dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

62 zł/m²25 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jestem właścicielem kilku lokali użytkowych o łącznej powierzchni 200m², które od kilku lat przeznaczone są na biura. Lokale te mieszczą się przy ul. Pasaż Ursynowski 1/110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

138,98 zł/m²259 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w budynku apartamentowo-biurowym na Mokotowie, niedaleko Warszawianki. Lokal jednopoziomowy, do indywidualnej aranżacji. Położony przy ulicy Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

80,79 zł/m²56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal z przeznaczeniem na sklep, cukiernię, kwiaciarnię, kosmetykę lub inne usługi, nowy, na rozbudowanym nowym osiedlu mieszkaniowym w pasażu kilku innych lokali handlowych, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

0,34 zł/m²100 m² 3 444 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia na I piętrze w budynku biurowo - usługowym w bardzo bliskiej okolicy Pl. Hallera. Przy ul.Dąbrowszczaków 5 I piętro sala o powierzchni ok 80m2 + aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

55 zł/m²180 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal po restauracji World Sushi. Powierzchnia 180 m2 z witrynami, przy ulicy. Ma wszystkie instalacje i pomieszczenia potrzebne do prowadzenia działalności gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

100 zł/m²37 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna lokalizacja. Wynajmę lokal usługowo-handlowy, z meblami biurowymi lub bez. Lokal położony blisko metra oraz przystanków autobusowych, w ciągu handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Fieldorfa Nila

Gocław-Lotnisko,Warszawa

77,78 zł/m²45 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

nie wymagający nakładów, ochrona w cenie do wynajęcia lokal handlowo usługowy 43 m2 Lokalizacja: gocław lotnisko ul Fieldorfa 10 lok. 312 w Warszawie ( główna ulica osiedla Gocław) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Unikalny lokal w samym sercu Śródmieścia! Lokal ma powierzchnię 80m 2 - składa się z przestronnego holu z możliwością urządzenia recepcji, trzech pokoi biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grochów

Grochów,Warszawa

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy - 55m2 - świeżo po remoncie! Możliwość adaptacji na działalność biurową, handlową lub usługową. Dobra ekspozycja witryny okiennej. 3 pomieszczenia, łazienka z toaletą, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe w Śródmieściu! Pięciopiętrowy budynek w ścisłym centrum na ul. Jasnej posiada do dyspozycji pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 372 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

14 €/m²350 m² 4 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie w sąsiedztwie wielu firm i instytucji. Pobliskie główne arterie zapewniają dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

108,33 zł/m²60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

60 m2 Wysoki standard w Centrum, miejsce parkingowe Do wynajecia lokal mieszkalno-użytkowy 60m2 w Centrum ul.Wspólna 37/39 1 piętro 3pokoje, duży hall, kuchnia, lazienka, odzielne WC. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy z witryną o powierzchni 15 m2, znajdujący się na parterze, usytułowany przy głównej drodze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia + toaleta. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

66,84 zł/m²374 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe w Śródmieściu! Pięciopiętrowy budynek w ścisłym centrum na ul. Jasnej posiada do dyspozycji pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 374 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

81,63 zł/m²49 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy w okolicy Sadów Żoliborskich. Adres: krasińskiego 24. Parterowy pawilon z witryną, 39m2 powierzchni użytkowej. Możliwość adaptacji na handel, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

38,46 zł/m²78 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Woli z dużymi witrynami od ulicy. Obiekt gotowy do działalności, odnowiony. Nieruchomość posiada 4 główne pomieszczenia, 2 socjalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Stawy

Włochy,Warszawa

56,52 zł/m²115 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, proponujemy Państwu powierzchnie do wynajęcia w zabytkowym dworku położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Warszawa Włochy. Budynek znajduje się przy ulicy Stawy 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

403 000 zł79 m² 5 101,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż lokalu ul. Kobielska/praga Płd 79m2 - Parter - Cena: 403.000zł Świetna lokalizacja przy Rondzie Wiatraczna! Niska cena - tylko 5.100 zł/1 m2 Lokal na parterze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Chciałbym zaoferować Państwu wyjątkowo atrakcyjną powierzchnię do wynajęcia. Znajduje się ona tuż pod Warszawą w miejscowości Latchorzew przy ulicy Warszawskiej 214 w gminie Stare Babice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

565 000 zł63 m² 8 968,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania bardzo ładny lokal w kamienicy przy Placu Narutowicza na Starej Ochocie. Lokal elegancki, klimatyczny ,wysoki ( 2,95 cm), w zadbanej kamienicy przedwojennej, po kapitalnym remoncie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca grażyna.Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w ścisłym Centrum Warszawy w rejonie pl Konstytucji o kształcie prostokąta.Lokal przystosowany w pełni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

