dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 123 ogłoszenia

779 000 zł56,92 m² 13 861,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92m2 z balkonem 9,14m2 z bezpośrednim widokiem na piękny las miejski. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł140 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

O inwestycji Osiedle Aniceta Residence to kameralna inwestycja składająca się z ośmiu domów, zlokalizowana na styku Białołęki i Targówka, przy ul. Ojca Aniceta. Łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,57 m² 16 826,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

- klimatyczny salon z aneksem kuchennym: jasna i otwarta przestrzeń wypoczynkowa. Aneks kuchenny w białej zabudowie w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt agd. - przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 907 zł113,78 m² 10 203,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

860 000 zł88 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,04 m² 14 898,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż widne, ciche i nowoczesne, trzy pokojowe mieszkanie na Białołęce. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł104,60 m² 11 424,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4 pokoje | 104,6 m | prywatny ogród 30 m | 2 miejsca postojowe | Galeria Północna | świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 104,6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 000 zł150,59 m² 8 818,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28,70 m² 14 982,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł235 m² 10 425,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:968 m²

Dom na Białołęce Dworskiej z dużym ogrodem. > powierzchnia działki 968 m , całkowita domu 235 m , użytkowa 188,5 m > przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią >.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł33,70 m² 84,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na warszawskiej Białołęce? Chcesz zamieszkać ze swoją połówką, a może wolisz mieć przestrzeń tylko dla siebie? Cenisz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł2 039 m² 1 299,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z domem o powierzchni 2039 m2, położoną na terenie Białołęki Dworskiej na ul. Polnych Kwiatów. Teren idealny pod zabudowę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Osiedle zamknięte, monitorowane, zielone patio z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

729 344 zł49,28 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 950 m² 1 680,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny na Warszawskiej Białołęce, w rejonie ul. Zdziarskiej/ Ostródzkiej- bliżej kanału Żerańskiego. Idealny na inwestycję deweloperską wielorodzinną, lub usługową!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,40 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 38,5 mkw. położone na Białołęce, przy ul. Hemara 3a. Mieszkanie jest doskonale doświetlone i w pełni przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł52,99 m² 13 021,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowizja kupującego - 0%. Prezentowane mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje nowym właścicielom nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozwala na wykończenie wnętrz zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł44,50 m² 12 112,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie o powierzchni 44,5 m (2 pokoje), usytuowane na spokojnym osiedlu na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą z 2003 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie W zielonej oazie białołęki Pierwszy najemca | Dwustronne | W pełni umeblowane | Parking podziemny | Inwestycja Gardenia Lagom Marvipol | Cicha okolica ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 750 zł70,62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie rodzinne | układ trójstronny | szkoła 100 m od inwestycji Nowa, czasowa cena specjalna: 12 500 zł/m Na sprzedaż (bezpośrednio od developera - kupujący nie płaci prowizji).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,91 m² 14 109,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91 m , położone przy ul. Mariana Hemara 9C na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

27 060 zł902 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Jedna większa powierzchnia operacyjna: 3 unity/halle (obok siebie) w kompleksie 902 m 150 kw, brama 0 pod tir, posadzka przemysłowa, ogrzewanie, światłowód + biuro na piętrze gotowe do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł1 200 m² 645,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1200 m Białołęka / Szamocin mpzp spokojna okolica Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m położona w atrakcyjnym rejonie Warszawa Białołęka Szamocin.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,90 m² 16 012,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 189 €2 027 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 2 027 mkw w parku logistycznym zlokalizowanym w Warszawie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 288 zł34,69 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru w czerwcu 2026 roku - super rozkład. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, a jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Eko-rozwiązania w mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Białołęka - osiedle nowodwory Kawalerka z balkonem i miejscem postojowym w garażu do wynajęcia. Mieszkanie ma wyposażeniu wygodną kanapę z funkcją spania. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62,28 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 62,28 mkw 2-pokojowe mieszkanie, dogodna komunikacja Jasne, komfortowo urządzone, lokalizacja: warszawa - Białołęka, blisko Galerii Północnej, szeroka oferta punktów handlowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Winnica na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

42 680 €9 700 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do podnajmu oferowana jest funkcjonalna powierzchnia magazynowa zlokalizowana w północnej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł63,47 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,47 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku z windą z 2025 roku, zrealizowanego przez dewelopera ep.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,40 m² 12 943,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka ul. Rossiniego Są mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca. Jasne, wygodne, funkcjonalne takie,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,43 m² 12 936,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku z 2013 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zadbane, zielone, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

36,75 zł/m²400 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa/usługowa 400 m2, warszawa Białołęka standard: wykładzina otwierana okna pomieszczenia klimatyzowane oświetlenie ledowe światłowód media: woda, prąd, gaz atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł60,15 m² 14 547 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 60,5 m . Położone na 1. piętrze kameralnego budynku z 2019 roku na warszawskiej Białołęce. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

wolny moduł biurowy, ok 200 m2 Moduł jest bardzo ładnie zrobiony (trzeba go tylko odmalować i dać nową wykładzinę, co niebawem zrobimy. Ma bardzo dobrą cenę 4.500 PLN + VAT czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i zaprojektowane z myślą o komforcie oraz funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 118 000 zł69,88 m² 15 998,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, idealne dla rodziny, pary lub osób ceniących komfort i funkcjonalny układ. W pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,24 m² 16 918,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Apartamentowiec z windą z 2020 roku. Budynek.