dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

51,83 zł/m²164 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy, zaadaptowany z mieszkania 164m2, położony na parterze na strzeżonym osiedlu na Kępie Potockiej. Przystosowany na biuro: duży openspace; 2 gabinety; sala konferencyjna; dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 124 000 zł59 m² 18 992,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Absolutnie wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej modernistycznej kamienicy zlokalizowanej w sercu Starej Ochoty! Jeśli poszukujesz powierzchni biurowej w doskonałej lokalizacji (pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

14 €/m²524 m² 7 336 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia zlokalizowany pierwszym piętrze biurowca Biura zlokalizowanego w pobliżu ścisłego Centrum Warszawy oraz Ronda Daszyńskiego. Budynki biurowe znajdują się w dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

127,78 zł/m²90 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w celach biurowych w modernistycznej kamienicy z lat 20'. Nieruchomość znajduje się na górnym Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

14 €/m²220 m² 3 080 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

62,50 zł/m²320 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przeszklony lokal w centrum Rembertowa Idealny pod gabinety, przedszkola, żłobki, sklepy, usługi. Jest to najlepiej położony budynek komercyjny w całym Rembertowie. Witryny znajdują się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 000 000 zł261 m² 7 662,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa całkowicie wykończona, klimatyzacja ( każdym pokoju indywidualnie sterowana ), wentylacja mechaniczna, okablowanie strukturalne, oświetlenie typu raster, system alarmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wola,Warszawa

19,07 €/m²884 m² 16 860 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia idealny na działalność medyczną zlokalizowany na parterze i pierwszym piętrze biurowca Biura zlokalizowanego w pobliżu ścisłego Centrum Warszawy oraz Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

23 €/m²480 m² 11 040 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura zlokalizowane w zespole budynków biurowych zlokalizowany w Warszawie to przyjazna przestrzeń do pracy w pobliżu ścisłego Centrum Warszawy oraz Ronda Daszyńskiego. Budynki biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamoyskiego

Kamionek,Warszawa

73,45 zł/m²95 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta: doskonała lokalizacja i ekspozycja witryn na ruchliwą ulicę Zamoyskiego na Pradze. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Żoliborz,Warszawa

114,58 zł/m²48 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia lokal użytkowy w pełni urządzony 48m2, parter/6, w budynku z 2018 r., Żoliborz. Doskonały na salon fryzjerski, kosmetyczny, spa, klinikę medycyny estetycznej, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

14 €/m²350 m² 4 900 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

88,54 zł/m²181 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta lokalu na wynajem, wykończonego w wysokim standardzie na Ochocie, bezpośrednio przy ulicy Grójeckiej. || Opis Lokalu || Lokal został zaprojektowany przez projektanta z zachowaniem dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

959 500 zł101 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klucz do sukcesu Twojego biznesu! Opiekun oferty westate Śródmieście tel. mail: westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wawer,Warszawa

59 zł/m²77 m² 4 543 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia powierzchnia usługowa ok. 77 m2 na terenie nowoczesnego budynku komercyjnego, (obiekt bez mieszkańców ) Lokal na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

61 zł/m²125 m² 7 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 125 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, pkp, wkd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

54,46 zł/m²101 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klucz do sukcesu Twojego biznesu! Opiekun oferty westate Śródmieście tel. mail: westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Ursynów,Warszawa

108 zł/m²50 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Dzień dobry mam do wynajęcia bezpośrednio cały salon kosmetologiczny w Warszawie ul. Iwanowa-Szajnowicza 7/u2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wioślarska

Powiśle,Warszawa

14 €/m²616 m² 8 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni brutto 616,05 m2 przy Wioślarskiej 8 na Powiślu Południowym. Biuro znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego biurowca The Tides. The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Anin,Warszawa

2 250 000 zł270 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Na sprzedaż piękna, przestronna willa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwoleńska

Sadul,Warszawa

70,43 zł/m²230 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowy piętrowy budynek o powierzchni całkowitej 230m2 pod działalność nieuciążliwą. Budynek do własnej adaptacji i aranżacji. Parter o powierzchni 120m2, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwoleńska

