dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż Kawalerka z balkonem, usytuowana na parterze w bloku przy ul. Podłużnej, na warszawskiej Białołęce (osiedle Lewandów). Mieszkanie o powierzchni 29 m składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 600 zł34 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane. Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, nowocześnie wykończone, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

42,24 zł/m²509 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate / Magazyn z rampą i dokiem / 509 m / 11 m wysokości / dostępne od 08.2025 ATUTY Wysokość hali aż 11 metrów Rampa i dok załadunkowy + brama z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze budynku z 2012 roku, na zamkniętym, kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 198 080 zł83 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie 83,2 m | ul. Geometryczna, warszawa (zielona Białołęka / Targówek) Wykończone w 2025 roku mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

639 000 zł48 m² 13 284,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z wydzielonym trzecim pokojem w salonie, położone w świetnie skomunikowanej części Białołęki. Blisko wału wiślanego i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

715 000 zł56 m² 12 654,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m , położone przy ul. Żeglugi Wiślanej na Białołęce - w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, która sprzyja wygodnemu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 198 080 zł83 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament na warszawskiej Białołęce przy ul. Geometrycznej. Budynek wybudowany w 2025r. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) > przystanki autobusowe, mnóstwo sklepów i punktów usługowych tuż pod osiedlem > dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Białołęka,Warszawa

1 355 000 zł155 m² 8 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Podstawowe informacje Segment o powierzchni ok. 155 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek Białołęki Dworskiej. Dom wyjątkowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 618,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,93 m położone na ostatnim, trzecim piętrze kameralnego budynku z 203 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Białołęka,Warszawa

1 785 000 zł195 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji Podstawowe informacje Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 195 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81 m + strych 20 m , usytuowane na 4. piętrze zadbanego, monitorowanego budynku przy ul. Pasłęcka 16C na Białołęce. Bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Żerań,Warszawa

42 680 €9 700 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do podnajmu oferowana jest funkcjonalna powierzchnia magazynowa zlokalizowana w północnej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Winnica,Warszawa

930 000 zł60 m² 15 448,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 60 m z prywatnym ogródkiem Białołęka, winnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przytulnego mieszkania o powierzchni 60 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

695 000 zł51 m² 13 582,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - wygodne, świetnie zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

818 000 zł68 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, bardzo ciepłe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na 1. piętrze przy ul. Skarbka z Gór 140a, w nowym budownictwie z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 422,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

To przytulne i piękne mieszkanie o powierzchni 61,6 m znajduje się w doskonałej lokalizacji na Tarchominie przy ulicy Światowida 49. W skład mieszkania wchodzą: 1 pokój (19,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strużańska

Białołęka,Warszawa

879 000 zł151 m² 5 821,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj W spokojnej, zielonej okolicy W otoczeniu lasu Z przyjemnością informujemy, że już rozpoczęliśmy sprzedaż wyjątkowych domów przy ulicy Poziomkowej w Józefowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

710 000 zł57 m² 12 456,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne 57m2, starannie zaprojektowane 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku (bez windy) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Idealne dla rodziny, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

810 000 zł43 m² 18 837,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja w tym miejscu stan deweloperski kosztuje 17300zl-19800zl za metr. Sprzedam nowe dwupokojowe mieszkanie, białołęka ul. Ceramiczna 5 przy ul.Światowida przy galerii Północnej na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

612 900 zł44 m² 13 829 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny, słoneczny 2-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na zieleń | Białołęka, ul. Mochtyńska Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

419 000 zł26 m² 16 431,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z loggią na nowym osiedlu Miasto Moje | Marywilska 64b, białołęka Lokalizacja: warszawa, białołęka - ul. Marywilska 64b Powierzchnia: 25,5 m Cena: 419 000 zł Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

1 299 999 zł139 m² 9 349,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 139mkw Bliski Tarchomin idealna lokalizacja dla rodziny i nie tylko! Świetnie skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

830 000 zł69 m² 12 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:32 m²

Ul. Piknikowa, białołęka, warszawa do remontu Cena: 830 000 pln Marzysz o własnym kawałku zieleni, przestrzeni idealnej dla rodziny i domu, który rośnie razem z Wami? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Są miejsca, które łączą w sobie spokój, funkcjonalność i miejski komfort. Takie właśnie jest to mieszkanie położone na zielonej Białołęce - w cichej, zadbanej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary. Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Najem bez zwierząt - kot czy pies. Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pajdaka

Nowodwory,Warszawa

670 000 zł68 m² 9 896,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone przy ul. Antoniego Pajdaka. Lokal znajduje się na 7 piętrze budynku z windą i składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 427,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Słoneczne 2 pokoje z dużym balkonem | 2019 | winda | Warszawa, ul. Corellego Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 28,52 m2 , położone na 2. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

730 000 zł65 m² 11 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Białołęka 6 lokalizacji Praga 4 lokalizacje Tarchomin Bródno Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! To osiedle definiuje nowy standard balansu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 16.02.2026 Są miejsca, które łączą spokój, komfort i świetną lokalizację - właśnie takie jest mieszkanie na Tarchominie, w Warszawie. To przestrzeń ustawna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kępa Tarchomińska

Białołęka,Warszawa

6 499 000 zł1 079 m² 6 023,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 546 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości inwestycyjnych - grunt o powierzchni 1,9546 ha wraz z budynkiem mieszkalno-gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej ponad 650 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

465 000 zł33 m² 13 922,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Warszawa Białołęka, kobiałka Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 33,4 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

7 200 €1 200 m² 6 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1200 m2 Warszawa, białołęka Annopol. Powierzchnia biurowa 60m2. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 9 m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 890,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

660 000 zł56 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 21a. Kluczowe informacje: - mieszkanie 2 pokoje z balkonem - Klimatyzacja - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

959 000 zł70 m² 13 737,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m2 znajdujące się przy ul. Aluzyjnej 19 na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: - warszawa ul. Aluzyjna 19 - Lidl.