dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

27 zł/m²200 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Przedmiotem oferty wynajmu jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 200 mkw. Dom posiada 3 kondygnacje, w których udało się zagospodarować wiele pomieszczeń. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

52 zł/m²75 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal, jasny, ustawny, trzy pomieszczenia, w tym jedno pomieszczenie ok 30 m2. Klimatyzacja, wentylacja, ochrona. Niezależne wejście bezpośrednio z parkingu. Świetny dojazd ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

2 235 000 zł150 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży powierzchnię biurową w budynku biurowo-mieszkalnym przy ul. Belwederskiej 9a (róg skrzyżowania z ul. Promenady), położoną na IV kondygnacji, o powierzchni 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł63 m² 11 111 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 2 poziomowy na warszawskim Nowym Mieście. Na parterze 40mkw. z witrynami, w piwnicy 23mkw (wys. 2,5m). Dwie toalety, po jednej na każdym poziomie. Wejście z ulicy. Lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mazurska

Białołęka,Warszawa

30 zł/m²104 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia, pięciopokojowy apartament na Białołęce Dworskiej przy ul. Mazurskiej. Możliwość wynajęcia na działalność biurową. Usytuowany w przedwojennej kamienicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

jasne i ciche dwupokojowe przedwojenne mieszkanie po remoncie generalnym w bezpośredniej bliskości Placu Wilsona, stacja metra 30m od bramy, nowoczesne rozplanowanie, wszystkie podłączenia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

74,07 zł/m²27 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wspólnota mieszkaniowa wynajmie lokal pod działalność biurowo-usługową. Powierzchnia 27,23m2. Pomieszczenie składa się z: 1. Wiatrołap (przedsionek) 2,51m2 2. Powierzchnia usługowa 19,48m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

145 zł/m²168 m² 24 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcie lokal handlowo-usługowy w nowym budynku. Parter, wejście od ulicy, duże witryny, możliwość parkowania w pobliżu. Lokal starannie wykończony, do adaptacji pod konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Spadowa

Wawer,Warszawa

20 zł/m²80 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładna hala, po generalnym remoncie. Powierzchnia 80 m2. Bardzo dobra lokalizacja; przy Trakcie Lubelskim, blisko Płowieckiej, czyli w poblizu tras wylotowych z Warszawy, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

145 zł/m²110 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

59,09 zł/m²110 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro przy Al. J. Ch. Szucha 2/4 o powierzchni ok. 110 m kw. Biuro składa się kolejno z: przedpokój urządzony jako sekretariat w pomieszczeniu pozostają meble recepcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

95 zł/m²34 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze Z witryną! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość o pow. 34,5m2 na parterze budynku mieszkalnego z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Grochów,Warszawa

126,09 zł/m²23 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę bezpośrednio lokal 23m w centrum handlowym Galeria Grochów na rondzie wiatraczna. 1 piętro, lokal narożny z witrynami, wykończony. Lokal jest nowy. Oświetlenie górne i punktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

133 zł/m²60 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duża przeszklona witryna - super punkt! Zapraszam do wynajmu lokalu w samym centrum Warszawy zaraz przy głównej ulicy z dużą przeszkloną witryną i wejściem od ulicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

85 zł/m²88 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:własny parking

Przestronny, jasny lokal użytkowy w idealnym stanie po generalnym remoncie. Zlokalizowany na Ursynowie w ciągu handlowym , tuż przy przystanku autobusowym w niedalekiej odległości od metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Aleja Wincentego Witosa

Czerniaków,Warszawa

450 000 zł127 m² 3 543,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywne centum handlowe Panorama. Lokal własnościowy na kondygnacji -1, z własnym drugim wejsciem od zaplecza.Nadający się na działalność handlową bądź usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

145 zł/m²58 m² 8 450 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

9,69 zł/m²160 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jestem właścicielem kilku lokali biurowo - użytkowych o łącznej powierzchni 160m2, które od kilku lat przeznaczone sa na biura. Lolale te mieszczą się przy al.KEN 96/61 i PASAŻ URSYNOWSKI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

74,52 zł/m²58 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przeznaczony na działalność handlowo-usługową do wynajmu długoterminowego, znajduje się na rogu Wałbrzyskiej i Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę lokal użytkowy 70m2 jednak jest też możliwość wynajęcia 120m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Podnajmę lokal o powierzchni ok. 60 m2, w którym znajdują się trzy pokoje (17m2+15m2+8m2+łazienka+poczekalnia-korytarz). Lokal znajduje się na Natolinie (ursynów), niedaleko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Myszkowska

