dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²51 m² 2 937 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,64 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

75 €/m²20 m² 1 500 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Obejrzyj powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Krakowska

Okęcie,Warszawa

13 €/m²131 m² 1 708 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 131,42 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²61 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.60,80 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²84 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 84 m2 do wynajęcia w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Białołęka,Warszawa

62 zł/m²172 m² 10 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 172 m2, na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²21 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

232 zł/m²4 m² 929 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko w coworkingu na Mokotowie, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

75,48 zł/m²16 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 16,30 m2 na 1 pietrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

internet wliczony w czynsz - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.60 m2 na parterze 7-kondygnacyjnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, okolicach ul. Kasprzaka oraz stacji metra Płocka. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

48 zł/m²26 m² 1 248 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,20 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²39 m² 1 942 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 38,84 m2 w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

12,50 €/m²465 m² 5 813 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.465 m2 na warszawskim Ursynowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Lokal biurowy znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²37 m² 1 838 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 36,75 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

50 zł/m²39 m² 1 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 38,71 m2 do wynajęcia w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

76 zł/m²59 m² 4 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

blisko stacji Metro Centrum - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 59,20 m2, na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy biurowej na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Modlińska

Pelcowizna,Warszawa

11,20 €/m²15 m² 166 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,81 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Białołęka,Warszawa

72 zł/m²36 m² 2 592 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.36 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

51 zł/m²66 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 66,10 m2 na 4 pietrze kameralnej kamienicy biurowej, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

95 zł/m²38 m² 3 563 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 37,50 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na bliskiej Woli, niedaleko Muzeum Powstania Warszawskiego, poleca Property Office (tel.,mail: katarzyna@ ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²18 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,30 m2 na 4 pietrze kameralnej kamienicy biurowej, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Modlińska

Pelcowizna,Warszawa

11,20 €/m²39 m² 432 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,59 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Modlińska

Pelcowizna,Warszawa

11,20 €/m²63 m² 704 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 62,84 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Property Office (tel., mail: ) - Bez prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²92 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.92 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Suwak. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

51 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48,90m2 na 4 pietrze kameralnej kamienicy biurowej, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

120 zł/m²3 m² 359 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 1 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²80 m² 5 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 49,79 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Targówek,Warszawa

50 zł/m²31 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Targówku, w OKOLICACH ul. Annopol. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

200 zł/m²59 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 59 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach Ronda Wiatraczna. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Siekierki,Warszawa

62 zł/m²224 m² 13 918 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.224,48 m2 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²41 m² 2 194 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 41 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Property Office (tel., mail: - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²143 m² 7 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 4-pokojowy lokal biurowy o pow.142,60 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Suwak. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Siekierki,Warszawa

49 zł/m²50 m² 2 468 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,37 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chelmskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²59 m² 974 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

blisko Dworca Centralnego pkp - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 59 m2 w samym centrum Warszawy poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

37 zł/m²59 m² 2 181 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.58,94 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ, niedaleko Dworca Wileńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

79 zł/m²15 m² 1 201 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²300 m² 4 950 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.300 m2 na warszawskiej Ochocie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność-od zaraz. Obejrzyj budynek na filmie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

13 €/m²257 m² 3 338 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowyo pow.256,80 m2 na warszawskim Ursynowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz Lokal biurowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²22 m² 1 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.22,46 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wilczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

13 €/m²17 m² 223 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro o pow.17,15 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel., mail: ) - Oferta z prowizją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

90 zł/m²131 m² 11 769 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na waeszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.