dowolna

Domy Warszawa – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

1 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 602 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 450 000 zł97 m² 14 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 96,7m2 na działce 250m2 m z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł149,90 m² 9 272,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się na Osiedlu Na Skraju. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką o powierzchni 1880m2 w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji, kuchnia, wc, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł138 m² 11 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł227 m² 11 233,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wilanów od lat uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To tu, w kameralnym otoczeniu zieleni i nowoczesnej zabudowy, powstał dom, który doskonale łączy elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,70 m² 8 239,34 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Skrajny segment o powierzchni 72 m , z zachodnim salonem i narożnym ogrodem to miejsce, gdzie popołudniowe promienie słońca zatrzymasz dla siebie i rodziny. Z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł72,70 m² 8 101,79 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,70 m² 8 239,34 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Skrajny segment o powierzchni 72 m z narożnym, zachodnim ogrodem to przestrzeń stworzona do codziennego rodzinnego życia. Salon z aneksem kuchennym otula popołudniowe słońce, a drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł375 m² 9 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa rezydencja w stanie prawie deweloperskim, położona w zielonej, spokojnej części Wawra zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Dom o powierzchni 375 m powstał z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł254 m² 9 251,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

prestiżowe, kameralne osiedle "brzozowy Park" z zabudową w stylu angielskim, nowy dom wykończony, nigdy nie zamieszkany, gotowy do wprowadzenia, ogród z tujami zapewniającymi prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł240,40 m² 14 309,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Prestiżowy adres, który rzadko trafia na rynek dom na Dolnym Mokotowie z duszą i potencjałem inwestycyjnym w sercu willowej Warszawy Dolny Mokotów jeden z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł196 m² 7 647,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Ostatni lokal W tej inwestycji! Na sprzedaż przestronny skrajny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 196.41 m i ogrodzie o powierzchni ponad 101 m , położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł170 m² 8 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom 170 m | wawer | bezpośrednio Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m , położony w spokojnej i zielonej części Wawra,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł275 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z potencjałem - idealny dla rodziny wielopokoleniowej. Szukasz przestronnego domu, który łączy spokój natury z miejską wygodą? Ta nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,17 m² 7 620,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 85-metrowy dom to idealna propozycja dla miłośników słońca i ogrodowych pasji - ogród od strony południowej zapewni doskonałe warunki do relaksu i uprawy roślin. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,17 m² 7 620,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł85,17 m² 7 737,47 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 85-metrowy dom z układem północ-południe to świetna opcja dla rodzin z dziećmi. Na parterze znajduje się funkcjonalne wc, hall z miejscem na małą garderobę oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł235 m² 27 655,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Są takie miejsca, w których luksus nie potrzebuje krzykliwych dekoracji, bo broni się kontekstem. Wyobraźmy sobie poranek na wilanowskiej Rezydencji Pałacowej: cisza rezerwatu przyrody, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

1 332 417 zł98,95 m² 13 465,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Komfortowy dom z ogrodem w zielonej części Wawra Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej ( bliźniak dwulokalowy) zlokalizowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 995 000 zł360 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękny dwupiętrowy dom w spokojnej części dzielnicy Wawer! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zaprojektowaną przez architekta. Nieruchomość o powierzchni 360 m , to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł196,41 m² 7 631,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Wiosenna okazja inwestycyjna skorzystaj z obniżki ceny z 1 550 000 zł na 1 499 000 zł. Ostatni lokal dostępny W sprzedaży Narożny segment przy ul. Ligustrowej 15 Warszawa Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł136 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Kup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026 Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł792 m² 8 207,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezydencja w zielonej części Wilanowa. Przestrzeń, prywatność i spokojny rytm życia. Niektóre domy robią wrażenie metrażem. Inne sprawiają, że po prostu chce się w nich zostać na.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł139 m² 14 244,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, który redefiniuje pojęcie energooszczędności. Inwestycja łączy nowoczesną architekturę z ekologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł103,65 m² 12 349,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Nowoczesny dom w cenie mieszkania z 31-metrowym strychem w bonusie Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny lub wymagającej pary? Marzysz o własnym ogrodzie i sielskim spokoju bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł344 m² 7 529,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny segment skrajny położony w prestiżowej części Wilanowa - Stary Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 1995 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł265,55 m² 15 816,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

W zielonej, kameralnej części Mokotowa oferowany jest narożny dom o powierzchni całkowitej 265 m2, w zabudowie bliźniaczej po kompleksowej modernizacji zaprojektowanej przez warszawską.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł231,72 m² 14 668,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Rezydencja z duszą w sercu Starego Wawra | Działka 1365 m | Idealna dla rodziny Szukasz domu, który oferuje przestrzeń, bliskość terenów zielonych i zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł344,34 m² 8 392,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 344 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Nieruchomość po generalnym remoncie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł320 m² 12 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 320 m z prywatną strefą relaksu, położony na pięknie zagospodarowanej działce 1000 m w zielonej części warszawskiego Wawra przy.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł280 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w osiedlu Zapłocie-Patio w Powsinie. Nieruchomość jest komfortowa i posiada ogród, miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł410 m² 95,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Wyjątkowa rezydencja z ogrodem, dostępna na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych części Ochoty - na Filtrach. To propozycja dla osób, które poszukują elegancji, ponadczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaż domu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, przy ulicy Warzelniczej. Jest to dom typu bliźniak, usytuowany na działce o powierzchni 478m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy Farbiarskiej. Dom wybudowany został w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Willa w stylu "polski Dworek" w sercu zielonej Radości Nieruchomość położona w otoczeniu natury w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego idealne połączenie wygody, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

#działkapodusługi #działkawłochy #domwłochy #dompoddziałalność Witam serdecznie! Na sprzedaż działka budowlana w Warszawa Okęcie Włochy, na której w chwili obecnej jest położony dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł378 m² 6 613,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:922 m²

Startfragment dom Z możliwością usług - warszawa ursynów / grabówek Powierzchnia całkowita: ok. 380 m (użytkowa 315 m ) Powierzchnia działki: ok. 900 m Przeznaczenie terenu: mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł308 m² 14 610,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Unikalna Rezydencja w Stylu Narodowo-Romantycznym Wilanów Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową posiadłość położoną w najbardziej prestiżowej, willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł440 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom to dla Ciebie więcej niż adres? To miejsce, które harmonijnie wplata się w Twój styl życia? Jeżeli szukasz domu na wynajem, który doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby, ten położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł336 m² 10 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Największym luksusem staje się dziś przestrzeń a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Atuty nieruchomości w skrócie: segment środkowy | 170mkw | ogród 50mkw | 2007 r. | 4 pokoje | klimatyzacja | garaż | blisko szkoła i przedszkole | zielona i cicha okolica | Dom Segment.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 360m2, usytuowany na działce 500m2, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na dwa samochody. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł514 m² 13 521,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:690 m²

Zakup 0% prowizji dla kupującego! Odrestaurowana kamienica z możliwością dokupienia sąsiedniej działki, po generalnym remoncie przeprowadzonym w latach 2010 - 2016 na podstawie przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować unikalną rezydencję z klasyczną architekturą w sercu Wilanowa Niepowtarzalna rezydencja wolnostojącą o powierzchni 402 m (308.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij