dowolna

Domy wyremontowane Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andrutowa

Powsin,Warszawa

2 300 000 zł280 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Avenue Estate prezentuje segment środkowy o powierzchni użytkowej 235m2 postawiony na działce 405 m2. Lokalizacja Powsin to doskonała lokalizacja dla tych, którzy cenią bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Las,Warszawa

920 000 zł88 m² 10 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dom znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu w Wawrze na osiedlu las. Budynek trzy kondygnacyjny pięknie przeszklony z przemyślanym rozkładem pomieszczeń : Parter- salon (23,04m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Domek z lat 60-tych na ładnej działce 880 m2 ( 18x49). Dom po remoncie i modernizacji , parter z uzytkowym poddaszem, podpiwniczony. Dwa late temu ocieplony , nowy dach , piec dwufunkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bytomska

Stary Żoliborz,Warszawa

3 300 000 zł190 m² 17 368,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Unikatowy Dom na Żoliborzu Dziennikarskim - Okazja! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży unikatowego domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wesoła,Warszawa

1 299 000 zł148 m² 8 747,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agencja nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowy dom bliźniak w otulinie Lasu Milowego, jest to spokojna uliczka wśród zabudowy jednorodzinnej, blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Wilanów,Warszawa

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wilanów | Wolnostojący dom | 500 m2 | Idealny na firmę | 12 pomieszczeń | 3 toalety | Obszerne zaplecze socjalne | 10 miejsc postojowych Nowocześnie wykończony reprezentatywny budynek w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małego Rycerza

Brzeziny,Warszawa

1 385 000 zł150 m² 9 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2006 r na Białołęce (brzeziny) wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrągowska

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Gdzie: warszawa ul Mrągowska 12n Pow. segmentu 130 m2 Pow. ogrodu 254 m2 Rok. budowy 2020r Segment o wysokim standardzie, składa się z poziom I salon połączony z kuchnia - 36 m2 hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

9 000 zł175 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Avenue Estate prezentuje Państwu przestronny, ekonomiczny dom z kominkiem, który został doskonale rozplanowany i zapewnia wygodę dla całej rodziny. Lokalizacja Atutem nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łowcza

Wilanów Niski,Warszawa

12 000 zł220 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przestronna willa w wyjątkowej lokalizacji - Wilanów Niski, doskonała dla rodziny lub na działalność biurową. Dom w zabudowie bliźniaczej, po remoncie - wewnątrz ściany wygładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

8 000 zł150 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom w zabudowie segmentowej o powierzchni 150 m2 na Saskiej Kępie, idealny do mieszkania lub kameralną działalność gospodarczą Dom jest gotowy do wynajęcia, świeżo odmalowany z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

1 649 000 zł220 m² 7 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Prezentujemy fantastyczny dom na zacisznej działce, w urokliwej, mikroklimatycznej okolicy. Warto zaznaczyć że działka jest największa spośród wszystkich na osiedlu. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mango

Wilanów,Warszawa

5 900 000 zł400 m² 14 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:616 m²

Przestronny, wygodny dom w okolicy ul. Mango ( między ul. Rzodkiewki a ul. Zdrową). Doświetlony, dzięki dużym oknom, na parterze w części nad salonem wysokość 6 m. Na parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kadłubka

Gołąbki,Warszawa

11 000 zł153 m² 71,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w warszawskim Ursusie (gołąbki). Nieruchomość usytuowana jest w środkowym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

10 000 000 zł860 m² 11 627,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 044 m²

Kto: agencja Partner House co: rezydencja/willa gdzie: wawer, radość za ile: 10 000 000 zł od kiedy: od zaraz - Prywatny park z około setką drzew, krzewów i kwiatów o powierzchni 0,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kocjana

Groty,Warszawa

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Segment skrajny na osiedlu Groty po generalnym remoncie, blisko lasu Uroczysko Bemowo (3 min. piechotą) widok na las z okna kuchni. Możliwość rozbudowy. Bardzo dobry dojazd do większości miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

698 000 zł58 m² 12 034,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:646 m²

Lokalizacja dobrze skomunikowana z Centrum Warszawy - odległość do ścisłego Centrum - 17km (ok. 30min). W okolicy pełna infrastruktura miejska. Okolica cicha, spokojna, około 3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 585 000 zł143 m² 11 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:188 m²

Wawer Las segment środkowy 6 pokojowy ( 4sypialnie) 3 pełne łazienki, 10 min spacerem od pętli Gocław na zamkniętym rodzinnym osiedlu. Lokal mieszkalny o powierzchni 142,78 m z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reniferowa

Białołęka,Warszawa

1 500 000 zł138 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę przestronnego domu w zabudowie szeregowej. Dom znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu i posiada garaż na 1 samochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

