dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²24 m² 1 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

673 000 zł50 m² 13 487 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w sobotę (18/04/2026) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Modlińska 65b / Białołęka, żerań2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 499 000 zł96 m² 15 614,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 96 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej, a jednocześnie nietypowej jak na tę część miasta inwestycji Aroma Park realizowanej przez yit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Botewa

Tarchomin,Warszawa

545 000 zł32 m² 17 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m , położona na 1. piętrze w zadbanym, 6-piętrowym budynku z 2004 roku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina z Wrocimowic

Tarchomin,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie z 3 balkonami | Osiedle strzeżone | Gotowe do wprowadzenia | Warszawa Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

12 000 000 zł12 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

12 000 m Warszawa Białołęka, ul. Ostródzka Cena: 1 000 zł/m | Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z 2 działek (33/2 i 34).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 089 000 zł66 m² 16 380,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,48 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Stanowiący odrębną własność lokal mieszkalny. Księga wieczysta bez obciążeń. 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

815 000 zł50 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50m z zagospodarowanym tarasem i ogródkiem 33m znajdujące się przy ulicy Głębockiej 94. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 669,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olesin

Kobiałka,Warszawa

1 575 300 zł177 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiklinowa

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł115 m² 9 544,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w stanie deweloperskim bez prowizji na ulicy Pułaskiego w Henkrykowie - spokojnej i zielonej części Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

6 000 zł106 m² 56,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

6 000 zł | wynajem | 105,8 m2 | 4 pokoje | warszawa | milenijna | białołęka Przedmiotem najmu jest 4 - pokojowe mieszkanie. Usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ul. Milenijnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

998 000 zł65 m² 15 353,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche i spokojne. Mieszkanie składa się z: -salonu, -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Osiedle strzeżone, bezpieczne. Zadbane części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

7 000 zł130 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Warsztat Magazyn z Biurem 130 m2 zlokalizowany Warszawa Białołęka standard: brama wjazdowa 3,5 x 4m 2x brama wjazdowa 3 x 3m media: prąd, woda, gaz wysokość 4,5m obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Majolikowa

Tarchomin Kościelny,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Majolikowej, białołęka Tarchomin. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze. Budynek z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

595 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zielony Tarchomin | 2 pokoje | 47,6 m | osobna kuchnia z oknem | loggia z widokiem na zieleń. Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wittiga

Tarchomin,Warszawa

449 000 zł47 m² 9 635,19 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja - Są mieszkania, które są po prostu w porządku. I są takie, które od razu dają poczucie możliwości. To jedno z nich. Dobrze doświetlone, dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 505,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 położone na Zielonej Białołęce bezpośrednio przy Parku Magicznym. 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

659 000 zł43 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 269 000 zł89 m² 14 185,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,46 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

890 000 zł68 m² 13 152 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania ładne, urządzone, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.67m znajdujące się przy ul. Rossiniego 6 na Osiedlu Greenwood. W mieszkaniu znajdują się 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł101 m² 10 474,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja - ul. Van Gogha - białołęka Do sprzedaży przestronne mieszkanie 101,20 m z wyjątkowym widokiem na zieleń , dwupoziomowe , 4 pokojowe ( istnieje możliwość oddzielenia jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

998 000 zł116 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż / książkowa / 116 m2 / 2 poziomy + balkon, miejsce parkingowe Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 850,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta Mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń i wał nadwiślany - autobusy: 220 m od osiedla - tramwaje: 550 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Umowa zwykła, nie najem okazjonalny. Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Białołęka,Warszawa

885 000 zł76 m² 11 689,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach, które cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Brzozy

Białołęka,Warszawa

570 000 zł41 m² 13 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

578 000 zł44 m² 12 988,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na parterze budynku przy ul. Mikołaja Trąby w Warszawie. Lokal stanowi idealne połączenie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konik Polny

Białołęka,Warszawa

701 845 zł61 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne studio - powierzchnia 32 metrów kwadratowych - mieszkanie na 2 piętrze z balkonem - wysokość 2.80 m - zlokalizowane na Białołęce (Nowodwory).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

642 000 zł49 m² 13 209,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

45 zł/m²16 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokale biurowe o powierzchni od 10 m do 50 m , zlokalizowane na drugim piętrze w budynku biurowym na warszawskim Żeraniu. Lokalizacja: biura znajdują się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

869 000 zł65 m² 13 305,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa Białołęka, ul. Kartograficzna 75a ( bliska Białołęka, granica z Targówkiem) 3 pokoje, świeżo po gruntownym remoncie, ogródek z tarasem, klimatyzacja, blisko szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 533,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne inne metraże * Oferta kredytowa * wykończenie wnętrza pod klucz Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

16 000 zł6 000 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| do wynajęcia działka o pow. ok. 6 0 00 m2 zlokalizowana przy ulicy Płochocińskiej w dzielnicy Białołęka. Działka płaska, niezagospodarowana, w kształcie trapezu. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

769 000 zł68 m² 11 308,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - ul. Feliksa Pancera 12, warszawa (białołęka) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68m2 idealnej dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij