dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

11 755 zł204 m² 57,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia część domu ; mieszkaniowo - biurowa o pow. ok 204 m 2 na Sadybie , w kameralnym budynku , w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Zawady

Zawady,Warszawa

19 500 zł530 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom na wynajem Wilanów Zawady o powierzchni 530 m2 , 19500 zł brutto miesięcznie. Akces Nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywny dom położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł219 m² 7 313,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym ogrodem, położony w malowniczej części Wawra. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznym zakątku, z dala od zgiełku, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 243 100 zł131 m² 9 489,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pragnę zaprezentować Państwu dom na zamkniętym osiedlu z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Dąbrówka

Dąbrówka,Warszawa

1 380 000 zł226 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak w części Ursynowa zwanej Dąbrówką. Okolica willowa. Nowocześnie zaaranżowany dom, wykończony materiałami wysokiej jakości, położony w spokojnej okolicy (10 minut spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

18 000 zł360 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować komfortowy wolnostojący dom na Mokotowie z 5 sypialniami i przestronnym zagospodarowanym ogrodem. Dom wykończony w wysokim standardzie pod okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 599 000 zł219 m² 7 313,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 610 000 zł300 m² 5 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

W ofercie sprzedaży dom z niesamowitym potencjałem, usytuowany na dużej działce. Trzykondygnacyjny, wolnostojący dom z którego można wygospodarować dwa lub trzy niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł158 m² 10 120,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 158 m2 dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 358 m2, wybudowany i wykończony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

niepodpiwniczony blizniak o pow.270m - doskonale rozplanowany;3 kondygnacje - LUX; 5 pokoi ; 3 łazienki;uzytkowe poddasze ze skosami; I Piętro:ok.120m: wiatrołap;kuchnia -b.wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ponadczasowe domy o powierzchni 180 m2 z dwustanowiskowymi garażami oraz imponującymi ogrodami (370-500 m2 ) W pięknej zielonej dzielnicy Warszawy - Białołęka. Miejsca, które cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olesin

Kobiałka,Warszawa

2 000 000 zł278 m² 7 186,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro sprzedaży nieruchomości place4you ma przyjemność zaprezentować w pełni gotowy do zamieszkania dom przy ul. Olesin w Warszawie w sąsiedztwie Puszczy Słupeckiej. - cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 979 000 zł295 m² 6 708,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:817 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - drugiej takiej nie znajdziesz :) Dom o powierzchni całkowitej 319 m2 (użytkowa 295,07 m2)- 8 pokoi, 3 łazienki, strefa relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Białołęka

Białołęka,Warszawa

7 500 zł145 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowo wybudowany dom (145m2) na osiedlu Bluszczowe Wille (białołęka). Bardzo cicha okolice, sąsiedztwo puszczy Słupeckiej. Idealny dla rodziny ceniącej sobie spokój i czyste powietrze. Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Mokotów sadyba - ul. Zdrojowa / św. Bonifacego. Powierzchnia dom ok. 200 m2, działka 384 m2. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Sadybie przy ul. Zdrojowej w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł516 m² 6 782,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, dom wolnostojący położony na Bielanach, w bardzo wygodnej lokalizacji, 5 minut do metra. Dom ma niesamowity, wyjątkowy klimat tzw. domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

3 400 000 zł262 m² 129 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

Nowoczesny dom na Targówku w bardzo zacisznej lokalizacji, położony niedaleko planowanej stacji metra. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

596 000 zł57 m² 10 394,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

3 pokoje Warszawa | 3 pokoje Warszawa Ursus | 3 pokoje odbiór kluczy 2022 Domu Nova prezentuje: 3pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim, o powierzchni 57,2, z balkonem, na 1piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 500 000 zł300 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:379 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Dom wykończony w wysokim standardzie. Ogród zagospodarowany, system automatycznego nawadniania.Całość domu wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł128 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Inwestycja deweloperska , kupujący nie płaci podatku. Budynek/lokal- wykończony pod klucz, z urządzonym ogrodem, w Dziekanowie Leśnym przy ul. Czerwonego Kapturka 19. Ogrzewanie gazowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

22 000 zł270 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przepiękny dom z dużym parkingiem w prestiżowej części starego Żoliborza do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe Dom jest świeżo odrestaurowany, z zachowaniem wszystkich detali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Siekierki

