dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 551 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Willa z dekoracyjną fasadą o wysokim standardzie pomieszczeń w pełni wyposażonych na cele biurowe - na dwóch kondygnacjach w centrum Warszawy. Opis W przepięknej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

14,50 €/m²174 m² 2 523 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni brutto 174m2 w Warszawie na Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 134/136. Biuro znajduje się na 9 piętrze w Eurocentrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

57 zł/m²100 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W przypadku tej oferty Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. .ok 100 m 2 w komercyjnym obiekcie biurowym. Lokalizacja Mokotów Sielce w rejonie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Targówek Fabryczny

Targówek Fabryczny,Warszawa

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

do czynszu należy doliczyć:ryczałt za wodę 120 pln netto, za wywóz nieczystości stałych 120 pln netto, za ogrzewanie 3,70 pln netto m2, do dyspozycji dwie sale konferencyjne,istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²112 m² 8 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. ok 112 m 2 na terenie obiektu biurowego na dolnym Mokotowie , rejon ulicy Chełmskiej. Oferta podnajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 029 375 zł162 m² 12 527 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy Oferta w nowobudowanym budynku na warszawski Ursynowie ul. Pileckiego 59, warszawa. Sprzedaż prowadzona bezpośrednio przez Biuro Handlowe Dewelopera Podana cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 460 592 zł116 m² 12 591 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 70 m2 usytuowany na Włochach przy ul. Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja: przystanek autobusowy (290 m), przystanek tramwajowy (450 m), urząd Dzielnicy Włochy (600 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

44,21 zł/m²95 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Centrum,metro,dwa pokoje+zabudowana loggia,2 garaże! lokalizacja - Centrum przy Placu Bankowym, ciche. Świetna komunikacja; metro 200m!, autobus, tramwaj. Budynek - z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

17,50 €/m²149 m² 2 612 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokal 149 m2 brutto u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu w Warszawie na Mokotowie. Lokal znajduje się na parterze, w otoczeniu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

69,47 zł/m²380 m² 26 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Aktualnie w lokalu znajduje się: 15 pokoi biurowych, w tym nieograniczona możliwość zmian - sale konferencyjne / pokoje biurowe plus strefa odpoczynku lub możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²36 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój biurowy ok 36 m 2 na terenie obiektu biurowego na dolnym Mokotowie , rejon ulicy Chełmskiej. Bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²772 m² 13 124 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do podnajmu 772 m2 powierzchni biurowej. Okres podnajmu od 1 roku do 3 lat. Biurowiec Spektrum Tower położony jest w Centralnym Obszarze Biznesu, w pobliżu Ronda onz, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Targówek Fabryczny

Targówek Fabryczny,Warszawa

40 zł/m²28 m² 1 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

do czynszu należy doliczyć:ryczałt za wodę 80 pln netto, za wywóz nieczystości stałych 80 pln netto, za ogrzewanie 3,70 pln netto m2, do dyspozycji dwie sale konferencyjne,istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²80 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój biurowy ok 80 m 2 na terenie obiektu biurowego na dolnym Mokotowie , rejon ulicy Chełmskiej. Oferta podnajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 460 592 zł116 m² 12 591 zł/m²

 

 

 

Gocławek,Warszawa

35,56 zł/m²90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa 90 mkw na gocławku: na pierwszym piętrze wolnostojącego budynku biurowego, z wejściem z niezależnej klatki schodowej. Na powierzchnię składają się pokoje: 26, 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 029 375 zł162 m² 12 527 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

54,55 zł/m²110 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 110 m2 usytuowany na Włochach przy ul. Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja: przystanek autobusowy (290 m), przystanek tramwajowy (450 m), urząd Dzielnicy Włochy (600 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście Południowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

121,12 zł/m²322 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Śródmieście. Polecam do wynajęcia lokal biurowy w przedwojennej kamienicy w prestiżowej lokalizacji. Lokal o pow.322 m: pokoi biurowych +strefa odpoczynku. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

