dowolna

Działki komercyjne Warszawa - Lista ogłoszeń

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

25 200 zł150 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta 12 miejsc pod postój taksówek przy Dworcu Warszawa Centralna - położonych od strony Alei Jerozolimskich. kontakt: monika Legięć Główny Specjalista Biuro Obrotu Nieruchomościami Polskie Koleje.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 828 m² 1 695,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sercu blokowisk nowoczesnego Ursynowa nazywanego kiedyś "sypialnią Warszawy" zachował się historyczny obszar dawnego Ursynowa. W prestiżowej, spokojnej okolicy oferujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł10 600 m² 2 075,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 256 000 zł2 256 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 2256 m2 w okolicy ulicy Jutrzenki w Warszawie. Wydane aktualne warunki zabudowy przewidują możliwość zabudowy ok 32% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł2 198 m² 159,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna jako lokata kapitału o pow. 2198 m2 leżąca przy ul. Kobylańska nr. ewidencyjny: 20 Mokotów (przy granicy z Wilanów) 1,2 km do brzegu Wisły 250m od działek rod Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł752 m² 3 324,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę | Warszawa, ul. Płowiecka Powierzchnia działki: 752 m Projektowany budynek usługowy: powierzchnia całkowita: 1148 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 909 m² 1 461,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, białołęka, ul. Artyleryjska 39 Powierzchnia działki: 1 909 m Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą Przeznaczenie w mpzp: 1u/mn -.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren na warszawskim Wawrze! Wydane aktualne warunki zabudowy na 16 segmentów (8 domów w zabudowie bliźniaczej po 2 lokale w każdym)! Grunt odrolniony, scalony z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adres: ul. Bliska 1, warszawa Powierzchnia gruntu: 3 000 m Grunt: dz. ewid. nr 61/10 obręb 3-02-01 Cena: 15,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na dzierżawę, która stanowi dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł3 211 m² 189,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora położona w cichym, malowniczym miejscu w bliskiej odległości od Ursynowa i Miasteczka Wilanów. Założenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł1 200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna umożliwiające budowę domów jednorodzinnych wolnostojących lub dwulokalowych , z towarzyszącymi usługami, objęta mpzp. Mpzp - wysokość 12 m, - minimum 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

17 230 500 zł11 487 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni 1,1 ha, szer. frontu 190 m, nie objęty mpzp ( po wyłożeniu )przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Wszystkie media bez kanalizacji miejskiej. Własność, os.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł5 772 m² 604,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5 772 m w Warszawie - Białołęka - róg ul. Przykoszarowej i Szlacheckiej, oddalona ok 2,5 km od Trasy Toruńskiej, przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł2 401 m² 3 415,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2401 m | warszawa białołęka | mpzp 2,5 Lokalizacja: warszawa, białołęka, rejon ul. Morelowej i Kowalczyka Powierzchnia: 2401 m Przeznaczenie w mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł662 m² 2 296,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z ważną decyzją o warunkach zabudowy przy ul. Modlińskiej 49. Działka o pow. 662 m , w kształcie kwadratu o wymiarach 26 m x 25 m. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł950 m² 1 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 950 m , Włochy Salomea, blisko wkd, potencjał inwestycyjny Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 950 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

1 959 900 zł834 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 834mkw położona na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Pałuków z dojazdem od ulicy Modlińskiej, wokół działki powstaje zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Targówek Fabryczny,Warszawa

2 750 000 zł551 m² 4 990,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 551 m , położona na terenie warszawskiego Targówka. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja: działka zlokalizowana w Warszawie na Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Ursus,Warszawa

1 990 000 zł1 333 m² 1 492,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną bezpośrednio przy ul. Zielonogórskiej w Warszawskiej dzielnicy Ursus Obręb 2-11-08, numer ewidencyjny - 23 Dla terenu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

1 550 000 zł1 100 m² 1 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1100 m2 położona przy ulicy Wspólnej w Wesołej-Zielonej. Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Gabaryty zabudowy: maksymalna wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Żerań,Warszawa

2 750 000 zł2 500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Białołęki, niedaleko mostu Północnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż jest działki o łącznym obszarze 2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Bielany,Warszawa