6 700 000 zł468 m² 14 305,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:621 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący na Starym Wilanowie z 2016 roku. Informacje ogólne: piękny nowoczesny dom położony w bardzo bezpiecznej dzielnicy Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Sadyba

Sadyba,Warszawa

14 000 zł340 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, po kapitalnym remoncie, położony tuż obok Skweru Starszych Panów. Standard Oferowany bliźniak jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 890 000 zł297 m² 13 097,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom w doskonałej, komunikacyjnej części Warszawy (ursynów). Bezczynszowy, gotowy do wprowadzenia. Powierzchnia 246mkw rozłożona na 3 kondygnacje: parter 99mkw - salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 000 000 zł340 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:223 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom typu bliźniak na sprzedaż w doskonałej lokalizacji. NA sprzedaż: pół bliźniaka po generalnym remoncie (2014 rok, w tej chwili do lekkiego odświeżenia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

3 599 000 zł265 m² 13 581,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Gdzie: warszawa, wawer - Radość odpowiedni dla: kto chce mieszkać blisko miasta, ceniących spokój , zieleń i dobra komunikację, uprawiających sport ( jogging, rolki, liczne trasy rowerowe, kort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Filtry

Filtry,Warszawa

26 000 zł260 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:210 m²

Wyjątkowa nieruchomość do wynajęcia, dom w śródmieściu z romantycznym ogródkiem w zacisznej uliczce Filtrowej w Warszawa Śródmieście. 4 sypialnie, 4 łazienki, 2 ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 295 000 zł141 m² 9 184,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowy do zamieszkania segment w Wawrze, który stanowi dom z garażem (jednostanowiskowym) oraz dwoma naziemnymi miejscami postojowymi. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 399 000 zł141 m² 9 921,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja do 18 VIII ładnie wykończony segment Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania dla dużej rodziny 2 + 3. Gotowy do zamieszkania. Na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Szczęśliwice

Szczęśliwice,Warszawa

9 900 zł201 m² 49,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferujemy Państwu dom do wynajęcia Warszawa, ochota, szczęśliwice, w prestiżowej lokalizacji, w sąsiedztwie: ambasad i zabudowy jednorodzinnej. Cisza, spokój i piękny ogród. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czwartaków

Rembertów,Warszawa

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:427 m²

Witamy, ogłoszenie prywatnej sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Warszawie w dzielnicy Rembertów przy ulicy Czwartaków. Media: -> prąd -> ogrzewanie : piec gazowy dwufunkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojdyńska

Kobiałka,Warszawa

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentowane segment składa się z: parter: - salon z aneksem kuchennym, - toaleta, - hol, - wiatrołap, - garaż, oraz - pomieszczenie techniczne. Piętro: - 3 x sypialnia, - łazienka, oraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 630 000 zł262 m² 6 221,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Avenue Estate prezentuje Państwu dwupiętrowy bliźniak na działce 555m2 znajdujący się na zamkniętym osiedlu w Warszawie Wawer. Lokalizacja: bliźniak znajduje się blisko Południowej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węglarska

Wawer,Warszawa

899 000 zł229 m² 3 925,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, funkcjonalny dom mieszczący się na Warszawskim Wawrze. Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zawady,Warszawa

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpieczeństwo I komfort Ten przestronny, nowoczesny dom położony jest na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w rejonie Wilanów Zawady. Mieszkańcy tej okolicy chwalą sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

2 570 000 zł323 m² 7 956,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Oferuję na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 323 mkw ulokowany w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Wesoła w Warszawie. Dom został wybudowany w 2001 roku. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

13 900 zł300 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom położony na Starym Wilanowie nieopodal Pałacu i Parku Wilanowskiego. Opis: piwnica: pokój rekreacyjny, biuro lub sypialnia, spiżarnia, kotłownia, pralnia, wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawady

Zawady,Warszawa

3 250 000 zł226 m² 14 380,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Avenue Estate prezentuje stylowy dom parterowy z przepięknym ogrodem! Kapitalna lokalizacja łącząca ciszę i spokój ze sprawnym dojazdem do centrum Warszawy. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

1 490 000 zł153 m² 9 738,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2010 r wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Dom wykończony wysokiej klasy materiałami. Idealne miejsce do wprowadzenia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pyry

Pyry,Warszawa

19 500 zł240 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący, tuż obok lasu Kabackiego z zielonym ogrodem. Dom pełen detali w nowoczesnej bryle. Lokalizacja: nieruchomość znajduję się na Ursynowie - Pyry, zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Czerniaków,Warszawa

12 500 zł130 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 130m2 gotowy do zamieszkania, w bliskiej okolicy Kopca pw. Standard Piętrowy przykryty dwuspadowym łagodnym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zawady

Zawady,Warszawa

18 000 zł226 m² 79,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małego Rycerza

Brzeziny,Warszawa

1 480 000 zł155 m² 9 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²