dowolna

Domy w stanie deweloperskim Warszawa - Lista ofert od dewelopera

262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

955 000 zł211 m² 4 526,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atrakcyjne, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Inwestycja Kuropatwy 6 to nowoczesne i kameralne osiedle, składające się z 26 domów - 4 wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Rembertów,Warszawa

650 000 zł137 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Segment środkowy. Własność hipoteczna, miejsce ciche z dobrą komunikacją miejską , blisko szkoła, przedszkole, kościół. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

950 000 zł269 m² 3 531,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak - stan surowy zamknięty - 6 pokoi - do własnej aranżacji. Dobra lokalizacja - cicho zielono na obrzeżach Puszczy Kampinowskiej. Dobra komunikacja - autobus do metra Młociny 15 min. kontakt;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

929 000 zł203 m² 4 576,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Okazja! cena promocyjna! Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w nowym kameralnym i zamkniętym osiedlu. Piękna okolica tuż przy Lesie Kabackim, a zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 377 000 zł360 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej dzielnicy Wawer - Anin. Parter: salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia, łazienka, pokój gościnny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment skrajny na Zaciszu w stanie deweloperskim. parter -salon 27m garaz 15m kotłownia 6m kuchnia 12,1m wiatrołap 3m piętro bez skosów -sypialmia +13m+13m+11m+7,5m i łazienka 5m oddanie maj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom położony jedynie 8km od ul. Górczewskiej, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Górczewskiej (pętla autobusowa i tramwajowa) zajmie nam maksymalnie 12min. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

628 000 zł250 m² 2 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom położony jedynie 8km od granicy Warszawy, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Bemowa zajmie nam maksymalnie 12min. Dom parterowy z poddaszem o powierzchni 250m2 (205m2 użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krupnicza

Wawer,Warszawa

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bliźniak o powierzchni 180 położona na działce 330m2, w Międzylesiu, w rejonie ulicy Żegańskiej, bardzo blisko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dom obecnie budowany, zostanie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

650 000 zł188 m² 3 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

/okazja/650 tys/ Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na Wawrze. Osiedle zamknięte, domy są do wykończenia, szlichta na podłodze, ściany tynki, jest piec z grzejnikami. Domy oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł183 m² 6 010,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowoczesne segmenty na bemowie Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, w otulinie parku Fort Chrzanów a zarazem kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 100 000 zł290 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w Wesołej Grzybowej o powierzchni użytkowej 250mkw na działce ok. 400mkw z 2007r. - stan deweloperski parter: wiatrołap, przedpokój, kuchnia z jadalnią, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie domy budowane w technologii tradycyjnej z najlepszej jakości materiałów takich jak: ceramika poryzowana, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

3 450 000 zł550 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny odsunięty od ulicy w głębi osiedla dom w stanie deweloperskim.Okolica samych nowych domów,ładne duże pokoje, Bardzo zachęcam do oglądania. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Rembertów,Warszawa

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim w bardzo dobrej lokalizacji Miejsce ciche z dobrą komunikacją miejską blisko szkoła, przedszkole, kościół. Powierzchnia działki ok 355 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Bliźniak - pow. użytkowa 180 m2, pow. działki 514 m2, salon + 4 sypialnie, zagospodarowany ogród, dom w stanie developerskim! dom po generalnym remoncie W 2010 roku! media miejskie: prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

564 000 zł160 m² 3 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Warszawa Wawer (bliski), wał Miedzeszyński. Piękna zielona okolica, przytulny i cichy zakątek blisko centrum Warszawy, niedaleko stacja kolejowa i przystanek autobusowy. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

990 000 zł208 m² 4 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ładny, przestronny dom bliźniak o ciekawej bryle architektonicznej we Włochach. Dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji i adaptacji. Wyjątkowo rozkładowy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

998 000 zł219 m² 4 557,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjne, nowoczesne domy wolnostojące na Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Inwestycja Kuropatwy 6 to nowoczesne i kameralne osiedle, składające się z 26 domów - 4 wolnostojących i 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

595 000 zł218 m² 2 729,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:282 m²

Uwaga! - obniżona cena! - 2 najtańsze bliźniaki w wawrze! - Oferowane bliźniaki posadowiono na terenach niezalewowych, na gruncie piaszczystym - co potwierdza Urząd Gminy Wawer. - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

955 000 zł211 m² 4 526,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

919 000 zł203 m² 4 527,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

628 000 zł250 m² 2 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 060 000 zł270 m² 3 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na działce 800m2 w Marysinie Wawerskim. Rozpoczęcie budowy w 1986 r. Dom do remontu. Parter, trzy piwnice i garaż na dwa auta do wykończenia. Pierwsze piętro w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom położony jedynie 8km od granicy Warszawy, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Bemowa zajmie nam maksymalnie 12min. Dom parterowy z poddaszem o powierzchni 180m2 i działce 750m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:797 m²

Atrakcyjna cena! dom wolnostojący W cenie połówki bliżniaka! Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 167 m2 usytuowany na działce 797 m2, położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

790 000 zł163 m² 4 846,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO sprzedania połowa bliżniaka w cichej okolicy z bardzo dobrym dojazdem i infrastrukturą. Na parterze: salon z kominkiem, kuchnia, wc, garaż, kotłownia. Na piętrze: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

909 000 zł195 m² 4 661,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Nowoczesny, solidnie wykonany dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w ogrodzonym, prywatnym osiedlu domów jednorodzinnych na Starych Młocinach. Bardzo spokojna zielona okolica. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom położony jedynie 8km od granicy Warszawy, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Bemowa zajmie nam maksymalnie 10min. Dom parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej 150m2 i działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

628 000 zł250 m² 2 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom położony jedynie 8km od granicy Warszawy, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Bemowa zajmie nam maksymalnie 10min. Dom parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej 205m2 i działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

755 000 zł153 m² 4 934,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Powierzchnia 153 m2, stan surowy zamknięty, wysoka jakość materiałów i wykonania. Do zrobienia pozostało: rozprowadzenie instalacji, wykonanie tynków wewnętrznych, wykonanie wylewek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

790 000 zł163 m² 4 846,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

749 000 zł148 m² 5 060,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

! willa octavia! Proponujemy Państwu funkcjonalny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148m2 na działce 260m2 zlokalizowany na osiedlu Las gmina Wawer, na tyłach osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

890 000 zł189 m² 4 708,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom w Wawrze. - parter budynku łącznie z garażem i kotłownią zajmuje 81,53 m2 - piętro budynku z 4 dużymi sypialniami i dwoma łazienkami to 81,36 m2 - dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

909 000 zł195 m² 4 661,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

998 000 zł219 m² 4 557,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

929 000 zł211 m² 4 402,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²