dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²14 m² 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²45 m² 3 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²26 m² 1 719 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,45 m2 na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²76 m² 4 932 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.75,87 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wilczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

15,90 €/m²707 m² 11 241 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 707 m2 na 4 piętrze w kameralnej kamienicy biurowej na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Ujazdowskich. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²22 m² 1 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,20 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wilczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²20 m² 1 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,80 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

15 €/m²815 m² 12 225 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.815 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Pańskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Zamkowy

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²24 m² 1 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24,10 m2 na parterze w kameralnej kamienicy biurowej w okolicach Placu Zamkowego i warszawskiej Starówki, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²18 m² 673 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 17,94 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

42 zł/m²78 m² 3 281 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyn o pow.78,12 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

240 zł/m²5 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu w Śródmieściu na 6 piętrze nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

48 zł/m²18 m² 864 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w OKOLICACH ul. Kamionkowskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

179 zł/m²24 m² 4 290 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²20 m² 1 385 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 19,70 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

95 zł/m²38 m² 3 563 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 37,50 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na bliskiej Woli, niedaleko Muzeum Powstania Warszawskiego, poleca Property Office (tel.,mail: katarzyna@ ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

35 zł/m²43 m² 1 521 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazynek o pow.43,47 m2, na poziomie piwnicy w budynku biurowo-magazynowym na warszawskim Ursusie, w OKOLICACH ul. Wojciechowskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

182 zł/m²5 m² 910 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu w Śródmieściu, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Wybrzeża Kościuszkowskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

34 zł/m²176 m² 5 984 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.175,99m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa,. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

98 zł/m²110 m² 10 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

biuro z balkonem - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 110,32 m2 na 2 piętrze eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (warszawa), w okolicach ulic Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²33 m² 1 233 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.33,32 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

42 zł/m²81 m² 3 402 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.80,58m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dźwigowa

Bemowo,Warszawa

66 zł/m²36 m² 2 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Dźwigowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

14 €/m²128 m² 1 792 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowy o pow. 128 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

77,24 zł/m²141 m² 10 919 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 141,36 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

88 zł/m²23 m² 2 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.23,09 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli,w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

62 zł/m²324 m² 20 088 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.324 m2 na 1 piętrze budynku magazynowo- biurowego w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prądzyńskiego. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

60 zł/m²18 m² 1 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.17,84 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²90 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.90 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

60 zł/m²18 m² 1 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli,w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²157 m² 14 148 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.157,20 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

40 zł/m²17 m² 686 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,16 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²174 m² 13 088 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 174,50m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (warszawa), w okolicach ul. Wilczej. , poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

179 zł/m²1 m² 179 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu w biurowcu w okolicach ul. Słomińskiego i Centrum Handlowego Arkadia, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

16 zł/m²62 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

sala konferencyjna dla 33-36 osób do wynajęcia na bliskiej Woli, w eleganckim biurowcu w okolicach Al. Solidarności, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

18,40 €/m²383 m² 7 047 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: elegancki lokal biurowy o pow.383 m2 na2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Artura Zawiszy

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²430 m² 7 095 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.430 m2 na 8 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH Placu Zawiszy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

15 €/m²41 m² 621 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 41,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

67 zł/m²27 m² 1 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,22 m2 na 1 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

438 zł/m²24 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy dla 6 osób na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²32 m² 1 580 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazynek o pow. 31,60 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij