dowolna

Działki komercyjne Warszawa - Lista ogłoszeń

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 100 000 zł1 000 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta terenu inwestycyjnego warszawa, praga południe status prawny Nieruchomość stanowi własność jednego właściciela i posiada w pełni uregulowaną Księgę Wieczystą, wolną od.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł1 365 m² 9 450,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, warszawa Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m zlokalizowana przy ul. Grochowskiej 90,.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł3 165 m² 734,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3165 m Warszawa Ursynów, ul. Baletowa W obszarze obejmującym opracowywany mpzp możliwość przeznaczenia pod cele gospodarcze. Doskonała lokalizacja przy S7 i S2.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł9 200 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajmu działki pod dowolną działalność. Lokalizacja Ursynów ul. Pląsy róg Poloneza Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej Doskonałe połączenie z trasą A2 Lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 000 zł10 771 m² 371,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować działkę usługową o powierzchni 10'771 m2 położoną w warszawskiej Białołęce, w pobliżu trasy Toruńskiej S8, idealną pod nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł8 683 m² 345,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela grunt o powierzchni ok. 8 683 m , położony w Warszawie na Ursynowie przy ul. Spornej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - Trakt Lubelski, wawer, warszawa Lokalizacja: warszawa, wawer - Nadwiśle, ul. Trakt Lubelski Powierzchnia: 4 000 m Cena: 5 400 000 zł + vat (1 350 zł/m ) Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 725 m² 811,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 725 m | Warszawa Wawer - Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 400 000 PLN (ok. 811 zł/m ) Powierzchnia: 1 725 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 599 m² 813,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 600 m | Warszawa Wawer-Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 300 000 PLN (ok. 813 zł/m ) Powierzchnia: 1 600 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 487 m² 1 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, radość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 167 m² 771,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Wawer, warszawa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1167,47 m , położona w spokojnej i zielonej części Warszawy - Zerzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 325 m² 796,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 2 działki budowlane 3 325 m | Warszawa Wawer (mpzp G22.MN) Cena: 2 650 000 PLN (ok. 796 zł/m ) Powierzchnia łączna: 3 325 m (1 725 m + 1 600 m / 96/35.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

30 006 zł10 002 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 10002 m2 zlokalizowany przy ul. Gniewkowskiej 34 w Warszawie stanowiący części działek nr.

Szczegóły ogłoszenia

15 494 zł2 817 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość gruntową- teren o powierzchni 2.817 m2 przy ul. Krajewskiego w Warszawie stanowiący działkę nr.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji agencji Działka budowlana z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny położoną w wyjątkowej lokalizacji - na skraju lasu, w zielonej i spokojnej części Warszawy (wawer,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł726 m² 3 581,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 726 m | Niski Wilanów ul. Wiertnicza | mpzp - 5mu | zabudowa mieszkaniowo-usługowa | budynek 118 m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż unikatową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 385 m² 1 444,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (wawer), objęta mpzp mn/u, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 750 zł1 635 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m , położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (wawer),.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł551 m² 4 990,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna tpu 551 m - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (targówek), w rejonie ul. Szklanej,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł335 m² 3 283,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna tpu 335 m - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, media Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (targówek), objęta mpzp - teren tpu.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł2 793 m² 1 414,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana z potencjałem usługowym! Powierzchnia: 2 793 m + możliwość dzierżawy 1 365 m (z opcją pierwokupu) Lokalizacja: dobry dojazd do centrum, pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 086 m² 2 440,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy ul. Modlińskiej z gwarantowanym dochodem z najmu Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o doskonałej ekspozycji i bardzo dobrej widoczności z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

37 500 000 zł25 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 2,5 ha w doskonałej lokalizacji, położona bezpośrednio przy ul. Szyszkowej w dzielnicy Włochy, w sąsiedztwie sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 883 m² 132,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Wawer / okolice ul. Mozaikowej | 2000 m | Las bez mpzp Na sprzedaż działka 2000 m (ok. 31 x 58 m) w zielonej części Wawra teren leśny bez prawa zabudowy, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 391 400 zł1 546 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna Warszawa 1546 m idealna pod magazyny, produkcję lub usługi. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1546 m , położona w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł10 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki o całkowitej powierzchni blisko 1 ha, znajdującej się w Warszawie. Jest to bardzo dobra okazja z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 522 400 zł2 768 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2678m2 w kształcie prostokąta, przyległa dluższym bokiem do ulicy. Przeznaczenie w planie pod usługi, strefa Z2 lotniska : podstawowe- biur, administracji, rozrywki,.

Szczegóły ogłoszenia

7 712 640 zł2 880 m² 2 678 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy na osiedlu Nowy Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 538 m² 1 625,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Łomiankach z prawomocnym pozwoleniem na budowę (pnb) budynku mieszkalnego z lokalem usługowym na parterze. Atuty oferty: gotowy produkt:.

Szczegóły ogłoszenia

5 560 000 zł1 463 m² 3 800,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki 1463 m przy Alei Wilanowskiej lokalizacja Mokotów to modna dzielnica mieszkaniowa znana z wielu terenów zielonych, do których.

Szczegóły ogłoszenia

5 368 300 zł7 669 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: unikalna działka inwestycyjna 7 669 m przy ul. Baletowej w Warszawie (ursynów) Lokalizacja, która mówi sama za siebie: ul. Baletowa dynamicznie rozwijająca się oś.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 816 m² 3,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajmu działki pod dowolną działalność. Lokalizacja Ursynów ul. Pląsy Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej Doskonałe połączenie z trasą A2 Lotnisko Chopina 1.5 Km.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 769 m² 1 130,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z gotową koncepcją na budowę budynku usługowego, biurowo-produkcyjnego. Warszawa, ul. Szklarniowa, dz. o nr ew. 7/1 i 7/2 =1769 M2 z obrębu 4-07-18,.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł610 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży piękna działka w Centrum Wesołej, działka z przeznaczeniem budowlano - usługowym, blisko skm i ztm, dojazd do Centrum ok. 20min. Media w ulicy, polecam Ewa Wyganowska.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 391 m² 1 138,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

a sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 391 m , położona w Warszawie, pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Nieruchomość znajduje się w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł370 m² 15,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac 370 m Warszawa Tarchomin, ul. Czeremchowa Oferuję do wynajęcia ogrodzony plac o powierzchni ok. 370 m (20x19 m) w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa Białołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł639 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna w Sercu Gocławka rejon ul. Koprzywiańskiej! Szukasz pewnej lokaty kapitału w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Południe? Prezentujemy wyjątkową, małą.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł8 311 m² 1 804,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży działka usługowa o powierzchni 8311m2, zlokalizowana w dzielnicy Warszawa - Włochy. Przeznaczenie działki usługi- typ U1 w miejscowym planie zagospodarowania terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 445 m² 1 431,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny bezpośrednio przy ulicy Ostródzkiej, w najatrakcyjniejszej części bliskiej Białołęki na Brzezinach, działki nr 59/2 i 61/2 obr. 4-16-35 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 210 000 zł3 400 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja inwestycyjna: enklawa Radość - premium escape! Na sprzedaż działka budowlana położona w wyjątkowym kompleksie 4 działek budowlano-leśnych w sercu warszawskiego Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

8 840 000 zł13 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Unikalna okazja inwestycyjna: enklawa Radość - premium escape! Wyjątkowy kompleks 4 działek budowlano-leśnych w sercu warszawskiego Wawra (radość). Doskonała lokata kapitału pod budowę.