dowolna

Domy wyremontowane Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 612 000 zł129 m² 12 496,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:68 m²

Nowa inwestycja na Targówku gotowa do odbioru! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie i Twojej rodziny! Kompleks 6 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zapłocie

Powsin,Warszawa

3 600 000 zł387 m² 9 302,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszamy do zakupu unikalnego wolnostojącego domu na Osiedlu Patio Wilanów 387 m - Ten wyjątkowy dom o powierzchni 387 m to synonim komfortu. Zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowoczesny, ekskluzywny dom wolnostojący z basenem, o powierzchni 430m2 w wyjątkowej i urokliwej warszawskiej Radości! lokalizacja Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Kabaty,Warszawa

9 500 zł210 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom idealny dla rodziny - wyjątkowe miejsce na długie lata Oferujemy gotowy do zamieszkania dom z ogrodem, w zabudowie szeregowej, o powierzchni 210 m . Położony w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

3 600 000 zł218 m² 16 513,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, wyjątkowo słoneczny dom o wyjątkowej architekturze, oferujący 5 pokoi i rozległą działkę o powierzchni 1049 m w prestiżowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bronowska

Zbytki,Warszawa

1 348 000 zł162 m² 8 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Skrajny segment na małym zamkniętym osiedlu 4 segmentów. w okolicy ul Bronowskiej. Dom o powierzchni 162m2 na dużej ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 291m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

2 420 000 zł535 m² 4 523,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Ursynowie, warszawa Jeśli marzysz o komfortowym i solidnie wykonanym domu, w spokojnej oraz zielonej okolicy ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

22 000 zł370 m² 59,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

[englsh description below] Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną nieruchomością, położoną w rezydencyjnej części Wilanowa. Nieruchomość o klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 190 000 zł144 m² 15 208,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się ofertą sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego na prestiżowych warszawskich Zawadach. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ul. Bruzdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

13 000 zł350 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak wilanów- idealna lokalizacja dane techniczne: dom w zabudowie bliźniaczej położony w willowej części Wilanowa - Powsinku o powierzchni 350m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Wesoła-Centrum,Warszawa

3 250 000 zł151 m² 21 523,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:738 m²

Efektowny, doskonale zaprojektowany, solidnie wykonany i wykończony w bardzo wysokim standardzie dom zlokalizowany w doskonałej lokalizacji. Precyzyjniej przedmiotowa nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Hampton Home oferuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (środkowy) o wielkości 180 m2 w pięknej, zielonej okolicy na granicy Rezerwatu Przyrody "łosiowe Błota" Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

3 168 000 zł321 m² 9 863,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu W warszawie, wawer - 15-20 min do centrum Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnosotjącego w malowniczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Michałowicza

Ursus,Warszawa

2 949 999 zł410 m² 7 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:554 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż działka z dużym funkcjonalnym ponad 400 metrowym (powierzchni użytkowej) domem z lat 90-tych zlokalizowany na ulicy Michałowicza (warszawa Ursus). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 580 000 zł201 m² 12 835,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom 201m2 powierzchnia całkowita, na działce 890m2, zaprojektowany przez cenionych architektów. Atrakcyjna cicha lokalizacja, a mimo to blisko komunikacji miejskiej, trasy, szkół i lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reniferowa

Brzeziny,Warszawa

1 390 000 zł135 m² 10 320,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

English version below Funkcjonalny, skrajny segment o powierzchni mieszkalnej 135 m2 (nie licząc skosów) zlokalizowany w idealnym miejscu na osiedlu Viking 2 na bliskiej Białołęce - Brzeziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 900 000 zł181 m² 10 497,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w niesamowitej lokalizacja na Warszawskim Wawrze. Prezentowana nieruchomość o powierzchni ok. 181 m2 posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świerszcza

Włochy,Warszawa

3 000 000 zł266 m² 11 290,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:986 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kamiennicy z 1939 roku, zlokalizowanej na Warszawskich Włochach W skrócie: kamienica, powstała w 1939r., znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piętrowy dom z 2020 r. wolnostojący (170m2 powierzchni całkowitej, 112m2 powierzchni użytkowej) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Czerniaków,Warszawa

2 450 000 zł226 m² 10 840,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:795 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom z 8 pokojami i przestronnym ogrodem, położony w cichej i spokojnej części Mokotowa, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Pyry,Warszawa

