dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 551 ogłoszeń

70 zł/m²18,60 m² 1 302 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w centrum Warszawy! Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną stolicy europejskiej. Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy zagwarantować.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²44,16 m² 3 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 44,16 m (nr 617). Biuro znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²154 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal - Mieszkanie przystosowane na cele biurowe. Przestronne, od frontu z widokiem na ulicę Marszałkowską (reklamy w oknach), od tyłu z wyjściem na ustronny, cichy taras. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²262 m² 13 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 247,4 m2+6% powierzchni wspólnej = 262,24 m2, lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku biurowym przy Wale Miedzeszyńskim w pobliżu Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

219 zł/m²50 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Już od września dostępne są nowoczesne biura w jednym z najbardziej cenionych biurowców w centrum Warszawy. 1. Topowa lokalizacja - doskonała komunikacja i prestiżowy adres przy.

Szczegóły ogłoszenia

93,05 zł/m²114 m² 10 608 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro 114 m2 w eleganckiej, zabytkowej kamienicy english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 939 701 zł182,54 m² 16 104,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Serdecznie polecam lokal usługowy o powierzchni 182,54 m2 przy ul. Piaskowej 4. Parametry niruchomości: - 182,54 m2 elastycznej powierzchni, aktualnie zaaranżowanej jako pokoje biurowe, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

77,50 zł/m²40 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacji W lokalu nie mogą być prowadzone działalność gastronomiczna i salony gier. Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

93,06 zł/m²72 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na Wilanowie na parterze - dostępne o powierzchni 72m2 i 31m2 (cena 2900). klimatyzacja toaleta z prysznicem w lokalu wysokie i widne pomieszczenie 2 wejścia (od recepcji.

Szczegóły ogłoszenia

235,29 zł/m²102 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Zajęcza 15 Biurowiec Carpathia House Biuro do wynajęcia Powierzchnia 102m2 Cena 24 000pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

58,82 zł/m²85 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na cele biurowe,w cichej zielonej okolicy niedaleko od warszawskiej sggw. Powierzchnia 85 m2 o charakterze open space na I piętrze budynku z tarasem. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²16 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy - to jest pomieszczenie biurowe/usługowe o powierzchni ok. 16 m2, położone na parterze budynku bloku mieszkalnego z bezpośrednim wejściem z chodnika. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł42,95 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście_centrum Lokal o pow. 42,94 m2, położony w Centrum w budynku z lat 50-tych - zaledwie 100m od stacji Metra. Lokal sprzedaje firma - możliwość odliczenia vat przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²203 m² 11 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę lokalu użytkowego / biura do wynajmu o powierzchni 193 m2 netto (203 m2 brutto) w biurowcu na Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej. Doskonałe miejsce na oddział.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,76 m² 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Przedmiotem wynajmu są powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 465 000 zł471,30 m² 9 473,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Malachit Space | Nowoczesny lokal biurowy przy metrze Płocka | 471,3 m Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni przygotowany do pracy lokal biurowy Malachit Space o powierzchni 471,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²144 m² 2 088 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Słoneczne, nowoczesne Biuro 144 m na 2. Piętrze | Mokotów Twój biznes zasługuje na najlepszą przestrzeń! Z dumą prezentujemy gotowe do wynajęcia biuro o powierzchni 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

68,33 zł/m²270 m² 18 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o pow. 270 m2 usytuowany na II piętrze budynku z 2000 roku, zlokalizowany w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. Doskonała lokalizacja. Duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²36,03 m² 2 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 2 pokojowy z możliwością powiększenia na Mokotowie Parter poz. 1 dwa pokoje 36,03 m2 Czynsz 76 zł/m2 netto + vat + prąd Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²1 680 m² 20 160 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu części budynku biurowego wraz z recepcją oraz obszernym hallem o łącznym metrażu 1.680 m2 przy al. Krakowskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

5 389 000 zł179,73 m² 29 983,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy W doskonałej lokalizacji nad wisłą Duży potencjał aranżacyjny | Doskonała lokalizacja | Idealny na showroom czy retail | Dwa miejsca parkingowe ***** atuty nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²121,50 m² 7 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121,5 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 7000 pln (70 pln/m2 x 100m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²117 m² 2 106 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 113 m netto (117 m brutto), położone w prestiżowej lokalizacji przy Dworcu Zachodnim. Zasada jest prosta: wnosisz.

Szczegóły ogłoszenia

117,10 zł/m²238 m² 27 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do biura o całkowitej powierzchni 238m2 w budynku przy ulicy Pańskiej 73 w Warszawie, dzielnica Wola. Udogodnienia biura: - własna toaleta i aneks kuchenny - bardzo przyjazny.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²537 m² 8 324 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy przestronne, nowoczesne biuro o powierzchni 537 m , położone w reprezentacyjnym biurowcu bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich. To idealna propozycja dla firm, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²255 m² 29 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie I nowoczesne biuro W prestiżowym budynku klasy A W śródmieściu Prestiżowy adres w sercu stolicy | Najwyższy standard wykończenia (klasa A) | Elastyczna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²664 m² 12 948 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy unikalną powierzchnię biurową 508 m w jednym z najbardziej ikonicznych wieżowców warszawskiej Woli. To adres, który łączy luksusową architekturę z pulsującym sercem.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 90 m , położony na parterze willowego budynku w zielonej i spokojnej części dzielnicy Warszawa Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²220,18 m² 30 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Koszt eksploatacyjne 18 zł /m2. Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

113,05 zł/m²142 m² 16 053 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 142 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zadbany, przyjemny lokal w przyziemiu budynku mieszkalnego z oddzielnym wejściem, idealny na cele biurowe, sklep internetowy lub inne. Lokal po remoncie, czysty i pachnący. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł960 m² 7 604,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość (przy ul. Chrobrego 3a, 70 metrów od stacji szybkiej kolejki Warszawa Włochy) składającą się z 3 budynków: - budynek I (620 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²537 m² 27 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 537m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia lokal biurowy, 1 pokój, 60 m , Warszawa, praga-Południe, ul.

Szczegóły ogłoszenia

881 900 zł63 m² 13 998,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie przeznaczone pod działalność gospodarczą. - przedszkole. Lokal idealny np. na prowadzenie działalności, konsultacji, zajęć, wydarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²56 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2 w dzielnicy Bemowo. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość trasy S8. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. W pobliżu tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²2 045 m² 29 653 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Domaniewska Office Hub jest położona w sercu biznesowego Mokotowa tuż przy Galerii Mokotów i jest naszą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających najemców. Jest to całkowicie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 zł/m²259 m² 6 087 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 29pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 259m2 x (99,9PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,25PLN) + (32PLN/m2) = 34162,1PLN.

Szczegóły ogłoszenia

54,48 zł/m²184 m² 10 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Koszty eksploatacyjne: wg licznika. Kaucja dwumiesięczna w kwocie brutto. Czas trwania umowy najmu: -do 60 m2 minimum 1 rok. Miejsce parkingowe cena netto 165,00 zł. Cały obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

109 zł/m²100 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem biura w prestiżowej lokalizacji - ul. Nowy Świat 41a, warszawa (jest możliwość aranżacji pod lokal usługowy) Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone biuro o powierzchni.