dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

3 900 000 zł245 m² 15 918,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 245 m , zlokalizowany na cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Praga-Południe na Osiedlu Saska Kępa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

12 900 zł135 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez klienta lub za dopłatą wykończony pod klucz wg preferencji wynajmującego przy wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 950 000 zł242 m² 12 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentuję wyjątkowy, elegancki dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych części warszawskiego Wilanowa. To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Sadyba,Warszawa

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia od października dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej doskonały do zamieszkania przez rodzinę, ale również na działalność gospodarczą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 190 000 zł163 m² 13 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł118 m² 9 737,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:85 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją osiedla zacisze ursynów, która składa się z domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterolokalowej - 2 miejsca postojowe w cenie! Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wyględów,Warszawa

12 800 zł180 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z ogrodem i tarasem | Mokotów Wyględów | 180 m przestrzeni | prywatna siłownia i garaż | fotowoltaika = niskie rachunki | idealny dla rodziny Do wynajęcia komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł84 m² 16 111,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Dom wolnostojący 83,79 m | Działka 1001 m | Warszawa Białołęka, ul. Mochtyńska Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 102.3m (użytkowa 83,79 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 995 000 zł175 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Duży dom wolnostojący warszawa białołęka | 175 m | działka 1080 m | cisza, zieleń, prywatność Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 175 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Pyry,Warszawa

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy państwu nowoczesną wille w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, na Ursynowie. Okolica charakteryzuje się przyjazną atmosferą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukiełki

Szczęśliwice,Warszawa

2 490 000 zł96 m² 25 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prestiżowa lokalizacja przy Parku Szczęśliwickim | dwa ogródki | winda | piękny salon | ogromne okna | Apartament 3-pokojowy o powierzchni 95,55 m2 wraz z 2 ogródkami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

30 000 zł400 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

English bellow Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący na Starym Wilanowie z 2016 roku. Informacje ogólne: piękny nowoczesny dom położony w bardzo bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mokotów,Warszawa

25 000 zł380 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:310 m²

Eurovilla prezentuje duży i piękny dom o powierzchni 380m2 w sercu górnego Mokotowa Dom wykończony jest w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 900 000 zł270 m² 21 851,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w Wilanowie - gotowy do wprowadzenia Wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 208 m (270 m po podłodze), zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

4 500 000 zł291 m² 15 438,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Prezentujemy Państwu pięknie rewitalizowany dom pod klucz w prestiżowej lokalizacji Mokotowa Górnego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 540 000 zł132 m² 11 668,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 540 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa białołęka - brzeziny Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Wyjątkowy dom z duszą Choszczówka, białołęka gotowy do zamieszkania! Marzysz o przestrzeni, ciszy i zieleni a jednocześnie chcesz pozostać blisko centrum Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 690 000 zł172 m² 15 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Nowoczesny segment w sercu Zawad - komfort, przestrzeń i prestiż Wilanowa Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, trzykondygnacyjny segment o powierzchni 172 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 960 000 zł183 m² 21 639,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Żoliborz | Współczesna rezydencja w harmonii z przestrzenią Projekt Bartłomieja Martensa architektura, która mówi szeptem i zostaje z Tobą na długo. W jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 350 000 zł163 m² 14 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez podatku pcc - oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy złotych! Wyobraź sobie, że zamiast miesięcy pełnych kurzu, remontów i stresujących decyzji o każdym detalu po prostu odbierasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

1 420 000 zł131 m² 10 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

WE speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raduńska

Bielany,Warszawa

4 700 000 zł145 m² 32 375,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Apartament jest położony przy ul. Raduńskiej, marymont. Na styku Bielan i Żoliborza. Wszystkie 39 zdjęć apartamentu, film nieruchomości oraz plany znajdą Państwo na naszej stronie. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 399 000 zł151 m² 15 910,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawimy gotowy do zamieszkania dom w warszawskiej dzielnicy Wawer, powierzchnia użytkowa: 150,78 m2 + poddasze, działka: 344,50 m2. Dom składa się z przestronnego salonu, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrody Przyjaciół

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Oferta sprzedaży segmentu, mieszczącego się w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Jest to nowo powstałe osiedle Ogrody Przyjaciół, ukończone w 2019 roku, usytuowane w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

5 500 000 zł323 m² 17 027,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Luksusowa rezydencja na Wawrze oaza nowoczesnego komfortu i elegancji Zapraszamy do odkrycia tej niepowtarzalnej nieruchomości nowoczesnej i luksusowej rezydencji w sercu prestiżowego Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyganowska

Choszczówka,Warszawa

4 810 000 zł450 m² 10 688,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny dom z dużym tarasem Warszawa, choszczówka Powierzchnia domu: 450 m (użytkowa 295 m)działka: 1 170 mrodzaj zabudowy: wolnostojącyliczba pokoi: 8 (w tym 3 sypialnie + pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wylot

Stare Włochy,Warszawa

2 300 000 zł123 m² 18 670,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją klasy premium przy ul. 6A, w samym sercu Starych Włoch. To połączenie nowoczesnej architektury, spokojnej lokalizacji i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

5 900 000 zł270 m² 21 851,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom w Wilanowie o łącznej powierzchni 270 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Warszawie na Błoniach Wilanowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

1 848 000 zł200 m² 9 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Miedzeszynie , ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piknikowa

Tomaszew,Warszawa

1 040 000 zł100 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Segment 100m2 na zielonej, rezydencjalnej Białołęce z czego 70 m2 urządzone i dopracowane szczegółowo w każdym calu. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 350 000 zł163 m² 14 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sępia

Marysin Wawerski,Warszawa

3 250 000 zł320 m² 10 156,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedwojenna willa Z charakterem I potencjałem! Dodatkowy budynek na posesji | Willa z lat 30-tych | Możliwość wykończenia pod klucz | Dowolna aranżacja | Miejsca parkingowe: 2-3 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Giermków

Rembertów,Warszawa

2 799 000 zł398 m² 7 032,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Myślisz o miejscu gdzie możesz mieszkać?myślisz o miejscu gdzie może mieszkać Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Powsin,Warszawa

3 850 000 zł150 m² 25 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, wolnostojący dom parterowy położony w spokojnej części Wilanowa, 4 pokoje, kuchnia. Duża działka o powierzchni 1216 m2 z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyrzecze

Białołęka,Warszawa

1 599 000 zł190 m² 8 401,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom na sprzedaż - ul. Przyrzecze, warszawa Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 190 m , położony na działce 783 m . Budynek z 2015 roku, obecnie wykorzystywany jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

2 595 000 zł135 m² 19 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

English version below! Przedstawiamy Państwu elegancki dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż. Dom usytuowany jest u zbiegu ulic Wiedeńskiej i Pałacowej. Bardzo elegancki i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Stegny,Warszawa

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentuje do wynajęcia bardzo ładny i częściowo umeblowany segment po generalnym remoncie na Mokotowie. Wykończony w wysokim standardzie. W skład nieruchomości wchodzi m.in.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

15 900 000 zł759 m² 20 948,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:666 m²

Ponadczasowa rezydencja na Mokotowie przestrzeń łącząca nowoczesną architekturę, perfekcyjnie dopracowane wnętrza i wyjątkową lokalizację wśród zieleni. 758 m powierzchni.