15 €/m²351 m² 5 265 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal gastronomiczny o pow. brutto 351,03 m2, który znajduje się on na Mokotowie przy ul. Domaniewskie w budynku biurowym Ambasador. Budynek Ambasador.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

16 €/m²165 m² 2 640 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni brutto 165 m2 w Warszawie na Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 134/136. Biuro znajduje się na 8piętrze w Eurocentrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²98 m² 5 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia ok 98 m 2 w budynku biurowym w rejonie ulicy Chełmskiej i Stępińskiej na Sielcach. Lokalizacja w pobliżu głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 029 375 zł162 m² 12 527 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

1 460 592 zł116 m² 12 591 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

68,64 zł/m²169 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Aktualnie w lokalu znajduje się: 5 pokoi biurowych, w tym możliwość zmian tj. podziału i pozyskania maksymalnie 8 pokoi biurowych; duża i widna kuchnia, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Barska

Filtry,Warszawa

46,91 zł/m²81 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

3 pokojowy lokal mieszkalny w kamienicy przedwojennej na Starej Ochocie blisko Placu Narutowicza i Szpitala na Barskiej Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), wysokie (3,2 m), bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 460 592 zł116 m² 12 591 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

2 029 375 zł162 m² 12 527 zł/m²

 

 

 

Rembertów,Warszawa

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 70m2. Lokal znajduje się w domu jednorodzinnym ale posiada oddzielne dwa wejścia od frontu, oddzielny plac przed lokalem z bramą i furtką, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czerwonego Krzyża

Śródmieście,Warszawa

72,82 zł/m²103 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja/budynek: lokal położony na 2 piętrze w 6 piętrowym kamienicy (z lat 30-tych) przy ul. Czerwonego Krzyża w Śródmieściu. Miejsce jest również wyjątkowe ze względu na świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lustrzana

Bemowo,Warszawa

34,71 zł/m²170 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Usługowy Na biuro, pow. 170 m2 - Do Dyspozycji Całe piętro budynku. Niska zabudowa w okolicy - Bemowo - Jelonki Południowe Oferujemy na wynajem I-sze piętro budynku o powierzchni 170 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Złota

Wola,Warszawa

100 zł/m²62 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. 62 m. z dużymi witrynami okiennymi usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Złotej w inwestycji Złota /chmielna Apartaments. Parter, z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

53 zł/m²80 m² 4 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro o pow. od ok 80 m 2 na Żoliborzu , w rejonie ulicy Powązkowskiej. Obiekt z pełna infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

37,49 zł/m²200 m² 7 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Dom w Zabudowie Szeregowej, pow. 200 m2 - Idealny na biuro - 7 pokoi - Mokotów - Metro wilanowska / Metro służew Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy usytuowany na Mokotowie, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

61 zł/m²300 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Ekskluzywny przestrzenny według architektonicznego projektu dom na starym żoliborzu. Dom położony na Żoliborzu w pobliżu głównych węzłów komunikacji miejskiej, co umożliwia wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

19,99 €/m²828 m² 16 550 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapytaj o ofertę :. Nowoczesny budynek klasy B , dysponujący efektywną i łatwą do podzialu powierzchnia biurową. Położony w ścisłym Śródmieściu Warszawy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

48,33 zł/m²120 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 120 mkw/ 4 pokoje. na parterze budynku mieszkalnego; otwarta przestrzeń 40 mkw z recepcją, aneks kuchenny 10 mkw, 3 pokoje: 12 - 15 mkw, 2 łazienki; obie z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²330 m² 4 785 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec 7-kondygnacyjny klasy A o powierzchni użytkowej ok. 28.866 m2. Projekt składa się z dwóch segmentów posiadających odrębne wejścia i ciągi komunikacyjne. Najemcy budynku mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

48,75 zł/m²400 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapytaj o ofertę : 896/10100. Zadbany budynek przeznaczony na biuro zlokalizowany w pobliżu pętli tramwajowej na Okęciu. Powierzchnia biurowa podzielona 400m2 jest na 4 poziomy, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 460 592 zł116 m² 12 591 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij