m - Praga Północ, ul. Jagiellońska Lokalizacja: ul. Jagiellońska, praga Północ, warszawa Powierzchnia: 234 m Parking: duża liczba miejsc parkingowych naziemnych, ilość.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²66,90 m² 1 271 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal lu09 o pow. 66,90 m2 na Nowej Pradze, niedaleko metra Szwedzka. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²47,77 m² 2 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Oferta może się zmienić Przedmiotem wynajmu są.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²97,17 m² 4 373 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 97,17 m , zlokalizowany na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Brzeskiej 8 - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,68 m² 534 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł428 m² 2 733,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty nieruchomości: duża powierzchnia - 428 m , funkcjonalny układ na trzech poziomach, lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów, wejście bezpośrednio z ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²51,43 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²270,55 m² 3 652 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu o łącznej pow. 270,55 m usytuowanego na 7. piętrze budynku biurowego zlokalizowanego na Starej Pradze przy ul. Okrzei. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

305 zł/m²24 m² 7 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   , mail:.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²400 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

bardzo ladne powierzchnie biurowe w idealnej lokalizacji klasy A od zaraz parking, ochrona bardzo dobra cena 48zł/m2 możliwość biur mniejszych i większych okazja!, mniejsze powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł191 m² 17 225,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Północ w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²44 m² 2 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 44 m - Praga Północ, ul. Jagiellońska Lokalizacja: ul. Jagiellońska, praga Północ, warszawa Powierzchnia: 44 m Parking: duża liczba miejsc parkingowych naziemnych, ilość do.

Szczegóły ogłoszenia

27,83 €/m²53,90 m² 1 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koneser to kulturalno-rozrywkowe centrum Warszawy, usytuowane na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek Koneser. Centrum to nowoczesny ekosystem różnorodnych restauracji, przestrzeń kreatywna dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²15,44 m² 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

89,12 zł/m²49,37 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 49,37 mkw. położony na parterze nowoczesnego osiedla z parkingiem zewnętrznym. Możliwość parkowania bezpłatnego tuż przed budynkiem. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²270 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal użytkowy na wynajem - Praga-Północ, klimatyzacja, własna winda Oferuję na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 270 m , usytuowany na parterze kamienicy wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

102,34 zł/m²342 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Willa Z ogromnym potencjałem W historycznej części pragi Ogródek | Trzy wejścia | Idealna pod gastronomię, biuro, showroom lub klinikę | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: *.