dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

55 zł/m²37 m² 2 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 37 metrowy W dobrym standardzie lokal: ustawny pokój biurowy open space 37 m2 , położony na 1 piętrze budynku biurowego z windą. Na podłodze wykładzina dywanowa. Ściany białe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

90 zł/m²116 m² 10 468 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 116,31m2 znajdujący się w dzielnicy Śródmieście Solec na Powiślu. Jest on położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Wolska

Wola,Warszawa

103,48 zł/m²82 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 82,14 m2 zlokalizowany na parterze , przy ul. Wolskiej w dzielnicy Wola. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Warszawa

Ochota,Warszawa

2 250 000 zł238 m² 9 453,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta offmarket Lokal w Warszawie / Ochota budynek z 2011 parter 131m2 + antresola 107 lokal wynajęty umowa od 14.06.2022 na 10 lat czynsz do spółdzielni 1500 zł przychod z najmu 14 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Aleja Krakowska

Ochota,Warszawa

123,56 zł/m²58 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 58,27m2 na parterze z ekspozycją witryn na Al. Krakowską przy skrzyżowaniu ulic Grójecka /instalatorów oraz stacji Rakowiec. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Folwarczna

Praga-Północ,Warszawa

8 900 zł78 m² 114,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty najmu jest lokal w zrewitalizowanej kamiennicy, położony na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Folwarcznej 7. Lokal ma powierzchnię 78m2, znajduje się na parterze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

7 500 000 zł1 640 m² 4 573,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Budynek biurowy na mokotowie W dobrym standardzie budynek I okolica: 4-kondygnacyjny budynek z cegły z 1998 roku, położony na Służewcu. Budynek ma powierzchnię 1640 m2, stan dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sabały

Włochy,Warszawa

133,33 zł/m²120 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 120 m2, plus dodatkowo ogród zimowy o pow. 25 m2 zlokalizowany na parterze domu przy ul. Sabały w dzielnicy Włochy. Miejsce dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Okęcie

Okęcie,Warszawa

55 zł/m²121 m² 6 655 zł

 

 

 

Olszynka Grochowska,Warszawa

64,29 zł/m²70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal przeznaczony na prowadzenie działalności biurowej o pow. ok. 70 m2, pierwotnie pomieszczenie socjalne z dwoma toaletami i z jednym wydzielonym pokojem, obecnie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

124,56 zł/m²142 m² 17 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem ładny, klimatyzowany, zadbany lokal biurowy usytuowany w strzeżonym budynku z całodobową ochroną i recepcją przy ulicy Słomińskiego 5 tuż przy stacji Metra Dworze Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Husarii

Wilanów,Warszawa

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parter domu 2 pokoje (25m2, 15m2 ) pomieszczenia socjalne (kuchnia , wc) na poziomie garażu 30m2 i 2 miejsca postojowe) :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

32,69 zł/m²470 m² 15 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji od najemcy. Polecam Państwa uwadze powierzchnię biurową o powierzchni 470 m2 skupioną na jednej kondygnacji budynku zlokalizowanego na granicy Wawra i Pragi Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

105 zł/m²70 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem pomieszczenie biurowe w atrakcyjnym budynku na warszawskim Wilanowie przy ul. Królowej Marysieńki Do wynajęcia również lokale o powierzchni: 18m2, 26m2, 47m2, 31m2, 71,9m2, 31m2, 325.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²25 m² 2 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal gastronomiczny - wyposażony tak jak na zdjęciach. Czynsz najmu 7 500 zł / netto + kaucja 22 tys + prowizja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

107 zł/m²138 m² 14 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gocławek,Warszawa

63,64 zł/m²220 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal usługowy najem krótkoterminowy np. szkolenia weekendowe, położony w budynku usługowym na 1 i 2 kondygnacji - osobne wejście, teren ogrodzony, parking. Dostęp 24 H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

112,90 zł/m²31 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

67,41 zł/m²135 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal Z przeznaczeniem na cele biurowe 135 M2 W budynku przy arkadii ul. Słomińskiego dostępne od 1 września budynek: budynek przy Słomińskiego 17 to wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

82,22 zł/m²135 m² 11 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal Z przeznaczeniem na cele biurowe 135 M2 W budynku przy arkadii ul. Słomińskiego dostępny od 1 września budynek: budynek przy Słomińskiego 17 to wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Warszawa

Centrum,Warszawa

76,49 zł/m²13 m² 1 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajmu lokal biurowy w Warszawie, śródmieście, blisko metra. Cena za m2 57zł + 19,50zł koszty eksploatacyjne (sprzątanie, prąd, ochrona, woda, kanalizacja, śmieci, ogrzewanie, eksploatacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Saska Kępa,Warszawa

