dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

754 000 zł60 m² 12 651 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Termin oddania IV kwartał 2024r. Miejsce w garażu dodatkowo płatne 35 000 Komórka lokatorska 7 000 zł Ostatnie mieszkania. Super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

950 000 zł61 m² 15 508 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English do metra bródno 9 minut (bezpośredni autobus 176) 2 balkony bliskość obwodnicy, szybki i dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

694 400 zł54 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja powstała na Białołęce W technologii przyjaznej dla środowiska i mieszkańców. Pompa ciepła , fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja Świetna oferta w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

536 000 zł35 m² 15 137 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

bez dodatkowych opłat- uprzedzamy pytania - 2- pokojowe mieszkanie - 1 piętro - winda - wysokość pomieszczeń - 260 cm - hala garażowa oraz duża ilość komórek lokatorskich. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

755 000 zł92 m² 8 248,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 5-pokojowe na Białołęce. Charakterystyka Mieszkania: powierzchnia Użytkowa: 91,53 m Powierzchnia Całkowita: 128,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monteverdiego

Białołęka,Warszawa

890 000 zł77 m² 11 558,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Digital Broker prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na ul. Monteverdiego lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 2021 roku. Idealne rozwiązanie na cele inwestycyjne lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na zamkniętym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

508 800 zł39 m² 13 113 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji kupujcego Inwestycja powstaje na Białołęce w Warszawie. Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. Dużym atutem jest własny ogródek ponad 58 m2 Do odbioru IV kwartał 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

679 000 zł89 m² 7 667,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Okazja! zakup tylko za gotówkę! Mamy do zaoferowania piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,55m2, położone na drugim piętrze w bloku z2009 roku, przy ulicy Geodezyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

597 700 zł45 m² 13 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie | Białołęka | Mieszkanie na Białołęce | Ciche mieszkanie | Mieszkanie na Sprzedaż | Sprzedaż mieszkania na Białołęce | 2 pokoje Białołęka | Warszawa Białołęka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Misia Uszatka

Białołęka,Warszawa

595 000 zł1 128 m² 527 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki, która znajduję się w Warszawie w pobliżu ulicy Misia Uszatka na Białołęce. Działka jest prawie w kwadracie dzięki czemu są duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

19 440 zł2 160 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English - lokalizacja warszawa białołęka - atrakcyjna cena - możliwość wynajmu większej powierzchni Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

771 140 zł64 m² 12 049 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

bez dodatkowych opłat - od dewelopera gotowa inwestycja- można się wprowadzać gdzie? - Nowodwory - ćżęśc dzielnicy Białołęka - blisko przystanek autobusowy - Hanki Ordonówny - blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dębowa

Choszczówka-Kolonia,Warszawa

540 000 zł897 m² 602,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Brief: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości - działki o powierzchni 897 mkw, której urok kryje się w foremnym kształcie, doskonałej lokalizacji pod lasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordonówny

Tarchomin,Warszawa

1 093 000 zł86 m² 12 738,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,8m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2005 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin - ul. Hanki Ordonówny. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Tarchomin,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy przy ul. Nowolipki mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Dwa pokoje I Tarchomin I Białołęka Czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie przy ul. Aluzyjnej 33 na warszawskim Tarchominie, dla bardzo wymagającego Klienta. Atuty: - 44 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

755 000 zł92 m² 8 251,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Okazja! zakup tylko za gotówkę! Mamy do zaoferowania piękne dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 91,53m2. Znajduje się ono w bloku z cegły z roku 2009 , położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

796 499 zł76 m² 10 452,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Na trzech piętrah wybudowane zostaną 24 przytulne, jasne i nowoczesne mieszkania. Wszystkie zostaną zaprojektowane i wykonane w oparciu o najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

568 500 zł51 m² 11 202 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja powstaje na tzw. Zielonej Białołęce W technologii przyjaznej dla środowiska i mieszkańców. Pompa ciepła , fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe. Świetna oferta w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

40 000 zł4 500 m² 9 zł/m²

 

 

 

Białołęka,Warszawa

525 100 zł40 m² 13 094,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w przystępnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruskowy Bród

Kobiałka,Warszawa

1 790 000 zł231 m² 7 748,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Place4you ma przyjemność przedstawić dom, który został zaprojektowany do rodzinnego, wygodnego życia. Dom z bardzo dużą przestrzenią dzienną i komfortowymi sypialniami. Dom z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

676 000 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, usytuowane na parterze w bloku zlokalizowane na Białołęce - Tarchomin. Osiedle strzeżone, z dużą ilością zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 590 zł41 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wygodne dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, ulica Krzyżówki 11b *apartament na 6 piętrze składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

813 000 zł71 m² 11 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny w Warszawie? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English Szukasz przestrzeni, magazynowej, produkcyjnej w Warszawie ? - lokalizacja warszawa białołęka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

424 600 zł31 m² 13 903,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Szukasz kawalerki dla siebie lub pod wynajem? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

681 400 zł54 m² 12 625,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3