dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 215 ogłoszeń

Rynek pierwotny

3 190 000 zł223 m² 14 304,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwie luksusowe wille otoczone zielenią, położone w Warszawie To propozycja dla osób poszukujących harmonii między nowoczesną architekturą a spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł360 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Tylko U nas! Wyjątkowa rezydencja na pięknej, zielonej działce - Boernerowo, warszawa Przedstawiamy luksusową rezydencję wolnostojącą , położoną na jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł292 m² 6 609,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom w Aninie z potencjałem - urządzisz po swojemu! Na sprzedaż przestronny bliźniak z lat 80., położony w zielonej i spokojnej części Anina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł222 m² 11 256,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w stylu skandynawskim w sercu Wilanowa - Twoje wymarzone miejsce do życia zakup bezpośrednio od dewelopera - kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

16 000 zł300 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancki dom | Po remoncie | Wysoki standard | Kameralne otoczenie | Cicha okolica | Piękny ogród Bardzo stylowy i gustowny dom w cichej i zielonej okolicy Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł600,20 m² 12 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż ulokowany w najlepszym miejscu wilanowskich Zawad, z własny dojściem do rzeczki Wilanówka. Dom jest bardzo duży, jasny i przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł266 m² 11 240,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na pięknej, dużej działce w otoczeniu lasów w Warszawie- miedzeszyn. Nieruchomość wybudowana w roku 2000, po gruntownym remoncie całego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł283 m² 7 067,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:283 m²

Dom z duszą w sercu Wawra | 330 m przestrzeni | rodzinny klimat | ogród | garaż Są domy, które mają jedynie metraż. I są miejsca, które mają historię, atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł200 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy, nowoczesny dom w Wawrze położony na końcu cichej uliczki, na dużej działce otoczonej starodrzewiem. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom 200 m , 7 pokoi, ogród, wysoki standard zamknięte osiedle, blisko Warszawy Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł250 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Piękny dom w stylu nowoczesnym położony w Starym Wilanowie. Okolica jest cicha i kameralna, a w sąsiedztwie znajduje się wiele ambasad i rezydencji. W kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł450 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem. Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł233 m² 72,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Segment środkowy, 233 m2 , na Górnym Mokotowie, z uroczym ogrodem. 5 pokoi, 3 łazienki, garaż. Dom na 4 funkcjonalnie zakomponowanych poziomach. Pod lupą Dom w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł201 m² 54,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia elegancki, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Wilanowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i kameralnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 720 000 zł485 m² 11 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

0% Prowizji od Kupującego! Elegancki, wolnostojący dom otoczony pięknym ogrodem, położony w cichej, zielonej części wilanowa/powsinek. Dom klimatyzowany o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wilanów, do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, znakomita lokalizacja, prestiżowa okolica, sąsiedztwo Parku i Pałacu Wilanowskiego. Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł200 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom 200 m na wynajem Sadyba, 3 sypialnie, ogród 375 m , wysoki standard, klimatyzacja Do wynajęcia wyjątkowy, świeżo wyremontowany dom o powierzchni 200 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł400 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom 450 m z garażem z potencjałem pod działalność. Na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny dom w o powierzchni około 450 m . Budynek wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł245,08 m² 63,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:414 m²

Nowoczesny i komfortowy dom w spokojnej, zielonej części Sadyby to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni zarówno do życia, jak i prowadzenia działalności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240,40 m² 8 735,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Wygodny, duży, starannie rozplanowany i funkcjonalny dom położony przy ul. Jeziorowej (zerzeń). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł231 m² 16 450,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom bliźniak Mokotów Służew 23 m2 | duża działka 451 m | garaż | 5 sypialni | metro Wilanowska Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł286 m² 66,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, nowoczesny, dom jednorodzinny położony przy Jeziorku Czerniakowskim na Sadybie Lokalizacja: w najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Elegancki, nieumeblowany dom na wynajem na Starym Wilanowie Do wynajęcia przestronny, elegancki dom wykończony w bardzo dobrym standardzie, położony w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł350 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:550 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 350 m , położony na warszawskim Mokotowie, przy ul. Racławickiej. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł200 m² 19 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 667 m²

Atrakcyjny dom na Białołęce na dużej działce w otoczeniu zieleni. Jego dobry stan umożliwia szybkie wprowadzenie się bez dodatkowych nakładów. Budynek wolnostojący z dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł145 m² 75,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom - przy bocznej asfaltowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych wkomponowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł500 m² 6 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Przestronny bliźniak z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - ul. Radzymińska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużych możliwościach aranżacyjnych i inwestycyjnych, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł164,30 m² 13 998,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 164,3m2, użytkowej 122m2 usytuowany na działce o powierzchni 601m2. Dom z ogrodem zlokalizowany w spokojniej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Funkcjonalny dom Z furtką do lasu dane techniczne: segment środkowy - dom jednorodzinny o powierzchni 212m2 to idealna propozycja dla ceniących styl i poszukujących spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

0% Prowizji. Skrajny segment o powierzchni 238 mkw, doskonale zlokalizowany na osiedlu Patio w Powsinie (wilanów). Nieruchomość czterokondygnacyjna o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł246 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garaż, cisza, zieleń. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis Prezentujemy wyjątkowy, nowoczesny dom o wysokim standardzie, położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Wilanowa przy ul. Rumianej 60, u zbiegu z ul. Lentza.

Szczegóły ogłoszenia

9 998 €1 760 m² 5,68 €/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna 4 kondygnacyjna kamienica w stanie surowym zamkniętym ok. 1.760 mkw (część z 1938r oraz z 2015r. ok 1.000 mkw). Budynek może być po wykończeniu przeznaczony np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 237 900 zł161 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Wyjątkowa inwestycja premium Domów Jednorodzinnych z własną Księgą Wieczystą na granicy Ursynowa i Wyścigów w okolicy ulicy Poleczki z w Inwestycję wyróżnia: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł240 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajny segment W sercu starej części wilanowa Wilanów | Wysoki standard wykończenia | Po odświeżeniu | Umeblowany | Sauna | 2 miejsca w garażu ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj w zielonym sercu Mokotowa - przestrzeń, cisza i miejski komfort w jednym miejscu Wyobraź sobie poranki przy kawie na własnym tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł330 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 330 m2, położony na ogrodzonej działce 400 m2. Doskonała lokalizacja w Warszawie - Wawrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł152 m² 12 273,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Wyjątkowo jasne i przestronne, minimalistyczne domy z dużymi przeszkleniami, które wypełniają wnętrza naturalnym światłem.Nowoczesna architektura, przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł225 m² 8 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowy dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Nizinnej w zielonej dzielnicy Warszawy - Wesołej. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom z ogrodem I Stary Żoliborz I 400m2 I Sala konferencyjna I Taras o powierzchni 30m2 z ekspozycją południową I Miejsca postojowe rozkład pomieszczeń: doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł430 m² 27,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

[pl/en] Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości elegancki bliźniak położony w malowniczym Powsinie, na prestiżowym i jednocześnie kameralnym osiedlu Patio. To miejsce.