110 zł/m²94 m² 10 340 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 94 m2, który znajduje się parterze w kamienicy, na Pradze Południe Saska Kępa, na skrzyżowaniu ulic Zwycięzców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

119,05 zł/m²84 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy po salonie fryzjersko - kosmetycznym o łącznej powierzchni 84m2 z podziałem - fryzjerstwo 39 m2 , kosmetyka 22m2 , 2 pomieszczenia po 6,3 m2 w jednym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

135 zł/m²122 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal handlowo- biurowy z witrynami o pow. 122m2, usytuowany na parterze w eleganckiej kamienicy. Idealny pod butik, show room, usługi medyczne lub kosmetyczne, pod biuro, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł88 m² 19 886,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy lokal w kamienicy znajdujące się na wysokim parterze w niskim 3- piętrowym budynku z cegły w sercu Starego Mokotowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwoleńska

Sadul,Warszawa

60 zł/m²110 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pierwsze piętro oraz poddasze użytkowe w nowym budynku. Całkowita powierzchnia piętra oraz poddasza użytkowego wynosi 110m2. Lokal jest przeznaczony wyłącznie pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Żoliborz,Warszawa

75,88 zł/m²170 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowa oferta: 18.06.2024 Lokal biurowy o pow. 170 m2 na Żoliborzu do wynajęcia - od zaraz. Nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony lokal biurowy; recepcja oraz open space (razem 50 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

78,74 zł/m²92 m² 7 244 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja- ul. Jana Pawła II 61 Piękny ,nowy lokal biurowy 92,5 m2 (powierzchnia netto) w Centrum Biznesowym Warszawy. Jedyny lokal w inwestycji o takiej powierzchni i takim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

91,95 zł/m²87 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji Super lokalizacja, wola, centrum: ul. Kolejowa 45 Usytuowany w odległości około 500 m od metra Rondo Daszyńskiego oraz w sąsiedztwie przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

54 zł/m²51 m² 2 754 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

51 metrowy lokal biurowy W dobrym standardzie lokal: ustawny pokój biurowy open space ~51 m2 , położony na 2 piętrze budynku biurowego z windą. Na podłodze wykładzina dywanowa. Ściany białe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

54 zł/m²37 m² 1 998 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

65 zł/m²22 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na I piętrze pawilonu handlowego na sadybie przy ruchliwej ulicy - doskonały na biuro Świeżo odmalowany lokal biurowy 22 m 2 , położony na I piętrze budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

112,50 zł/m²80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz nowoczesna powierzchnia biurowa na Żoliborzu obok metra Marymont przy ul. Braci Załuskich 11 o powierzchni ok 80 m2. Biuro znajduje się 200 metrów od stacji metra Marymont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Rondo gen. Charles'a de Gaulle'a

Mokotów,Warszawa

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

W klinice stomatologicznej posiadającej trzy gabinety mamy dwa do wynajęcia 14m i 20m .Mniejszy gabinet posiada unit ,a do większego można wstawić własny sprzęt lub zakupimy nowy unit.zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

1 200 000 zł101 m² 11 896,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu lokal usługowy o pow. 100,87m2 w stanie deweloperskim do którego przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie. Loka do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Targówek,Warszawa

26,67 zł/m²120 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 120 m2 zlokalizowany w odległości 200 m od stacji metra. Na parterze szatnia i dwie toalety, przyziemie to dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chopina

Jazdów,Warszawa

87,50 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Chopina 7. Mieszkanie znajduję się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, obok Park Dolinka Szwajcarska, do którego można wyjść na spacer z psem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Warszawa

Służew,Warszawa

48,57 zł/m²140 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biurowo-usługowy, 5-pokojowy lokal (część domu) o pow. 140 m2 , usytuowany na 3 poziomach (wysoki parter, 1 piętro i poddasze), w dzielnicy Mokotów - Służew. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Wola,Warszawa

65,45 zł/m²55 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, prezentuję Państwu lokal biurowy o powierzchni 55 m , usytuowany na 3. piętrze w budynku przy skrzyżowaniu ul. Stawki i Jana Pawła II. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

45,35 zł/m²430 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal położony jest na pierwszej kondygnacji (parter) oraz częściowo (około 120m2) na antresoli budynku wielorodzinnego (12 kondygnacji). Do lokalu można dodatkowo wynająć miejsca (3-4szt) parkingowe.