dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

1 490 000 zł96 m² 15 520,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Wykończony lokal o powierzchni 96m znajdujący się przy ulicy Grenadierów 13 na Pradze Południe. Lokal wykończony w dobrym standardzie. W lokalu działało biuro i w tym stylu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

90 zł/m²131 m² 11 769 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na waeszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²166 m² 4 648 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.166 m2 na warszawskim Śródmieściu, na parterze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Wilczej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Targówek,Warszawa

106,25 zł/m²80 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal o powierzchni 80m znajdujący się przy jednej z głównych ulic na Targówku. Lokal posiada duże witryny widoczne z ulicy, na której odbywa się duży ruch kołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

58,58 zł/m²34 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tylko u nas. Bardzo dobre miejsce. Doskonały punkt komunikacyjny. Pawilon komercyjny położony na parterze centrum handlowego - Galerii Ursynów. Pomieszczenie (ok. 35 m2) z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

41,94 zł/m²31 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: stanowisko w gabinecie w działającym od lat salonie urody, dla barbera, fryzjera męskiego, lokal z witrynami o powierzchni 31 m2, wykończony w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

20 €/m²22 m² 440 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 22 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²151 m² 3 320 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 150,90 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

15 €/m²360 m² 5 400 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.360 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²219 m² 4 826 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²92 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.92 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Suwak. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

18 €/m²140 m² 2 520 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni brutto 140 m2 w Warszawie na Mokotowie, w bliskiej okolicy Galerii Mokotów. Lokal ma 2,75% udziału w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²320 m² 10 240 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: zewnetrzny magazyn o pow.320 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

140 zł/m²95 m² 13 287 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 94,91 m2 na warszawskich Bielanach, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od 2/3 kwartału 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

44 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: zewnetrzny magazyn o pow.29,55 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

25 zł/m²75 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: zewnetrzny magazyn o pow.109 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

44 zł/m²400 m² 17 599 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.399,98 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

20 €/m²44 m² 880 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal na handel/usługi o pow.44m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

62 zł/m²294 m² 18 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.294 m2 w kompleksie biurowym na warszawskiej Woli, wokolicach ul. Prądzyńskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zegadłowicza

Wola,Warszawa

70,92 zł/m²141 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 141 m , położony w Warszawie przy ul. Zegadłowicza 1, w dzielnicy Wola. Opis nieruchomości: nieruchomość składa się z dwóch poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

18 zł/m²254 m² 4 572 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy niższy czynsz - Do wynajęcia: lokal usługowo-magazynowo-biurowy o pow.254 m2 na parterze hali magazynowo-biurowej, w okolicach ul. Sokratesa, na warszawskich Bielanach, poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

50 €/m²28 m² 1 400 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 28 m2 w nowoczesnym śródmiejskim biurowcu, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wilanów,Warszawa

90,76 zł/m²66 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Wykończony lokal o powierzchni 66m znajdujący się w miasteczku Wilanów. Lokal wykończony po branży beauty. Lokal idealny pod beauty, fryzjera, biuro lub inne usługi. Lokal klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²134 m² 2 406 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 133,69 m2 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²90 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.90 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²157 m² 14 148 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.157,20 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

75,27 zł/m²186 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje lokal biurowo-usługowy na Śródmieściu o powierzchni 186 m2. Doskonała przestrzeń pod działalność usługową, biurową czy handlową. Lokalizacja Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²143 m² 3 143 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 142,88 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Obejrzyj lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

100,72 zł/m²139 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal | Metro Nowy Świat | Klimatyzacja | Wysokie sufity Oferujemy do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy lokal o powierzchni 139 m , znajdujący się w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²500 m² 8 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

moduł biurowy o pow.500 m2 do wynajęcia na bliskiej Ochocie, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²98 m² 2 158 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 98,07 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²500 m² 8 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.500 m2 na warszawskiej bliskiej Ochocie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność-od zaraz. Obejrzyj budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

108,53 zł/m²129 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Atrakcyjny dwupoziomowy lokal użytkowy z witrynami od strony ulicy. Lokal do wykorzystania na cele usługowe, biurowe, handlowe z wyłączeniem gastronomii. Na metraż lokalu składa się 129 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

86,67 zł/m²38 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy - 37,5 m , Śródmieście, ul. Tamka Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 37,5 m , znajdujący się na 4 piętrze w kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Cyrulików

Rembertów,Warszawa

579 000 zł78 m² 7 394,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana Kwota w ogłoszeniu 579 000zł jest kwotą brutto i uwzględnia naziemne miejsce postojowe oraz wyposażenie lokalu Na sprzedaż oferujemy lokal usługowo-handlowy w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²106 m² 2 324 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 105,64 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wola,Warszawa

119,05 zł/m²42 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal o powierzchni 42m znajdujący się przy ruchliwej ulicy na Woli. Witryna widoczna z ulicy. Przed lokalem odbywa się ruch pieszy. Lokal idealny pod beauty, fryzjera, barbera,.