dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

20 000 000 zł600 m² 33 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 936 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość łączy nowoczesną funkcjonalność z ponadczasową elegancją, zapewniając idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł175 m² 16 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 204 m w połowie podpiwniczony (wysokość piwnicy 2,5 m, cztery okna}, usytuowany w zielonej i spokojnej części Warszawy - w Radości.

Szczegóły ogłoszenia

2 959 000 zł290 m² 10 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:651 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na pograniczu Mokotowa z Ursynowem przy ul. Chłapowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 308 000 zł132,89 m² 9 842,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy oferuje przemyślaną i funkcjonalną przestrzeń o powierzchni użytkowej 95,45 m, która została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na biuro 260 mkw w dolinie służewieckej. przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. 3 kondygnacje. Parter; hall z recepcją, kuchnia z jadalnią, pokój około 35 mkw, lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł292 m² 8 558,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferuję do sprzedaży wygodny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 292 m z działką 413m2. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 176 m2. Na terenie działki mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

4 899 000 zł458 m² 10 696,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - Pyry Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł175 m² 46,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m , położony na działce 223 m . To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł280 m² 26 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Idealny segment środkowy położony w atrakcyjnym miejscu Żoliborza Urzędniczego, w bliskiej odległości metra, sklepów, parku. Dom po generalnym remoncie, ocieplony. Dom składa się: piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł240 m² 8 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający kupujący 0% Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentu o powierzchni 240 m , położonego w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł227 m² 11 008,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 227 m2 na działce 600 m2 na sprzedaż : Dla kogo: dla poszukujących gotowego domu do własnej aranżacji. : atuty: prosta, jasna bryła. Duże przeszklenia. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł300 m² 11 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bez prowizji od kupującego Polecam Państwa uwadze nieruchomość usytuowaną w rozchwytywanej dzielnicy Wawer Las nieopodal Gocławia. Okolicę cechuje absolutna cisza i sąsiedztwo nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł190,32 m² 7 876,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Warszawa | ul. Przyrzecze | Dom + biuro | Działka 783 m | Garaż | Klimatyzacja Nieruchomość z potencjałem mieszkalnym i biznesowym Ogłoszenie zawiera wizualizacje Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł280 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki dom na Sadybie obok Jeziorka Czerniakowskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu nowoczesnego domu na Sadybie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł302 m² 21 523,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z pięknym, przestrzennym ogrodem położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł175,83 m² 15 298,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowoczesne segmenty. Panoramiczne okna, 5 pokoi, wysokie pomieszczenia, aluminiowe okna, ogrody na dachach. Tutaj proponujemy segment 10a wielkość 172,05m2 powierzchni użytkowej działka 298,49 m2 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł178,55 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy państwu nowoczesną wille w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, na Ursynowie. Okolica charakteryzuje się przyjazną atmosferą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 815 zł96,51 m² 15 530,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

0% - kupując nie płacisz prowizji! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł135 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Inwestycja w Ursusie: 5 lokali na piętrze, świetna cena! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł229,30 m² 13 911,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc Ostatni dom w promocyjnej cenie 3 190 000 zł! Nowa cena 3 390 000 zł Dom w zabudowie bliźniaczej | 229.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł430 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegółowy rozkład pomieszczeń: parter: mamy tutaj 50 metrowy salon z kominkiem i wyjściem na taras, na podniesieniu znajduje się jadalnia, kuchnia, gabinet, toaleta oraz wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł144 m² 11 473,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Willa o powierzchni 290 m , powstała w 2005 roku, została zaprojektowana z wyraźnym nawiązaniem do tradycji polskiego dworku szlacheckiego. Harmonijna bryła wpisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:724 m²

Rezydencja 580 m | 8 sypialni | Stary Wilanów | Ogród | Garaż na 2 auta Do wynajęcia reprezentacyjna rezydencja o powierzchni 580 m , położona na działce 724 m w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w tym kwartale | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment skrajny o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 160m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł200 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Mokotów | Skrajny segment | Z dużym potencjałem do własnej aranżacji : Dla kogo: dla osób, które marzą o domu, chcą mieszkać w spokojnej i zielone okolicy, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł265 m² 10 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł240 m² 18 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Dom został wybudowany w 1993 roku, ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Klimatyzacja. Do odświeżenia Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł285 m² 10 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:973 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wolnostojący dom w doskonałej lokalizacji ursynowa/stary imielin/pyry z błyskawicznym dojazdem do trasy S2. Nieruchomość o dużym potencjale aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 000 zł860 m² 16 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Duży dom składający się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. Piwnica składa się z bardzo wysokich pomieszczeń: barek z niewielką kuchnią, sala telewizyjna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł380 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa na wynajem prestiżowy adres na Starym Żoliborzu Powierzchnia 380 m | Możliwość podziału na piętra | Idealna na biuro lub usługi. Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł177 m² 14 632,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wg indywidualnego projektu renomowanej pracowni architektonicznej Bryła budynku z dużymi przeszkleniami ze stolarki aluminiowej na obydwu kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł400 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy wyjątkowa, klasyczną rezydencję w Wilanowie (zawady).Niesamowity wygląd dzięki czterem wysokim kolumnom przy wejściu, tworzącym elegancki portyk z klasycznym frontonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 250 000 zł210 m² 15 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim | na pograniczu warszawy oraz konstancina Wysoki standard | Stan deweloperski | Cicha okolica | Pierwsza linia lasu Kabackiego | Bliskość Ogrodu Botanicznego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł298 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 280 m²

Firma Fine Properties zaprasza do zakupu domu, który znajduje się na ul. Trakt Brzeski. Przyszły Właściciel po zakupie nieruchomości będzie miał do dyspozycji dom jak również działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł160,77 m² 12 440,13 zł/m²