dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Komfortowa

Zawady,Warszawa

15 000 zł148 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Nowoczesny dom z trzema sypialniami, klimatyzowany na nowym eleganckim osiedlu Ville Parkowe na Zawadach. Dom jest całkowicie nowy, wykończony w wysokim standardzie i wyposażony. Może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

12 000 zł204 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:322 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 204 m2 na Sadybie na cele mieszkalne lub biurowe. Dom jest wykończony w wysokim standardzie, odmalowany i gotowy do wynajęcia. Na posesji możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wydawnicza

Wawer,Warszawa

10 500 zł190 m² 55,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wynajmę segment skrajny w Aninie. 5 pokoi, 190 m2. Adres nieruchomosci anin, 3 min do pkp. Bardzo dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. Do segmentu przynależą 3 miejsca parkingowe Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

12 500 zł203 m² 61,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:322 m²

Nowo wyremontowany dom w cichej części Sadyby. Łącznie 200m2, działka 320m2. Przepięknie wykończony dom z dwoma miejscami parkingowymi na posesji, tarasem ogrodowym i balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawady

Zawady,Warszawa

3 500 000 zł260 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wykończony został przy użyciu najlepszych materiałów z wnętrzem od początku zaaranżowanym przez architekta. Położony jest przy cichej wewnętrznej uliczce na zamkniętym kondominium dla 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom piętrowy o pow. ok. 200 m/kw. pobudowany w 2011 r., przylegający jednym bokiem do domu z 1991 znajdującym się na tej samej posesji (całość działki 1200 m/kw. - po zakupie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Iwonicka

Sadyba,Warszawa

11 000 zł145 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Nowoczesny dom na Sadybie blisko Szkoły Brytyjskiej przy Limanowskiego. Dom jest wykończony w wysokim standardzie, odmalowany i gotowy do wynajęcia. Na posesji możliwość parkowania dwóch aut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł178 m² 9 810,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:364 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na oglądanie domu! ostatni dom W na gotowym osiedlu! Dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia połowa bliźniaka w cichej, willowej części Saskiej Kępy. Czas dojazdu z posesji do Centrum to ok. 15min. Nieruchomość jest w doskonałym stanie (po remoncie), podłogi są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdrojowa

Mokotów,Warszawa

12 000 zł203 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:322 m²

Dom w okolicy ul. Zdrojowej przy cichej uliczce. piwnica: pok 28 m, garderoba 8 m, wc, pomieszczenia gospodarcze. Parter: przedpokój 9,5 m połączony z salonem 28 m, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 197 919 zł131 m² 9 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru domy na Ursynowie! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na prezentację ostatnich domów i wybierz swój! (dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 400 000 zł274 m² 8 759,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kabaty, zamknięte osiedle "zacisze Kabackie" - oferujemy do sprzedaży atrakcyjny środkowy segment o pow. ok. 274m2 - do wykończenia i własnej aranżacji. Dom - 4 kondygnacje, każda po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radość,Warszawa

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:976 m²

, niezwykły Wawer! To największa i jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy! Pośród zieleni łąk powstają nowe osiedla! Jeśli marzy ci się dom w cichym zakątku dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wolińska

Mokotów,Warszawa

6 200 zł120 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej, w cichej lokalizacji, graniczy z ogródkami działkowymi, odizolowany od głównej drogi osiedlem, wnętrze jasne, słoneczne, wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

875 000 zł100 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:611 m²

Bardzo dobrze zlokalizowany, z dobrym dojazdem parterowy dom do remontu! Istnieje również możliwość rozbudowy, w tym dobudowania pietra, oraz dowolnej aranżacji. Dom składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 820 000 zł272 m² 14 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Pół bliżniaka między ul. Bruzdową a Wałem Zawadowskim. Dom wykończony w wysokim standardzie. Parter: część otwarta o pwierzchni około 80 m, na którą składają się salon 37,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Sadyba - skrajny segment po rozbudowie i kompleksowym remoncie w 2011r. - bez mebli dom: rozbudowany i wyremontowany 2 lata temu (wykorzystano jedynie szkielet murów z lat 60-tych). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedam 1/2 bliźniaka w stanie surowym otwartym na działce 510m2 w Wawrze. Dom wybudowany z należytą starannością z Porothermu. Dach wykończony odeskowany i pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

1 550 000 zł209 m² 7 419,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak, położonego w Warszawie, w dzielnicy Włochy, przy ulicy Słowiczej. Dom ma powierzchnię całkowitą 208,9 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 156,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

2 350 000 zł146 m² 16 095,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Viva invest poleca! Dla ceniących sobie spokój i bliskość natury przy jednoczesnym szybkim połączeniu do Centrum Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Marysinie Wawerskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

