dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

90 zł/m²162 m² 14 622 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.162,47 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²95 m² 8 099 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.95,28 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²347 m² 6 593 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow.347 m2 na 18 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²132 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131,76 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²16 m² 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,95 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

18,50 €/m²375 m² 6 938 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow.375 m2 na 9 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

14,50 €/m²389 m² 5 641 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 389 m2 do na parterze biurowca na warszawskich Włochach w okolicach ul Łopuszańskiej i stacji pkp-Warszawa Jerozolimskie, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Radarowa

Włochy,Warszawa

13 €/m²638 m² 8 294 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.638 m2 na 5 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

211 zł/m²169 m² 35 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

25% rabatu przez pierwsze trzy miesiące przy podpisaniu umowy do końca maja na minimum 6 miesięcy. Do wynajęcia: umeblowane biuro 42 osób na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

21,50 €/m²311 m² 6 685 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.310,94 m2 na parterze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²15 m² 370 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 14,80 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

14 €/m²923 m² 12 922 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 923 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Jutrzenki. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²688 m² 12 728 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.688 m2 na 20 piętrze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

14,50 €/m²895 m² 12 978 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 895 m2 do na parterze biurowca na warszawskich Włochach w okolicach ul Łopuszańskiej i stacji pkp-Warszawa Jerozolimskie, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

370 zł/m²10 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowo-usługowy dla 1-2 osób na parterze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gierdziejewskiego

Ursus,Warszawa

12 €/m²263 m² 3 156 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

do wynajęcia lokal biurowy o pow.263 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym parku biznesowym na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Gierdziejewskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20m2 na 8 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

434 zł/m²19 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 3 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²284 m² 6 816 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 284 m2 do wynajęcia w Centrum Warszawy, na 1 piętrze w eleganckim biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²12 m² 308 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 12,30 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²16 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 16m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²14 m² 508 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,50 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²15 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 15 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

23 zł/m²13 m² 304 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 13,20m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²14 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

215 zł/m²72 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.71,50 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²18 m² 623 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 17,80 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

216 zł/m²19 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.19,40 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²103 m² 6 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 103,30 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

196 zł/m²14 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.14,30 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²11 m² 265 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.10,60 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

300 zł/m²14 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3-4 osób na 3 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²12 m² 407 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,64 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.