dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

438 zł/m²36 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 9 osób na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Umeblowane biuro dla 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

58 zł/m²37 m² 2 146 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

65 zł/m²156 m² 10 115 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155,62m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Lokal biurowy znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

13 €/m²281 m² 3 653 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow 281 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

329 zł/m²45 m² 14 770 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

15-osobowe umeblowane biuro w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

438 zł/m²12 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Umeblowane prywatne biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wola,Warszawa

58 zł/m²500 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia całe piętro pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia do wynajęcia - ok. 500 m2 na 2 piętrze. Budynek jest zlokalizowany w pobliżu Dworca Zachodniego. W skład wynajmowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²14 m² 1 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 1-pokojowy lokal biurowy 14,40 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Białołęka,Warszawa

44 zł/m²194 m² 8 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 193,72m2 na parterze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²36 m² 2 673 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 35,64 m2 na 1 piętrze w aparatmentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

12 €/m²439 m² 5 268 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 439 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Krakowska

Okęcie,Warszawa

13 €/m²60 m² 784 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.60,32 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²35 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: open space o pow.35,40 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²176 m² 2 904 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.176 m2 na warszawskiej Ochocie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność-od zaraz. Obejrzyj budynek na filmie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

186 zł/m²5 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²112 m² 2 408 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.112 m2 na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym w centrum Warszawy, w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna. poleca Property Office (tel., mail: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²21 m² 2 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,28m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej. poleca Property Office (tel., mail: - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

19 €/m²433 m² 8 233 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 433,32 m2 na 9 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

55 zł/m²23 m² 1 253 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

488 zł/m²16 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w okolicach warszawskiego Traktu Królewskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

227 zł/m²4 m² 909 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: biurko w coworkingu zlokalizowane w biurowcu na warszawskim Wilanowie, w okolicy ul. Hlonda, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dźwigowa

Bemowo,Warszawa

66 zł/m²18 m² 1 188 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 na warszawskim Bemowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność lokalu - od zaraz. Lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

33 €/m²61 m² 2 004 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

lokal biurowy o pow.60,74 m2 na 2 piętrze w nowym biurowcu w Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²151 m² 3 320 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 150,90 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Obejrzyj lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²322 m² 19 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 321,60m2 na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²423 m² 10 152 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 423 m2 w centrum Warszawy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²226 m² 14 689 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 225,99 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (warszawa), w okolicach ul. Wilczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²28 m² 1 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.27,59 m2, na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w OKOLICACH ul. Kruczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

120 zł/m²3 m² 359 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biurko w coworkingu do wynajęcia, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Powiślu w okolicach Wybrzeża Kościuszkowskiego, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²30 m² 1 949 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.29,99 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wilczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

67 zł/m²27 m² 1 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,22 m2 na 1 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²106 m² 6 369 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 106,15 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

15 €/m²162 m² 2 430 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 162 m2 na warszawskiej Ochocie, poleca Property Office (tel.,mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Oferujemy do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

12 €/m²764 m² 9 168 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 764 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

115 zł/m²26 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

blisko stacji Metro Świętokrzyska - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w samym centrum Warszawy, blisko stacji Metro Świętokrzyska poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²20 m² 1 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,80 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²61 m² 1 399 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

lokal biurowy o pow.60,84 m2 na 4 piętrze w nowym biurowcu w Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

211 zł/m²4 m² 845 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²448 m² 12 627 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 448,03 m2 na parterze budynku biurowo-usługowegow centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Zamkowy

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²24 m² 1 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24,10 m2 na parterze w kameralnej kamienicy biurowej w okolicach Placu Zamkowego i warszawskiej Starówki, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²23 m² 1 815 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 22,69 m2 na 12 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko warszawskiej Galerii Mokotów. poleca Property Office (tel., mail: ) -.