12 500 zł284 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:815 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ekskluzywny dom o powierzchni 284 m2 usytuowany na działce 815 m2 z dwustanowiskowym garażem, położony w drugiej linii zabudowy ul. Bruzdowej Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

12 500 zł400 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

Gdzie: wilanów odpowiedni dla: firmy na biuro oraz dla rodziny. Zalety: świetna lokalizacja, dom jest świeżo wykończony i nigdy nie był przez nikogo zamieszkiwany ani nikomu wynajęty. w kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązana

Międzylesie,Warszawa

1 380 000 zł191 m² 7 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:297 m²

.Wawer! To największa i jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z roku 2006 przy ul. Wiązanej. 240m2. powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

1 570 000 zł209 m² 7 515,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, położonego w Warszawie, w dzielnicy Włochy, przy ulicy Słowiczej. Dom ma powierzchnię całkowitą 208,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 197 919 zł131 m² 9 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru domy na Ursynowie! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na prezentację ostatnich domów i wybierz swój! Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

699 106 zł75 m² 8 973,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Osiedle bezczynszowe Z ogrodami mieszkaj wygodnie W cudownym otoczeniu W pierwszym etapie osiedla powstanie 28 dwupoziomowych mieszkań z ogrodami, skupionych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Młociny,Warszawa

8 400 000 zł551 m² 15 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 131 m²

Piękny architektonicznie, parterowy dom o powierzchni całkowitej 551 m2. Przy wybudowaniu tego pasywnego domu zadbano o najlepszą jakość materiałów, które zapewniają małe zapotrzebowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

3 500 000 zł410 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowany, w pełni wykończony oraz wyposażony budynek na zacisznej dzielnicy Włochy, przygotowany dla klienta z myślą o pasywnym, mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wólka Węglowa

Wólka Węglowa,Warszawa

1 500 000 zł363 m² 4 129,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu na Bielanach, w cichym miejscu, blisko Kampinosu i metra Młociny. Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pitagorasa

Bemowo,Warszawa

6 500 zł110 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Do wynajęcia jasny i przestronny dom o powierzchni 110 m2 na Bemowie tuż przy lesie. Dom jest w zabudowie szeregowej, jest gotowy do zamieszkania, świeżo odmalowany, z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe domy możliwość wykończenia Podmiejska Białołęka słynie z terenów zielonych i rekreacyjnych dodatkowym atutem jest duża ilość sklepów popularnych marek modowych działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 200 000 zł155 m² 7 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Godebskiego

Sadyba,Warszawa

6 500 000 zł337 m² 19 287,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje Luksusowy 337m2 apartament nawiązujący do stylu Art Deco. Sprawdzi się doskonale jako alternatywa dla domu. Dla aktywnych zawodowo ludzi ceniących przestrzeń , swobodę, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niedźwiedzia

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:457 m²

Segment w zabudowie bliźniaczej na Górnym Mokotowie, zlokalizowany w pobliżu metra Wilanowska, w zielonej i cichej okolicy. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

2 190 000 zł370 m² 5 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Jeżeli szukasz eleganckiej willi zaprojektowanej w nowoczesny i funkcjonalny sposób, ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Rezydencja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

1 070 000 zł210 m² 5 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wolnostojący - marysin wawerski Stan wykończenia:do wykończenia Okna:plastikowe Położenie:miasto Na sprzedaż dom z1998 roku w trakcie generalnego remontu. Wymieniana elektryka, hydraulika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janczarów

Wilanów,Warszawa

3 650 000 zł659 m² 5 538,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:296 m²

Komfortowy, elegancki, wykończony w wysokim standardzie segment środkowy, położony w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie Wilanowskiego Zespołu Pałacowo-Parkowego. Dom z ładnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł178 m² 9 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż posiadamy świeżo pobudowane, w nowoczesnym stylu - domy z garażem (garaże w bryłach budynków). Inwestycja obejmuje 15 budynków i w całości jest przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

1 043 900 zł102 m² 10 191,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Kupujesz od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji. Gotowy do odbioru. Segment skrajny o metrażu 102,43 m2 z ogródkiem 145 m2. Dwa poziomy: parter - salon z kuchnią, wc: piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

1 216 635 zł131 m² 9 280,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujesz od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji. Gotowy do odbioru. Segment skrajny o metrażu 131,10 m2 z ogródkiem 100 m2. Dwa poziomy: parter - salon z kuchnią, wc: piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Papierowa

Las,Warszawa

1 450 000 zł140 m² 10 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nowego segmentu na Wawrze (rejon Las). Budynek został oddany do użytkowania rok temu. Wykończony z dbałością o szczegóły, wykorzystano.