Praga-Północ,Warszawa

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal w budynku segmentowym w środku osiedla okratowany z witryna. Oddzielny licznik energii elektr. Przed lokalem mały ogródek. Wejście z ulicy. Kontakt z internetem płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 mkw, oddany do użytku w 12.2011r., w pełni wykończony i gotowy do aranżacji. Lokal idealny na wszelkiego rodzaju usługi, np. biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

68,42 zł/m²95 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia gotowe biuro blisko centrum Stary Górny Mokotów (ul. Rakowiecka 34), na skraju Pól Mokotowskich poza płatną strefą Budynek z 2001: lokalizacja wielu biur, recepcja hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

93 zł/m²64 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia jest lokal użytkowy idealny na cele biurowe, handel lub usługi. Lokal położony na parterze z wejściem na ulicę. Całkowita powierzchnia 64 m.kw, składa się z trzech pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

91,81 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²52 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

100 zł. m2. Bezpośrednio od właściciela od zaraz. Lokal 52 m2 (po restauracji japońskiej Sushi przy Al. Ken 21 w Warszawie) na Kabatach do wynajęcia od zaraz na gastronomię, sklep spożywczy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

17 €/m²105 m² 1 785 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bardzo atrakcyjne biuro jest zlokalizowane na 9 piętrze w biurowcu btd Office Center usytuowanym u zbiegu Al. Niepodległości i ul. Domaniewskiej, przy stacji Metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem, lokal, kabaty, 50 mkw, parter, dodatkowo 50 mkw w przyziemiu, zejście z lokalu: cena: 3500pln/netto plus wszystkie opłaty, dobra ekzpozycja, witryna: najdłużej z dotychczasowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal znajduje się na nowym osiedlu. W pobliży jest stacja benzynowa, sklep Lidl, aptek, szpital. Lokal jest w bardzo dobrym stanie. Posiada duża witrynę. W pobliżu parking.Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 23 M2 ,dodatkowo antresola 10 M2 do wykorzystania na np.BIURO NA PRZECIWKO SZKOŁA PODSTAWOWA ,PRZYSTANEK AUTOBUSOWY,NIEDALEKO STADION NARODOWY.LOKAL PO REMONCIE Z WITRYNĄ .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

39,74 zł/m²78 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę mieszkanie 78 m kw przy stacji metra Wawrzyszew (bielany) na 2-gim piętrze w apartamentowcu z 2010 r. z windą. Bardzo korzystny układ mieszkania. Idealne na biuro, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

63 zł/m²63 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²270 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 270 mkw z dużą witryną od ul. Rzymowskiego. Lokal posiada zaplecze socjalne oraz piwnicę wraz z rampą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny lokal 40 m2 z dużą witryną w sercu Bemowa. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego w jego narożnej części. Składa się z dużego głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

26 zł/m²68 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO wynajęcia 3 pokojowy lokal W kamienicy na wilanowie-Ul. Obornicka - 65.6 m2 ; 1700 zł / mc Opis lokalu: Lokal w cichej i klimatycznej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wąchocka

Saska Kępa,Warszawa

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przenieś swoje biuro na Saską Kępę! Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię biurową na Saskiej Kępie. Budynek posiada bardzo dobrą lokalizację blisko Trasy Łazienkowskiej (5 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w suterenie, z niezależnym wejściem, składający się z dwóch pomieszczeń każde po ok. 16mkw. w amfiladzie i łazienki. W pierwszym pomieszczeniu jest szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

137,93 zł/m²29 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię Sklep/ Delikatesy Lokal wyposażony jest tak jak na zdjęciach. Cena nie obejmuje towaru i sprzętu elektronicznego. Więcej informacji pod nr tel:   Cena za odstępne: 15 tyś zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

44,12 zł/m²170 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurową o metrażu 170 m2 zlokalizowaną w nowoczesnym Centrum Galeria Sosnowa w Warszawie - dzielnica Wesoła ul. Jeżdziecka 21f. Powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

187 000 zł23 m² 8 130,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal , Handlowo-uslugowy o powierzchni 23 m2 w nowo wybudowanym budynku w Wesołej przy samej ulicy Wspólnej 2 J, obok basenu Wesolandia , głównej alteri prowadzącej do warszawy. Przy.