Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Dynasy

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciche, jasne i piękne mieszkanie po remoncie generalnym, w pobliżu placu Zbawiciela. Mieszkanie umeblowane, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni głównej, drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,15 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

K&s partners feruję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - Stara Miłosna. To idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,92 m² 16 672,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw. Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł88,64 m² 24 255,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł3 060 m² 977,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rewelacyjna na : - hotel - centrum medyczne - biuro/siedzibę firmy - dla dealera samochodowego - warsztat samochodowy - stacja benzynowa - 40 % zabudowy - mpzp w 2024 szczegóły :   .

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł79,30 m² 29 634,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł49,73 m² 16 991,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł45,80 m² 15 043,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 na ostatnim piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł65 m² 48 461,54 zł/m²

 

Piętro:28/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie apartamenty klasy biznes z panoramicznym widokiem na warszawętowarowa Towers 28 piętro Lokalizacja: rondo Daszyńskiego, wola centrum warszawypowierzchnia: 65 m Pokoje: 3status: gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²58,11 m² 4 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia 3 sąsiadujących ze sobą lokali biurowych o łącznej powierzchni 58,11 m2 zlokalizowanych na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokale położone są na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynasy

Dynasy,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem bardzo atrakcyjne, zaprojektowane przez architekta wnętrz, świeżo po remoncie. Jasne i słoneczne. Idealnie ciche, w doskonałej lokalizacji. Zadbana, zabytkowa kamienica przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dynasy

Dynasy,Warszawa

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, duże mieszkanie, 80mkw. W Centrum Warszawy, przy ul. Dynasy. Mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką z oknem,dwoma pokojami które można połączyć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynasy

Dynasy,Warszawa

850 000 zł67 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy u podnóża skarpy warszawskiej, w cichej okolicy Teatru Polskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Okna na północ (p) i południa (p+k).