2 500 000 zł1 538 m² 1 625,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Łomiankach z prawomocnym pozwoleniem na budowę (pnb) budynku mieszkalnego z lokalem usługowym na parterze. Atuty oferty: gotowy produkt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

15 000 000 zł6 416 m² 2 337,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | 6.416 m | media | WZ na budynek biurowy | droga asfaltowa | Ursynów | brak MPZP Mamy przyjemność zaprezentować działkę inwestycyjną na sprzedaż działki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

4 100 000 zł3 556 m² 1 152,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3556 m2 szer.frontu 83 lub 125, objęta MPZP, przeznaczona pod usługi. Wytyczne planu: - usługi nieuciążliwe, motoryzacja,obiekty produkcyjne i uslugi uciążliwe nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł1 289 m² 923 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1289 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz), zlokalizowana w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Włochy. Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Ursynów,Warszawa

16 030 zł2 717 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 2717 m . Teren posiada dwa niezależne wjazdy brama oraz szlaban, oba otwierane zdalnie. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

8 000 000 zł2 032 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę o powierzchni 2032 m2 ( przybliżone wymiary: 100 m x20m), położoną na warszawskim Ursynowie. Wszystkie media w drodze : woda, gaz, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

30 916 zł5 240 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 5240 m z trzema dojazdami, z których jeden prowadzi przez szlaban sterowany zdalnie (w ciągu dnia otwarty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Ursynów,Warszawa

11 151 zł1 890 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 1890 m z dojazdem przez szlaban otwierany zdalnie. Działka zlokalizowana jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

12 000 000 zł12 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

12 000 m Warszawa Białołęka, ul. Ostródzka Cena: 1 000 zł/m | Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z 2 działek (33/2 i 34).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Jelonki Południowe,Warszawa

3 500 000 zł858 m² 4 079 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Oferuję Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 858 m zlokalizowaną na skrzyżowaniu ul. Okrętowej i Człuchowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Białołęka,Warszawa

9 900 000 zł4 696 m² 2 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna Z domem przy ul. Leśnej polanki 6 na białołęce oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent Grunt składa się z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

1 040 000 zł743 m² 1 399,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w dzielnicy Rembertów w okolicy ul. Chełmżynskiej. Powierzchnia działki 743m2, kształt: trapez zbliżony do prostokąta, wymiary około 34m x 22m. Działka posiada wz na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

1 696 500 zł1 131 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową. Powierzchnia 1191 m2, w tym 99 m2 pod lokalną uliczkę, położona w dzielnicy Wawer, przy ul. Palmowej. Nie ma mpzp, trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Mokotów,Warszawa

6 499 998 zł4 492 m² 1 447,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 4 493 m | Mokotów | wz na budynek biurowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 493 m , położona w Warszawie - dzielnica Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

4 500 zł620 m² 7,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia działka 620 m - Warszawa Rembertów, bezpośrednio przy ul. Chełmżyńskiej Na wynajem działka o powierzchni 620 m , położona w doskonale skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Jarząbków

Ursynów,Warszawa

2 180 000 zł1 339 m² 1 628,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana o pow. 1339 m2, o wymiarach 53,5x25m, w okolicy ul. Jarząbków, ursynów. Działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym (obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

3 499 000 zł996 m² 3 513,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-nieruchomość dostępna tylko W estate - działka inwestycyjna 996 m bezpośrednio przy ul. Puławskiej, warszawa Idealna lokalizacja pod biura, klinikę, hotel lub obiekt edukacyjny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wspólna

Zielona,Warszawa

1 600 000 zł1 100 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2 (lub kompleks do 3830 m2) położona w Warszawie-Wesołej przy ul. Wspólnej (os. Zielona). Teren objęty mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Ogórkowa

Nadwiśle,Warszawa

9 750 000 zł9 605 m² 1 015,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis : Działka o powierzchni 9605 m2 to wyjątkowa propozycja idealna pod inwestycję, budowę szeregowców lub hal. Zlokalizowana w doskonałym punkcie, oferuje potencjał do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

2 600 000 zł3 556 m² 731,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana w rejonie Budek Szczęśliwicki, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową (symbol U). W mpzp ustala się następujące przeznaczenie.