dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedaż I 1 220 000 zł I segment środkowy 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!oddane do użytkowania! Przedmiotem sprzedaży jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

427 704 zł31 m² 13 774,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka z balkonem Bez prowizji Oddanie koniec 2026 roku Na sprzedaż przytulna kawalerka w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej części Białołęki. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł101 m² 13 339,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja zamieszkaj W jednej Z najpiękniejszych lokalizacji miasta - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

974 000 zł65 m² 14 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli poszukujesz komfortowego i przestronnego mieszkania z charakterem i ogródkiem, to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie Do sprzedania unikatowe i klimatyczne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²21 m² 1 667 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 21,37 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

555 000 zł41 m² 13 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 269 000 zł90 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament 90 m2, 4 pokoje z loggią i balkonem przy Wale Wiślanym - Bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prestiżowego apartamentu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

528 724 zł40 m² 13 261,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddane mieszkanie 0% pcc Zakup od dewelopera Układ mieszkania: liczba pokoi: 2 Piętro : 2 Salon z aneksem kuchennym Pokój Hol Łazienka Taras 12,44 m2 Inwestycja: nowoczesne, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

949 000 zł70 m² 13 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m2 znajdujące się przy ul. Aluzyjnej 19 na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: - warszawa ul. Aluzyjna 19 - Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkiego Dębu

Białołęka,Warszawa

708 786 zł61 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 0% pcc 0% prowizji Zakup od dewelopera Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w nowoczesnej i bardzo estetycznej inwestycji, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pasłęcka

Nowodworska,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 360,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43,8 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2001 r., Białołęka Nowodwory. Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i prywatności, a jednocześnie oferują nowoczesność i wygodę codziennego życia. Taką propozycją jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²23 m² 1 757 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 22,52 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²61 m² 3 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.61 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

778 145 zł68 m² 11 361,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 68,49 m2 Mieszkanie gotowe do odbioru Rozkład pomieszczeń: hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

696 600 zł62 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,49 m , położone na drugim piętrze budynku. Lokal jest ukończony i gotowy do odbioru. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31m2 przy ul. Książkowej składające się z: przedpokoju Salony Wnęki sypialnianej Kuchni Loggii Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

699 000 zł67 m² 10 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

! wyjątkowa oferta na osiedlu regaty! agencji nieruchomości - 0% W galerii znajdziesz film - obejrzyj koniecznie! Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 348,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 2001 roku zlokalizowane - Warszawa, białołęka, ul. Światowida. Osiedle zamknięte. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małego Rycerza

Białołęka,Warszawa

1 640 000 zł148 m² 11 117,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej części warszawskiej Białołęki. Dom oferuje 121 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

524 000 zł34 m² 15 595 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na Białołęce, w inwestycji Osiedle Derby , przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie przeszło generalny remont, obejmujący wymianę wszystkich elementów wykończenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodwory,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 061,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż oferujemy komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 z tarasem 56m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin Kościelny,Warszawa

1 272 000 zł99 m² 12 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98,6 m , położone na parterze zadbanego budynku z 2000 roku, na cenionym osiedlu przy ul. Światowida 49b na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 129 000 zł77 m² 14 662,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje z 33-metrowym tarasem przy Wale Wiślanym - 0% pcc Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ornecka

Białołęka,Warszawa

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działka 1200 m białołęka Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w jednej z najspokojniejszych części Białołęki, położona bezpośrednio u zbiegu ulic Orneckiej.To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.