dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 000 000 zł350 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuję do sprzedaży na cele mieszkaniowe ewentualnie siedzibę firmy atrakcyjny, przestronny dom położony W znakomitej lokalizacji W sercu zielonego mokotowa W pobliżu metro wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kabaty,Warszawa

2 950 000 zł418 m² 7 059,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Na sprzedaż piękny dom położony w dzielnicy Ursynów - Pyry, warszawa. Położony w bliskiej odległości od lasu Kabackiego - w otulinie drzew liściastych i iglastych, oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

10 900 000 zł620 m² 17 580,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Wyjątkowy dom z luksusową działką 1292m2 na Zawadach, olbrzymi teren rekreacyjny, bliskie sąsiedztwo z rezerwatem przyrody Morysin, wilanówka, plac Vogla. Nieruchomość jest usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom znajduje się cichej, zielonej okolicy, blisko parku oraz stacji metra dzięki czemu ma dobre połączenie do Centrum. Dom jest przestronny, w pełni wyposażony i wykończony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

3 000 000 zł270 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

250 m2 pod klucz 6 sypialni 4 garderoby Kominek oze 8kw Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania w 2017 roku nieruchomość przeszła generalny remont, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

12 000 000 zł1 100 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Nieruchomość Prezentowana rezydencja to niezwykle malowniczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajdy

Ursynów,Warszawa

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 350 m2 zlokalizowany przy ul. Gajdy. Dom posadowiony jest na działce o wielkości około 700 m2. Na nieruchomość składa się parter, piętro oraz poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Wawer,Warszawa

1 400 000 zł217 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom do sprzedaży w dzielnicy Wawer, położony przy Wale Miedzeszyńskim ulicy prawobrzeżnej Warszawy prowadzącej wzdłuż brzegu Wisły od Saskiej Kępy do granicy miasta. Segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

3 250 000 zł350 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ładny , funkcjonalny dom. Piwnice :(130) : duża sala 41,8m2, fitnes 144,3m2; sauna + łazienka 7,2m2; spiżarnia 5,1m2; schowek 1,7m2; komunikacja 16m2; garaż - 2 samochody - 31.6m2, kotłownia 8,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł183 m² 9 263,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Witam. mam do zaoferowania bliźniak na kameralnym osiedlu. Osiedle to atrakcyjnie usytuowany zespół budynków składający się z 12 lokali w zabudowie bliźniaczej. Architekturę budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kabacka

Kabaty,Warszawa

1 189 000 zł94 m² 12 648,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Komfortowy dom przy Lesie Kabackim w pięknym Józefosławiu czeka na pierwszego właściciela - urządzony, do wprowadzenia. Meble na wyposażeniu! Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

10 000 zł208 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek, który można przeznaczyć do prowadzenia działalności usługowej lub do zamieszkania. Standard Budynek posiada 3 kondygnacje o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

18 000 zł360 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niesamowicie klimatyczny dom na Mokotowie. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się w spokojnej dzielnicy na Mokotowie, często wybieranej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 475 000 zł300 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z ogromnym potencjałem na warszawskiej Radości! W otoczeniu lasów i w bardzo dobrze zurbanizowanej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum. Blisko do stacji pkp, obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

4 400 000 zł610 m² 7 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie, który znakomicie sprawdzi się jako lokal pod wiele rodzajów działalności gospodarczej. Nieruchomość o powierzchni 610 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lemiesz

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł110 m² 9 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom z ogrodem na Białołęce Dworskiej czeka na pierwszego właściciela Na sprzedaż nowy dom wykończony pod klucz w roku 2020 z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Groszówka,Warszawa

2 230 000 zł236 m² 9 449,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować pięknie wykończony dom na sprzedaż, zlokalizowany w Starej Miłosnej. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 236 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

2 650 000 zł260 m² 10 192,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Przedstawiamy idealny dom dla rodziny z dziećmi, zlokalizowany w Warszawie, dzielnicy Wawer w otoczeniu lasu i zieleni, a jednocześnie z komfortowym dojazdem we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