Siekierki,Warszawa

1 400 000 zł165 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy do zamieszkania dom-bliźniak, ze wspaniałą lokalizacją wśród terenów zielonych i z bliskością miasta i wszelkich jego wygód. W pobliżu szkoła podstawowa , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 390 000 zł220 m² 10 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0 zł prowizji dla kupującego podstawowe informacje Komfortowy, przytulny, bardzo funkcjonalny dom wykonany z materiałów najwyższej jakości. Położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Sadyba

Sadyba,Warszawa

12 000 zł175 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 175m2 w willowej części Sadyby na cele mieszkalne lub biurowe Dom jest wykończony w wysokim standardzie, po gruntownym odświeżeniu. Na posesji możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł259 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Dom W zabudowie szeregowej na zamkniętym , kameralnym osiedlu. Idealny do zamieszkania oraz na biuro 5 dużych pokoi na 3ech kondygnacjach. Całkowicie wyposażona kuchnia, zmywarka, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Iwonicka

Sadyba,Warszawa

11 000 zł145 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Nowoczesny dom na Sadybie blisko Szkoły Brytyjskiej przy Limanowskiego. Dom jest wykończony w wysokim standardzie, odmalowany i gotowy do wynajęcia. Na posesji możliwość parkowania dwóch aut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

149 796 zł69 m² 2 159,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio Jeżeli posiadasz już swoją działkę, zapraszam do zakupu domu w technologii szkieletowej, który wykonany zostanie w maksymalnie 2 miesiące od dnia rozpoczęcia budowy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brodzik

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł195 m² 17 948,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w zabudowie jednorodzinnej - dom o powierzchni użytkowej 195 mkw w kameralnym sąsiedztwie na Wilanowie. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 999 000 zł491 m² 6 107,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Jedyny taki dom w Warszawie! Położony w zacisznej i kameralnej części warszawskiego Wawra, 270 metrowy, nowoczesny dom na działce o powierzchni 1228 m2. Piękna dwukondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 849 000 zł223 m² 8 283,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W sprzedaży piękny dom 223 m2 w kameralnej okolicy w warszawskim Ursynowie nieopdal Lasu Kabackiego. Zapraszam do prezsentacji Osiedle to atrakcyjnie usytuowany zespół budynków składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł288 m² 12 152,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący z garażem w bryle budynku położony w rezydencjonalnej części Wilanowa , w odległości ok. 1 km od Pałacu w Wilanowie i ok. 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 222 222 zł160 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w samym Konstancinie-Jeziorna, położoną nieopodal Parku Zdrojowego oraz szkoły amerykańskiej. Dom ma 160m2 i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów Niski

Wilanów Niski,Warszawa

11 500 000 zł1 170 m² 9 829,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Sprzedam nową, wolnostojącą rezydencję o powierzchni 1170m2, na dużej działce 1320m2. Dom prawie całkowicie wykończony. Brakuje łazienek na poddaszu i podłóg drewnianych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł273 m² 10 952,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny, parterowy dom o wielkości 226 m , na cudownej zadrzewionej działce o metrażu 1213 m , z dużym tarasem i zadbanym ogrodem. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł355 m² 9 014,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:909 m²

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący jednopiętrowy - na sprzedaż lub do wynajęcia (12 000,00/miesięcznie) Dom wolnostojący jednopiętrowy, jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Bez wynagrodzenia od strony kupującej! Mamy przyjemność zaoferować niezwykle funkcjonalny dom z potencjałem na dużej, zielonej i urokliwej działce. Dom o powierzchni użytkowej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentacje segmentu przy ul. Poprawnej. * dodatkowo jest możliwość wynajęcia garażu obok budynku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia, wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

1 849 000 zł223 m² 8 283,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy w sprzedaży piękny dom składający się z 5 pokoi w cichej i spokojnej lokalizacji w warszawskim Ursynowie nieopodal lasu kabackiego. Zapraszam do prezentacji: osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 480 000 zł154 m² 9 610,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2006 r na Białołęce wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! 900 metrów od domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Grodzisk,Warszawa

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Nowoczesne osiedle składające się z 15 domów w zabudowie bliźniaczej 1,3 km od szkoły , 7 min do przystanku L8 Elegancki jednopiętrowy dom z ogródkiem o optymalnym metrażu 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 600 000 zł270 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom wolnostojący z ogrodem. Powierzchnia działki 926m2. Wysoki standard wykończenia. 5 pokoi. Dwie łazienki i ubikacja. Piwnica 96m2 z pomieszczeniem do ćwiczeń, spiżarnią,.