dowolna

Domy pod klucz Warszawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiedeńska

Błonia Wilanowskie,Warszawa

22 000 zł220 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Elegancka willa W zacisznej części wilanowa Z doskonałym dojazdem do szkoły amerykańskiej I brytyjskiej - wysoki standard W pełni umeblowany | 4 sypialnie | 4 ogrody zimowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 310 000 zł76 m² 17 236,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

A może nowy, zadbany segment przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy nowy, wykończony pod klucz (do zamieszkania) segment Z ogrodem. Dotychczas był domem pokazowym (biurem) - nikt w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

1 113 423 zł83 m² 13 447,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Promocja! Szukasz wygodnego, jasnego segmentu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum lub Gocławia? Ta oferta jest dla Ciebie funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Placówka,Warszawa

40 000 zł800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia budynek biurowo-usługowy 800 m2, bielany Huta. Magazyn z częścią biurową, wykończony pod potrzeby Najemcy, doskonały na siedzibę firmy, sklep internetowy, nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Wawer,Warszawa

2 899 000 zł260 m² 11 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 260 m , położony w spokojnej, zielonej części Wawra, bezpośrednio przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł120 m² 9 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dwupoziomowy apartament Premium w Radości z skandynawskim charakterem. Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla rodziny. Z jednej strony pełna infrastruktura usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Wierzbno,Warszawa

25 000 zł400 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Reprezentacyjny dom W sercu górnego mokotowa - segment skrajny Do zamieszkania lub na cele biurowe | Garaż i miejsca postojowe | Reprezentacyjna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 960 000 zł322 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dla rodziny jak I na firmę Piękny dom dla rodziny z opcją rozbudowy, aczkolwiek można tu również stworzyć firmę jeśli zakupi się całą działkę , będzie firma i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Bemowo,Warszawa

2 449 000 zł229 m² 10 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Cena do negocjacji. Przestronny dom na sprzedaż, (narożny segment - 5 pokoi) - Warszawa Bemowo, ul. Dywizjonu 303 - Idealny do zamieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Zawady,Warszawa

2 450 000 zł208 m² 11 773,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Stylowa i wygodna do życia przestrzeń w połowie bliźniaka na Zawadach, przy ulicy Rosy. Bardzo funkcjonalna i jasna, idealna dla osób poszukujących ciszy i zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

11 000 zł246 m² 44,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garaż, cisza, zieleń. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 690 000 zł316 m² 8 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Nowoczesna Rezydencja Parterowa 316 m | Prywatna Działka 986 m | Komfort Bez Kompromisów To nie jest dom budowany pod sprzedaż. To nieruchomość stworzona dla siebie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Miedzeszyn-Wieś,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do wynajęcia 2-piętrowy 5-pokojowy dom (bliźniak) 150m2 z 2024r. na działce 420m2, wawer, nadwiśle. Przestronny, funkcjonalny, doskonały dla rodziny z dziećmi lub na potrzeby firmy. Cena: 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

3 650 000 zł350 m² 10 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom Wawrze elegancja, komfort i wysoka jakość wykończenia Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy dom jednorodzinny łączący nowoczesne technologie, ponadczasową elegancję oraz funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Patriotów

Radość,Warszawa

2 350 000 zł210 m² 11 163,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Patriotów w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 210 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zawady,Warszawa

15 000 zł350 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem wilanów zawady dla rodziny Osiedle zamknięte | Garaż na dwa auta | Ogród | Świeżo wykończone ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Międzylesie,Warszawa

8 700 zł322 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dla rodziny jak I na stworzenie firmy ( zakup lub wynajem ) Piękny dom dla rodziny z opcją rozbudowy, aczkolwiek można tu również stworzyć firmę jeśli zakupi się całą działkę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Falenica,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 758,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Projekt obejmuje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej o metrażu 94 m2, w dzielnicy Wawer, w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dąbrówka,Warszawa

1 790 000 zł179 m² 10 025,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Projekt obejmuje kameralne, nowoczesne osiedle 29 willi zlokalizowanych w Warszawie ursynów/mysiadło- mamy również inne metraże i powierzchnie ogródków. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dąbrówka,Warszawa

1 970 000 zł195 m² 10 119,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

909 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ochota,Warszawa

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Wyjątkowy dom na wynajem, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części Ochoty, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ochota,Warszawa

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Agencja arthome Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkowy dom do wynajęcia, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

10 700 zł227 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Do wynajęcia nowoczesny, dopracowany architektonicznie dom o powierzchni 227 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Cylichowskiej na warszawskim Wawrze. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 600 000 zł250 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego typu bliźniak, położonego w Choszczówce, dzielnica Białołęka. Dom znajduje się w malowniczej, leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolbromska

Targówek,Warszawa

3 499 000 zł416 m² 8 411,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:375 m²

Świetna inwestycja Warszawa - Targówek I Lokalizacja top: willowe Zacisze I Dom wolnostojący składający się z 5 mieszkań | Po generalnym remoncie I instalacja fotowoltaiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł132 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 450 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka promocja - nowa niższa cena dla pierwszego klienta! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

2 649 000 zł161 m² 16 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bliźniak z niespotykanie Wielką Działką w Wawrze Kameralna Ulica, spokój i Zieleń, stan Deweloperski. Niespotykany design. Niespotykany detal i jakość wykonania. Eksperci budowlani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Ostatnie 2 segmenty oddane do użytkowania! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Majorki

Białołęka,Warszawa

8 500 zł202 m² 42,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio przytulny dom położony w samym centrum osiedla mieszkaniowego Białołęka Dworska , otoczony zabudową jednorodzinną i lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł180 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Witam, sprzedam bezpośrednio segment 180 m2, własnościowy, narożny z ogródkiem, garażem i dwoma miejscami parkingowymi. Osłoniętym płotem z drewnianym tarasem i szopką. Małe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Warszawa

Wawer,Warszawa

2 677 500 zł255 m² 10 517,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Wyjątkowe wnętrza, wykończone z niezwykłą starannością z materiałów z najwyższej półki. Nowoczesny, pięknie wykończony, inteligentny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Ochota,Warszawa

25 000 zł867 m² 28,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Oferta wynajmu idealna na działalność - Włochy/ Aleja Krakowska Lokalizacja: warszawa - Włochy, w rejonie trasy katowickiej 20 minut dojazdu Aleją Krakowską z centrum Warszawy Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zagórzańska

Radość,Warszawa

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska Powierzchnia domu: ok. 100 m Kondygnacje: kondygnacja 0: 49,2 m kondygnacja 1: 50 m Powierzchnia działki: 233 m Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Białołęka,Warszawa

8 955 zł160 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Przestronny segment środkowy z garażem umeblowany, gotowy do zamieszkania! Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy segment środkowy o powierzchni użytkowej ok. 120 m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targówek,Warszawa

2 199 000 zł151 m² 14 524,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy segment naroży o powierzchni 151 m z działką ok. 300 m2 , wykończony w standardzie Premium, z dbałością o każdy detal. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Falenica,Warszawa

1 220 000 zł139 m² 8 786,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Falenica I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 138 m2 I 1 220 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 690 000 zł316 m² 8 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²