1 500 000 zł161 m² 9 316,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Pragnę zaprezentować Państwu dom na zamkniętym osiedlu z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Biuro Sprzedaży Dewelopera! bez prowizji! bez pcc! Prezentuje Eleganckie i nowoczesne domy z dwustanowiskowymi garażami oraz imponującymi ogrodami. Na doskonale zagospodarowanej oraz wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyczółki

Ursynów,Warszawa

2 150 000 zł201 m² 10 680,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w przepięknej , zielonej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie Torów Wyścigów Konnych. Cicha, bardzo urokliwa uliczka, oddalona od szumu miejskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Place4you przedstawia to urocze miejsce: fantastyczne miejsce do zamieszkania na miarę XXI wieku. Najwyższej jakości materiały, nowoczesne rozwiązania techniczne. A to wszystko niespełna 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 090 000 zł127 m² 8 582,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pragnę zaprezentować Państwu nowy dom na zamkniętym osiedlu z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

10 000 zł208 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piskląt

Białołęka,Warszawa

1 360 000 zł250 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:861 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, o ciekawym układzie funkcjonalnym, położony w spokojnej i zielonej Białołęce Dworskiej, z garażem w bryle budynku. Lokalizacja I otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mokotów,Warszawa

18 000 zł360 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

5 990 000 zł452 m² 13 252,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę domu wykończonego w bardzo wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania, położonego w prestiżowej części Wilanowa. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 485 000 zł155 m² 9 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2010 r wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Nieruchomość położona w świetnie skomunikowanej części Białołęki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

890 000 zł154 m² 5 779,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ponadczasowy wygląd w niestandardowej odsłonie! Osiedle Domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej na Warszawskiej Białołęce. Design - podmiejski klimat - Forma nowoczesnej stodoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Wawer,Warszawa

22 000 zł536 m² 41,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy. Standard Dom wybudowany i wykończony został przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juhasów

Wawer,Warszawa

3 500 000 zł536 m² 6 529,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 485 000 zł155 m² 9 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2006 r na Białołęce wykończonego w bardzo dobrym standardzie. 500 metrów od przystanku autobusowego Brzeziny", czy Małego Rycerza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł95 m² 11 605,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia pracownika agencji, wyjątkowe mieszkanie na pięknym, nowym osiedlu w zacisznej części Bemowa przy zielonym Forcie Chrzanów. Lokal znajduje się na poddaszowym, wysokim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

7 990 000 zł300 m² 26 633,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rewelacyjna lokalizacja! Własność gruntu! Dom położony na styku Śródmieścia i Mokotowa. Blisko park, do łazienek spacerem 7 minut. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

17 500 zł160 m² 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w samym Konstancinie-Jeziorna, położoną nieopodal Parku Zdrojowego oraz szkoły amerykańskiej. Nieruchomość dostępna od już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Las,Warszawa

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna lub kontakt telefoniczny co: szeregowiec gdzie: warszawa, wawer, las za ile: 1 550 000 od kiedy: od zaraz Świetnie ulokowana nieruchomość dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słupska

Ursus,Warszawa

1 370 000 zł167 m² 8 210,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż wykończone pod klucz pięciopokojowe mieszkanie W kameralnej, szeregowej zabudowie Z 140 metrowym ogrodem! Zakup od dewelopera, dzięki temu zyskujesz 5 lat gwarancji oraz brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wesoła

Wesoła,Warszawa

2 170 000 zł236 m² 9 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wygodny dom do zamieszkania Parter: kuchnia firmy Mebel Rust, blat granitowy (star Galaxy). Podłoga z trawertynu z ogrzewaniem podłogowym. Kuchnia indukcyjna. Przestronny dobrze doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Wesoła,Warszawa

7 900 zł280 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Do wynajęcia dom - szeregowiec o pow. całkowitej 280m2 w sercu Starej Miłosnej, z bezpośrednim wyjściem na cichy ogródek (261m2). Wynajem okazjonalny. Stan do zamieszkania. Opłaty wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 559 000 zł224 m² 6 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom W zabudowie szeregowej 224M2, 5 pokoi, białołęka, ul. Książkowa Na sprzedaż: segment w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Młociny

Młociny,Warszawa

2 499 000 zł250 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż stylowy i pełen światła dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Bielanach w zabytkowej części Młocin. - bliźniak jest w stanie deweloperskim a zdjęcia.