dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

35 zł/m²360 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia reprezentacyjna, wolnostojąca willa o powierzchni 360 m położona w zielonej, spokojnej części warszawskiej Ochoty, w rejonie Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

286,92 zł/m²15 m² 4 304 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kameralne biuro/gabinet 10 minut piechotą od Dworca Centralnego! Samodzielny, zamykany gabinet ok. 13-17 m dla zespołu do 4 osób (cena dotyczy jednego z 8 dostępnych pokoi) możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

238,10 zł/m²105 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem gotowego biznesu - Klinika Medycyny Estetycznej w Wilanowie Do wynajęcia w pełni funkcjonująca, gotowa do dalszego prowadzenia klinika medycyny estetycznej - zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

107,69 zł/m²65 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu ofertę najmu lokalu mieszkalnego z przeznaczeniem pod najem jako lokal usługowy/biurowy (brak możliwości wystawiania faktur) o pow. około 65 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²16 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój biurowy ok 16 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Mokotowie Sielce. Bardzo dobra propozycja na biuro , gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

69,94 zł/m²64 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Bezpośrednio. Gotowe Biuro przy Metrze Puławska 228 (mokotów). Szukasz prestiżowego, a zarazem funkcjonalnego miejsca dla swojego zespołu, miejsca na kancelarię lub gabinet? Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tużycka

Targówek,Warszawa

52,63 zł/m²57 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalny lokal usługowo-biurowy 57 m na Targówku | 4 pomieszczenia | gotowy do aranżacji | bezpłatny parking | dostępny od zaraz Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy na Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

119,05 zł/m²189 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal po medycynie estetycznej na Mokotowie : - Metraż 189 m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

305 zł/m²24 m² 7 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

15,50 €/m²268 m² 4 154 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bardzo ładny, niezależny moduł w kameralnym biurowcu położonym na warszawskiej Woli nieopodal stacji matra Rondo Daszyńskiego. . Całodobowa ochrona, recepcja. Wysoki standard wykończenia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedaż gotowego biznesu - Klinika Medycyny Estetycznej w Wilanowie Na sprzedaż w pełni funkcjonująca, gotowa do dalszego prowadzenia klinika medycyny estetycznej - zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

38,85 zł/m²315 m² 12 254 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 315,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł158 m² 24 050,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze budynku budynku mieszkalno usługowego na Mokotowie. Opis lokalu: *powierzchnia 158 m2 (100m2 parterz + 50 m2 na podwyższonej części *parter, ciąg andlowy, duże witryny *wysokość -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

60,94 zł/m²64 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny lokal o powierzchni 64 m , zlokalizowany w prestiżowym punkcie Starego Mokotowa, u zbiegu ulic Wołoskiej i Madalińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście Południowe,Warszawa

287,67 zł/m²365 m² 105 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 365 m2, parter i 1/6 w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Południowe. Prestiżowa lokalizacja, duże witryny, wejście od ulicy, klimatyzacja. Idealny na showroom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jordanowska

Praga-Południe,Warszawa

42 zł/m²76 m² 3 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy - Warszawa, ul. Jordanowska 2a Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany w kameralnym biurowcu na zielonym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

61 zł/m²300 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Las,Warszawa

7 950 000 zł355 m² 22 394,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu luksusową Klinikę Medyczną, wykończoną w najwyższym standardzie o powierzchni 329 m2 z ogrodem w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia i Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²205 m² 11 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Cena w pln (brak ryzyka kursowego) Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa na Dolnym Mokotowie w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²190 m² 2 660 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

101,38 zł/m²148 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje luksusowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pięknej! Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy Bardzo dobre naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Dolnym Mokotowie ,sielcach Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²465 m² 6 510 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa

58,33 zł/m²600 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

NA wynajem budynek usługowy O pow 600M2 I 35000 zł/mc + Vat I mokotów przy metro służew Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

166,03 zł/m²84 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 84,32 m w Warszawie przy ul. Marcina Kasprzaka 29, w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym w ramach inwestycji Bliska Wola (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²225 m² 12 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.224,62m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

106,11 zł/m²42 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy usytuowany na parterze historycznego budynku Drożdżowni przy ulicy Dziatwy 7 w Warszawie wchodzącego w skład osiedla Aroma Park. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

55 zł/m²218 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2. na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejonie ulicy Belwederskiej .(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Powiśle,Warszawa

71,80 zł/m²60 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia mieszkanie na funkcję biurową o powierzchni 59,89 m2. Lokal mieści się na parterze w kamienicy na Warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super lokale biurowe w niesamowitym miejscu. Lokale na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko idealne pod biuro dla kilku osób, sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

133,33 zł/m²240 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Prestiżowy lokal przy Jana Kazimierza Wola! Idealny na biuro, gastronomię, showroom, usługi. Szukasz miejsca, które będzie wizytówką Twojej firmy? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

105 zł/m²105 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal biurowy zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu przy Alei Solidarności 163 położony na 6 piętrze. Idealna propozycja dla firm lub osób, które szukają komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 808 000 zł122 m² 14 797 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Duży potencjał lokalu na każdą usługę z witrynami, w doskonałej lokalizacji Bemowa - 14 min od nowej stacji Metra - ul. Górczewska/lazurowa, przy przystanku autobusowym i wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

107,59 zł/m²158 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal narożny na parterze budynku mieszkalno usługowego na Mokotowie. Opis lokalu: *powierzchnia 158 m2 (100m2 parter + 50 m2 na podwyższonej części ); *parter, ciąg andlowy, duże witryny, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

40,54 zł/m²370 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Połówka bliźniaka przystosowana do wykorzystania na cele biurowe. Otwarta aranżacja przestrzeni, światłowód, okablowanie, klimatyzacja. Dom po dokładnym odświeżeniu, czysty i pachnący, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

950 000 zł43 m² 21 934,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal 43,31m Duża, otwarta przestrzeń - idealna pod: *gabinety *biuro *studio * handel specjalistyczny. Świetny układ, duże witryny i możliwość dowolnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²218 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²16 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

93,88 zł/m²98 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

[English version below] brief: lokalizacja: ul. Koszykowa 10, tuż przy skrzyżowaniu z al. Przyjaciół Powierzchnia: ok. 100 m . Piętro: 1. piętro w reprezentacyjnej kamienicy. Układ: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

72,83 zł/m²44 m² 3 197 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.43,90 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Agencja Nieruchomości.