6 400 zł168 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zadbany segment na ursynowie. 5-pokojowy dom typu szeregowiec o powierzchni 168 m 2 , położony na działce 316 m 2 , na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Od frontu domu ogródek 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 920 000 zł290 m² 10 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:873 m²

Twój prywatny raj w sercu miasta Idealna lokalizacja: cicha i spokojna okolica, w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka kroków od Lasu Kabackiego. Doskonała komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mokotów,Warszawa

17 000 zł146 m² 116,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Brief: mokotów. Otoczony zielenią nowoczesny dom (skrajny segment ) o powierzchni 146m2, na nowym osiedlu. | 4 pokoje | 3 sypialnie | 2 łazienki I toaleta I zadbany piękny ogród 260m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Godebskiego

Sadyba,Warszawa

37 000 zł382 m² 96,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:956 m²

Elegancka, historyczna willa na sadybie - świeżo po generalnym remoncie Piękny, ponadczasowy design | Projekt i wykończenie najwyższej klasy | Miasto Ogród Sadyba | 5 sypialni ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 880 000 zł140 m² 14 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Uroczy segment - ursynów budynek: nieruchomość o powierzchni 140m2 z 1984 roku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: parter - kameralny pokój z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ptasi Raj

Bielany,Warszawa

20 000 zł270 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowy, wolnostojący dom na wynajem, położonego na warszawskich Bielanach, przy ul. Ptasi Raj. Dom jest już dostępny do zamieszkania. Lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ursynów,Warszawa

15 000 zł374 m² 40,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:673 m²

Budynek o powierzchni użytkowej 374 m2, całkowicie przystosowana do wynajmu na cele biurowe. Składa się z dwunastu jasnych, klimatyzowanych pokoi, dwóch umeblowanych kuchni z pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący, 9 - pokojowy, z garażem podziemnym na 3 auta. Parter domu może być zaadaptowany na na biznes (biuro, usługi) lub miejsce pracy w domu. Dom może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 850 000 zł148 m² 12 523,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Nowy Segment | Dom Na Wawrze | Dom z Garażem | Dom z Ogródkiem | Warszawa Wawer | Dom na Sprzedaż | Segment Środkowy | Dom Do Wejścia | Do W Warszawie Bardzo ładnie wykończony, nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 480 000 zł247 m² 10 040,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Podstawowe informacje: dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony na eleganckim zamkniętym osiedlu, w zielonej okolicy. Zalety nieruchomości: cicha, zielona okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

3 090 000 zł284 m² 10 873,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni, jeziora, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

3 100 000 zł284 m² 10 908,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rustykalna

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł132 m² 9 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Dzień otwarty - Środa 19.02.2025r. od 11:00 do 19:00 W tym dniu cena obniżona do 1299 000 zł Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania godziny. :Krótko: warszawa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Dąbrówka,Warszawa

6 400 zł160 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem segment środkowy, dostępny od zaraz. Usytuowany na zamkniętym osiedlu. Na parterze mieści się salon z kominkiem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Dąbrówka,Warszawa

13 000 zł250 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony na osiedlu zamkniętym w pobliżu Lasu Kabackiego. Okolica pełna zieleni, spokojna, sprzyjająca zarówno relaksowi jak i czynnej rekreacji. Budynek został świeżo wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

2 490 000 zł535 m² 4 654,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Ursynowie, warszawa Jeśli marzysz o komfortowym i solidnie wykonanym domu, w spokojnej oraz zielonej okolicy, ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

12 500 zł200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy na wynajem przestronny segment na jednej z najbardziej prestiżowych warszawskich dzielnic - Saskiej Kępie. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opieńskiego

Ursus,Warszawa

2 400 000 zł450 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Wyremontuj i zamieszkaj w przedwojennej Willi ("willa Domek Pani Zosi") w Dzielnicy Warszawy. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną willę o powierzchni użytkowej ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

8 500 000 zł460 m² 18 478,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:641 m²

Zapraszam na prezentację willi z lat 20. XX wieku położonej tuż przy dawnym Trakcie Królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

70 000 zł460 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:641 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 360M2 W zabudowie bliźniaczej, 4 sypialnie, centralne zawady dane techniczne: dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 360m2, położony na działce o powierzchni ok. 500m2.