Sadul,Warszawa

80 zł/m²120 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia parter o powierzchni całkowitej 120m2, w nowym budynku pod działalność nieuciążliwą. Lokal jest w stanie deweloperskim do własnej adaptacji i aranżacji. Do parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wincentego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witryną od przy intensywnie uczęszczanej ulicy rozpoznawalne miejsce, dobry punkt komunikacyjny i przesiadkowy! Do dowolnej aranżacji nowego najemcy. * * * Do najmu poleca się zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

125,03 zł/m²48 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia klimatyzowany, biurowy lokal o pow. 47,99 m2 , z balkonem, zlokalizowany przy ul. Kolejowej na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w pobliżu stacja kolejowa Warszawa Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

71,07 zł/m²140 m² 9 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o pow. 140 m2, który znajduje się w Śródmieściu w Apartamentowcu Murano. Atuty: - znajduje się na parterze. - lokal z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

45 €/m²98 m² 4 410 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 98m2 brutto, w Warszawie w Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze, w otoczeniu innych lokali handlowo-usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

15,90 €/m²184 m² 2 919 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni brutto 183,6 m2 w Śródmieściu przy Nowogrodzkiej 11. Biuro znajduje się na 4 piętrze biurowca Nautilus. Biurowiec położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł48 m² 22 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży,trzypokojowy lokal w przedwojennej z 1937r. klimatycznej kamienicy na starej Saskiej Kępie, ul. Francuska.< Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, jest dwustronny :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Centrum,Warszawa

89,55 zł/m²268 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy o pow. ok 264 m 2 w odległosci ok 5 minut od stacji merta Centrum. Lokal przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

32 €/m²142 m² 4 544 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na parterze budynku biurowo-hotelowego w Hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

110 zł/m²508 m² 55 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o pow. 508 m2, który znajduje się na Praga-Południe niedaleko Rondo Waszyngtona. Informacje o lokalu: - lokal z rynku wtórnego po banku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

586 900 zł35 m² 16 982,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdzie: stefana Batorego 18, przy Polach Mokotowskich. Odpowiednie dla: inwestora - dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomości. Wszystkie lokale posiadają odrębne księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Służew,Warszawa

85 zł/m²113 m² 9 580 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centrum handlowym 112,70m2, parter/8, w budynku z 2006r., Mokotów Służew. Doskonały na drogerię, punkt usługowy, sklep, gabinet kosmetyczny, salon piękności itp. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

112,68 zł/m²71 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia po generalnym remoncie, przepiękny, wysoki(4m) lokal w zabytkowej kamienicy w centrum miasta! Lokal o powierzchni 70,22m2 znajduje się na 1 piętrze w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

64,29 zł/m²140 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 140 m2 w willi na Starym Żoliborzu. Doskonałą komunikacja i łatwy parking ,kameralna cicha uliczka, w tej lokalizacji znajduje się dużo biur,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

14 €/m²104 m² 1 457 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni brutto 104,04 m2 brutto w Warszawie na Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 92. Biuro znajduje się na 6 piętrze w Bramie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wawer,Warszawa

60 zł/m²122 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia122m2 Wawer Radość Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 122m2 znajdujący się na pierwszym piętrze budynku handlowo- usługowego. Idealny pod usługi, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Kabaty,Warszawa

1 140 000 zł49 m² 23 289,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 48,95m2, usytuowany na parterze budynku usługowo mieszkalnego z roku 2021. ***lokal*** Lokal o całkowitej powierzchni 48,95m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

106 zł/m²113 m² 11 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal z witryną z wejściem od ulicy Wspólnej w pięknie odrestaurowanej kamienicy w samym Centrum Warszawy, przy ul. Wspólnej. Lokal jest przystosowany do działalności usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

100 zł/m²56 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny nowy lokal w świetnej lokalizacji .Do własnej aranżacji pod swoja działalność .Może być na salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny ,usługi medyczne .Doskonała lokalizacja duży ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w stanie deweloperskim, do samodzielnego wykończenia i aranżacji - możliwość zainstalowania klimatyzacji, sieci komputerowej, szyldów itp. Obok budynku parking. Lokal na biuro, gabinet,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku