dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

79 zł/m²26 m² 2 054 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12 €/m²809 m² 9 708 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 809 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Lokal biurowy na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

230 zł/m²4 m² 919 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

19 €/m²433 m² 8 233 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 433,32 m2 na 9 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

56 zł/m²32 m² 1 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,33 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²10 m² 263 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 10,50 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

13,60 €/m²200 m² 2 720 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 na parterze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Krasińskiego. mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²30 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.30 m2 na 6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wilczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²36 m² 774 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Zamkowy

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²26 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26 m2 na parterze w kameralnej kamienicy biurowej w okolicach Placu Zamkowego i warszawskiej Starówki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

55 zł/m²56 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²24 m² 1 281 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,95 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Property Office (tel., mail: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

55 zł/m²95 m² 5 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 4-pokojowe biuro o pow. 95m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

325 zł/m²1 m² 325 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu na 1 piętrze nowoczesnym biurowca w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

56 zł/m²19 m² 1 063 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 18,99 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

35 zł/m²12 m² 438 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazynek o pow.12,50 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowo-magazynowym na warszawskim Ursusie, w OKOLICACH ul. Wojciechowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Szpotańskiego

Anin,Warszawa

40 zł/m²36 m² 1 456 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 36,41 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Property Office (tel.mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

257 zł/m²30 m² 7 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: do potwierdzenia Umeblowane biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²152 m² 8 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Property Office (tel., mail: - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²35 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,40 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²56 m² 3 667 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56,42 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wilczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²14 m² 1 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 1-pokojowy lokal biurowy 14,40 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

80 zł/m²14 m² 1 088 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²55 m² 1 383 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 55,30 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²25 m² 953 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 25,42 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

37 zł/m²41 m² 1 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.41,04 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ, niedaleko Dworca Wileńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²8 m² 425 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazynek o pow. 8,50m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

67 zł/m²32 m² 2 144 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

69 zł/m²758 m² 52 302 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.758 m2 dna warszawskim Wilanowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność -od zaraz Lokal biurowy znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Zamkowy

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²477 m² 21 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 477 m2 na 2 piętrze w kameralnej kamienicy biurowej w okolicach Placu Zamkowego i warszawskiej Starówki, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²41 m² 2 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 40,75 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²35 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: open space o pow.35,40 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

13 €/m²283 m² 3 679 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.283 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

18,40 €/m²338 m² 6 224 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.338,24 m2 na 3 piętrze kamienicy biurowej w warszawskim Śródmieściu, w OKOLICACH ul. Koszykowej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

31 zł/m²59 m² 1 827 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.58,94 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

232 zł/m²4 m² 929 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko w coworkingu na Mokotowie, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

56 zł/m²47 m² 2 657 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow. 47,45 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

Śródmieście,Warszawa

490 zł/m²31 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

siłownia gratis - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 6-8 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda onz, w centrum Warszawy. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²508 m² 19 033 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 507,54 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

13,75 €/m²195 m² 2 681 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 195 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Lokal biurowy znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²189 m² 7 088 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 189 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.