dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²1 400 m² 30 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec Cosmopolitan jest unikatowym obiektem architektonicznym to 44-piętrowy budynek apartamentowy, z czego trzy piętra stanowią biura o łącznej powierzchni ok. 3700 mkw. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Północ,Warszawa

121,79 zł/m²78 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 78m znajdujący się Pradze Północ. Lokal w stanie deweloperskim. Posiada 2 wejścia i witryny wychodzące na ulicę. Wokoło zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

26,74 zł/m²374 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż udziałów w Spółce z o.o. - szczegóły w opisie Prezentuję Państwu klub do odstąpienia (prawa najmu) o pow. 374m2, usytuowany na dwóch poziomach w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Białołęka,Warszawa

80 zł/m²80 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończony lokal o powierzchni 80m znajdujący się w budynku biurowym na Białołęce. Budynek przy jednej z głównych ulic dojazdowych do Warszawy. Istnieje możliwość połączenia lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

881 400 zł44 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 44,07 m w Śródmieściu Warszawy, ul. Nowolipki. Powierzchnia idealna na biuro lub działalność usługową. Nieruchomość znajduje się na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²558 m² 9 207 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec został oddany do użytku we wrzeniu 2011 r. i oferuje na 14 kondygnacjach ok. 21 300 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia. Układ piętra pozwala na elastyczną i efektywną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Banderii

Wola,Warszawa

70,06 zł/m²78 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy 78,5 m | Bliska Wola | Dostępny od marca Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 78,5 m , wyłącznie na cele biurowe , zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

18,50 €/m²599 m² 11 082 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy klasy A usytuowany w prestiżowej lokalizacji na terenie warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu. Posiada 12 kondygnacji naziemnych i oferuje prawie 8 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 290 000 zł68 m² 18 970,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal użytkowo - handlowy o powierzchni 68 m2 znajdujący się na nowoczesnym osiedlu zamkniętym w Warszawie z bezpośredni, wejściem od strony patio, zlokalizowany przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

25 €/m²1 473 m² 36 825 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks nowych, nowoczesnych budynków biurowych Warsaw Spire zlokalizowanych przy rondzie Daszyńskiego. Budynki spełniają najwyższe standardy ekologiczne i energooszczędne. Wyjątkowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ursus,Warszawa

12,50 €/m²197 m² 2 463 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny park biznesowy oferujący wynajem wysokiej jakości powierzchni biurowej i magazynowej. Obiekt wyposażony jest w infrastrukturę przystosowaną do prowadzenia różnorodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł95 m² 21 052,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate przedstawia lokal użytkowy o powierzchni 95 m na sprzedaż, zlokalizowany przy ul. Magazynowej w Warszawie. Oferta skierowana jest do inwestorów poszukujących gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

69 zł/m²145 m² 10 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy stanowi unikalne połączenie dobrej lokalizacji, eleganckiej architektury i nowoczesnych technologii. Wszystkie budynki reprezentują najwyższe standardy. Jasne, obszerne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

17,50 €/m²143 m² 2 503 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Innowacyjny biurowiec klasy A. Oferuje 19 640 m2 całkowitej powierzchni biurowej na 14 piętrach naziemnych i 4 podziemnych. Poza przestronnymi wnętrzami, umożliwiającymi dowolną aranżację, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wincentego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

815 000 zł70 m² 11 591,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lokal usługowo-handlowy (własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 70,31 m , zlokalizowany na parterze wielopiętrowego budynku przy ul. św. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

84,56 zł/m²80 m² 6 765 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lex nieruchomości tel.+48 Lokalizacja i Przeznaczenie Oferujemy do wynajęcia prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 80 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

46,43 zł/m²280 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem domu na Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko do dwóch stacji metra Wilanowska , tramwaj, autobus. Budynek z 1992 roku w zabudowie bliźniaczej. Był wykorzystywany na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²206 m² 3 502 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec klasy B+ zlokalizowany przy Al. Jana Pawła II. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, niedaleko stacji metra, dworca kolejowego Warszawa Centralna. Dogodny dojazd do lotniska, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

18,50 zł/m²601 m² 11 119 zł

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

69 zł/m²50 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lex nieruchomości tel +48 warszawa | praga-północ | ul. Okrzei | metro wileńska 2 pokoje | 50 M | balkon | zabytkowa kamienica Do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów Centrum,Warszawa

1 290 000 zł68 m² 19 054,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam lokal użytkowy. Lokal może być wykorzystany jako mieszkanie. Jest to gabinet stomatologiczny znajdujący się na nowoczesnym osiedlu zamkniętym w Warszawie przy stacji metra Natolin, aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²40 m² 2 179 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| powierzchnia biurowa w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz za 1mkw. 55 pln + 28,5 pln opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen należy doliczyć podatek vat. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ursus,Warszawa

12,50 €/m²410 m² 5 125 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

63,16 zł/m²266 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne biuro przy metrze - Warszawa, mokotów, ul. Bukowińska 22 Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni biurowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie? Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

61 zł/m²96 m² 5 877 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy o pow. 96,35m2 usytuowany na I piętrze stylowej kamienicy. Budynek jest starannie utrzymany, co podkreśla jego historyczny charakter oraz wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

20 €/m²130 m² 2 600 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokal 130 m2, na parterze w kompleksie handlowym w Centrum Praskim Koneser od ulicy Białostockiej. Centrum Praskie Koneser to pierwsze kulturalno-rozrywkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Saska Kępa,Warszawa

64,47 zł/m²76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w suterenie na ul. Obrońców na Saskiej Kępie w Warszawie Biuro F48 Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²18 217 m² 400 774 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, 14-piętrowy biurowiec w ścisłym centrum Warszawy. Budynek oferuje 18.000 m2 powierzchni do wynajęcia oraz 140 miejsc parkingowych. Prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²215 m² 6 020 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

93,75 zł/m²80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 80 m - zlokalizowany w doskonałym punkcie Warszawy - przy Alei Niepodległości. Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lub pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

199 zł/m²210 m² 41 790 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy z lokalami handlowo - usługowymi na parterze. Posiada 5 kondygnacji naziemnych i znajduje się w ścisłym centrum miasta. Wyróżnia się monumentalną bryłą i rzędami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²290 m² 8 120 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

58,33 zł/m²600 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

NA wynajem budynek usługowy O pow 600M2 I 35000 zł/mc + Vat I mokotów przy metro służew Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

66 zł/m²219 m² 14 457 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

| powierzchnia biurowa w zmodernizowanym budynku w centrum Warszawy. Biurowiec posiada całodobową ochronę, monitoring, kontrolę dostępu, klimatyzację. Jest możliwość wynajęcia miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²35 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| powierzchnia biurowa położna w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz za 1mkw. 60 pln + 28,5 pln za mkw opłaty eksploatacyjne. Do podanych kwot należy doliczyć podatek vat. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

57,57 zł/m²61 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy przy ul. Belwederskiej. To miejsce o niepowtarzalnym klimacie, otoczone przedwojenną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²1 309 m² 18 981 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec 7-kondygnacyjny klasy A o powierzchni użytkowej ok. 28.866 m2. Projekt składa się z dwóch segmentów posiadających odrębne wejścia i ciągi komunikacyjne. Najemcy budynku mają.