52,94 zł/m²85 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę w pełni umeblowane i wyposażone biuro w którego skład wchodzą : Sala konferencyjna Recepcja Pomieszczenie biurowe (4 stanowiska pracy) Zaplecze socjalne (kuchnia, prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy! Znakomita lokalizacja! Zapraszam do wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 20m2 w okolicy Dworca Wileńskiego. Lokal posiada duże witryny. Wejście od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

73,50 zł/m²200 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam mam do wynajecia Lokal, który mieści się w samym centrum Warszawy. Powierzchnia 200m2. Przeznaczenie lokalu do uzgodnienia. Możliwość dowolnej aranzacji. Osoby zainteresowane proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

171,43 zł/m²35 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter narożna witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego o pow. 35m2 z bardzo dużą witryną narożną, dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bielany

Bielany,Warszawa

24,22 zł/m²351 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Segment narożny, wykończony na cele biurowe. Okablowanie, klimatyzacja, rolety antywłamaniowe. 14 miejsc parkingowych; teren ogrodzony i monitorowany 1. Parter-106m.; 3 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

950 000 zł90 m² 10 555,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży piękne, rozkładowe i wysokie (3, 20m) mieszkanie w samym sercu Śródmieścia, przy ulicy Lwowskiej. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

57,78 zł/m²45 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

mieszkanie w apartamentowcu przy klifie , 45 m2 II pietro klatka od klifa , miejsce postojowe z komórka lokatorską , logia 14 m2 , całe pietro lokale usługowo/biurowe , fra vat na zyczenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

96,71 zł/m²21 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Warszawskich Bielanach. Nieruchomość o pow. 20,68m.kw, w kwadracie. Duża, widoczna z ulicy witryna. Lokal świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

57,32 zł/m²78 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajęcia lokalu na mokotowie O pow. 78,5 M.KW. Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy. Całkowita powierzchnia handlowa 70m.kw , dodatkowo pomieszczenie socjalno/biurowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

119,05 zł/m²21 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę wolnostojący pawilon handlowy z roletami zewnętrznymi na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej. Media: prąd i woda Tel:   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

66 zł/m²98 m² 6 491 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal użytkowy w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 9, 300m od Pałacu Kultury i Nauki. Kamienica zabytkowa z 1937 roku obecnie przechodzi generalny remont (zdj. 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

85,32 zł/m²59 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-uslugowy znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Saska, na Goclawiu. Mieści się w ciagu innych lokali użytkowych, w sąsiedztwie 660 nowych mieszkań po jednej stronie, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

98,77 zł/m²162 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do zaoferowania lokal do wynajęcia w pobliżu stacji metra Ratusz Arsenał (pl.Bankowy) o powierzchni 161,67 m2. lokal znajduje się przy ul. Gen.Andersa 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

130 zł/m²178 m² 23 140 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia! Jeżeli marzy Ci się własny biznes, masz pomysł na niego , ale nie masz odpowiedniego miejsca- oto jest! Lokal przy ul. Chełmskiej na Mokotowie. Lokal jest duży ma 178m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Warszawa

Warszawa,mazowieckie

48,25 zł/m²114 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestrzenne - 114m2, słoneczne 3,20m wysokie, nieumeblowane mieszkanie. Prestiżowa okolica - Plac Trzech Krzyży niedaleko Sejmu, teatrów, parków i eleganckich lokali. Mieszkanie jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-biurowo-wystawienniczy w nowym obiekcie na 1 piętrze przy ul. Augustówka 22b. Istnieje dodatkowo możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej w hali przynależnej do obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Banderii

Wola,Warszawa

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam, wynajmę 2 pok. mieszkanie w apartamentowcu zaraz przy ul. Banderii 4. Super standard wykończenia mieszkania. Budynek jest ogrodzony, z 24h ochroną i monitoringiem. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Wojska Polskiego

Ursus,Warszawa

24,07 zł/m²108 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy w Warszawie na Ursusie przy ul. 2 armii Wojska Polskiego 49, powierzchnia : łącznie 108 m2 na 2 kondygnacjach - skomunikowanych schodami ,podwyższony parter (54m2) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

54,55 zł/m²220 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Jesteśmy właścicielem oferowanego do wynajmu lokalu - gwarantujemy więc wynajem bez pośrednictwa. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 220 m2 znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

53,11 zł/m²1 525 m² 81 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jesteśmy właścicielem oferowanego do wynajmu lokalu - gwarantujemy więc wynajem bez pośrednictwa. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 1525 m2 znajdujący się na 1 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij