dowolna

Domy wyremontowane Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dominikańska

Służew,Warszawa

9 000 000 zł1 426 m² 6 311,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:831 m²

Prezentujemy Państwu budynek biurowy u zbiegu ul. Dominikańskiej i al. Wilanowskiej. W skład nieruchomości wchodzą dwa bliźniacze domy połączone ściankami działowymi. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

2 750 000 zł308 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Podstawowe informacje zielona enklawa na Bielanach : dom jednorodzinny, typu bliźniak z 2000 roku : 3 kondygnacje, plus użytkowe poddasze i poziom -1, powierzchnia 308 m2 : działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grabów,Warszawa

8 900 zł220 m² 40,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do wynajęcia 2-piętrowy dom 220 m2 z ogródkiem, z 1995 r. Ursynów, grabów. Świeżo po remoncie. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub grupy znajomych, niedostępny na hostel. Cena: 8900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą Warszawa

Mokotów,Warszawa

12 500 zł246 m² 50,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W najlepszej części zielonej sadyby budynek: dom wolnostojący o powierzchni niespełna 250m2, położony na działce o powierzchni 300m2. Nieruchomość z 1965 roku, niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Huta,Warszawa

6 000 000 zł560 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:551 m²

NA sprzedaż budynek W warszawie! Świetna okazja na inwestycje szczególnie na sprzedaż lub wynajem mieszkań. Budynek nadaje się również pod hostel albo do zamieszkania dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

2 498 000 zł204 m² 12 245,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów ul. Kuropatwy | dom energooszczędny I 204 m2 I 5 pokoi | 2 498 000 pln Sprzedam piękny dom położony przy lesie Kabackim w rejonie ul. Kuropatwy. Dom jest nowoczesny, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Gocławek,Warszawa

3 950 000 zł470 m² 8 404,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować samodzielny blok mieszkalny na warszawskiej Pradze - Południe - Gocławek Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Indycza

Dąbrówka,Warszawa

2 900 000 zł412 m² 7 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Zapraszamy do zakupu dużego domu na Ursynowie- osiedle Dąbrówka, usytuowanego tuż obok malowniczego Lasu Kabackiego. Dom o imponującej powierzchni 412 mkw, 386 mkw- powierzchnia użytkowa, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 170 000 zł161 m² 7 267,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Hampton Home zaprasza na prezentację wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 161,7, użytkowej 140,5 na działce 298m. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 250m2 w Warszawie w bardzo atrakcyjnej cenie. Doskonale się sprawdzi dla dużej rodziny. Zarówno na parterze jak i na piętrze jest kuchnia i łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 400 000 zł277 m² 15 884,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:599 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękny dom jednorodzinny zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 277 metrów kwadratowych oferuje również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Pyry,Warszawa

1 790 000 zł170 m² 10 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie! W skrócie: pyry, dom z 2007 r. z garażem (20mkw), a z tyłu ogród z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Sadyba,Warszawa

15 500 zł330 m² 46,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom przeznaczony na biuro oferujący wiele udogodnień i przestrzeni biurowej na całkowitej powierzchni 330 m2. Został profesjonalnie zaadoptowany z segmentu mieszkalnego, co oznacza, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

1 750 000 zł265 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

1 299 000 zł194 m² 6 695,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący, w całości podpiwniczony z poddaszem, położony przy spokojnej uliczce odchodzącej od ulicy Jana Pawła iigo w Starej Miłosnej. Dom położny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

13 000 zł230 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Klimatyczny dom przystosowany na biuro na Starym Żoliborzu. Nieruchomość położona jest na ładnej, cichej i zielonej ulicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i parku. Ogromnymi plusami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Karmazynowa

Ursynów,Warszawa

13 000 zł254 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić dom na wynajem: lokalizacja Dom jednorodzinny położony na tzw. Zielonym Ursynowie blisko Lasu Kabackiego w cichej, spokojnej oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 900 000 zł340 m² 8 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w na granicy Warszawy Ursynowa i Mysiadła! Wolnostojący dom z dużym garażem na dwa samochody, a z tyłu - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wawer,Warszawa

1 280 000 zł106 m² 12 075,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:84 m²

Segment środkowy na Osiedlu Las szuka nowych mieszkańców. Teren zamknięty, do dyspozycji dwa miejsca postojowe przed domem oraz ogródek w tylnej części. Dom został wybudowany w 2016r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rapperswilska

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Westate Praga prezentuję piękny dom do wynajęcia w okazyjnej cenie na Saskiej Kępie, ul Rapperswilska! Dom o powierzchni 150 m2 składa się z : - 4 pokoi - 2 łazienek - kuchni - piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Mokotów,Warszawa

25 000 zł350 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

4 sypialnie | Gabinet | Nowoczesny design | Materiały Premium | Strzeżone osiedle | Klimatyzacja Nowoczesny dom na wynajem znajduje się na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

1 850 000 zł226 m² 8 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:413 m²

Niezwykły dom bliźniak na malowniczej Białołęce Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu zamkniętym, wybudowany w 2008 roku, znajduje się na Zielonej Białołęce, 800 metrów od Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Wesoła,Warszawa

2 850 000 zł360 m² 7 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją domu na sprzedaż, usytuowanego w urokliwej okolicy Warszawy, wesołej, otoczonej malowniczym lasem. To doskonałe miejsce dla Twojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Falenica,Warszawa

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Prezentujemy Państwu jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej. Dom położony jest w malowniczej części Warszawy, w dzielnicy Falenica, w odległości 3 km od południowej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 050 000 zł73 m² 14 383,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Okazja! Po remoncie, wykończony i w pełni wyposażony apartament w segmencie w zabudowie szeregowej o powierzchni 73m2, 4 pokoje, miejsce postojowe, taras, ogródek, warszawa-Wawer ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

13 900 zł204 m² 68,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Avenue Estate prezentuje rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonej Kępie Zawadowskiej. (english version below) Lokalizacji Nieruchomość zlokalizowana jest na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

16 900 zł185 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej w Niskim Wilanowie. Dom eko, nowo wykończony, piękne materiały, ogródek. Gotowy na wejście pierwszego lokatora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porannej Bryzy

Targówek,Warszawa

4 800 000 zł567 m² 8 465,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:575 m²

19 pokoi w wyremontowanym domu na Targówku - na wynajem lub dla pracowników! Atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość. Dom po generalnym remoncie z 19 pokojami (każdy z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sadyba,Warszawa

2 550 000 zł120 m² 21 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny, gotowy do zamieszkania dom w sercu Sadyby. Standard Budynek piętrowy (poddasze), przykryty pięknym dachem. Wygląd zewnętrzny domu utrzymany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Saska Kępa,Warszawa

10 000 zł335 m² 29,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na wynajem: przestronny dom na Saskiej Kępie z ogrodem i garażem Z przyjemnością przedstawiam ofertę urokliwego domu położonego w malowniczej, cichej uliczce na Saskiej Kępie. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Stegny,Warszawa

24 000 zł350 m² 68,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niesamowity dom w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie "pod Skocznią". Standard Prezentowana nieruchomość jest po generalnym remoncie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zbiorowa

Włochy,Warszawa

2 590 000 zł380 m² 6 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:838 m²

Budynek inwestycyjny na Warszawskich Włochach przy ul.Zbiorowej (działka narożna) Budynek obecnie na wynajem 12 pokoi + lokal biurowy 45m2/(może być jako mieszkalny 2 pok+kuchnia+łazienka) + magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fantazyjna

Targówek,Warszawa

1 779 000 zł164 m² 10 879,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Szanowni Państwo! Mam zaszczyt przedstawić Państwu świetnie rozplanowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z 5-ciu pokoi, oddzielnej łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

13 000 zł250 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z ogrodem, 5 sypialni, osiedle akacjowa, karmazynowa dane techniczne: dom o powierzchni 250m2 na działce 600m2 znajduje się na zamkniętym terenie Osiedla Akacjowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kołobrzeska

Sadyba,Warszawa

3 300 000 zł344 m² 9 593,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:446 m²

Rzut lokalu znajduje się na ostatnich zdjęciach w galerii. Zdjęcia zupełnie nie oddają walorów estetycznych wnętrza - zapraszam na prezentację. Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zawady,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wymarzone miejsce na ziemi - Drodzy Państwo to Raj na Ziemi. Do wynajęcia gustownie urządzony, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 300 m2 położony na działce 650 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 650 000 zł209 m² 7 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Segment w zabudowie bliźniaczej. Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość idealna dla rodziny. Parter: salon otwarty z wyjściem na taras i ogród, jadalnia, łazienki, kuchnia Piętro: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:926 m²

Dom wolnostojący Warszawa Białołęka z dużym ogrodem. Blisko ul. Ostródzkiej. 2 duże pokoje w kwadracie o powierzchni około 21 m2 i 22 m2. Duża kuchnia o powierzchni około 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 499 000 zł204 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu w Warszawie, w dzielnicy Białołęka. Całkowita Powierzchnia domu wynosi 204m2 wraz z garażem dwustanowiskowym, natomiast powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Iwonicka

Sadyba,Warszawa

12 000 zł145 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Nowoczesny dom na Sadybie blisko Szkoły Brytyjskiej przy Limanowskiego. Dom jest wykończony w wysokim standardzie, odmalowany i gotowy do wynajęcia. Na posesji możliwość parkowania dwóch aut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

1 850 000 zł265 m² 6 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij