dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

849 000 zł1 500 m² 566 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Bliskim Sąsiedztwie Rezerwatu Idealne Miejsce na Twój Wymarzony Dom! Marzysz o budowie domu w spokojnej, naturalnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł35,34 m² 15 930,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,63 m² 15 342,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta 3-pokojowe mieszkanie w wysokim, nietuzinkowym standardzie, z ogródkiem i balkonem. Polecam na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie, przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,79 m² 15 731,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Hot oferta! oferta W biurze pepper house! apartament Z prywatnym ogródkiem | fleminga | high-end Jeśli szukasz lokum, w którym standard premium to nie tylko pusty frazes z folderu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

827 000 zł69 m² 11 985,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Adres: ul. Skarbka z gór 128a Cena: 869.000 zł (w tym miejsce parkingowe pod blokiem) Powierzchnia: 69 m Pokoje: 3 (salon z aneksem + 2 oddzielne pokoje + garderoba) Piętro: wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł12 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Nieruchomość na Białołęce. Powierzchnia Gruntu: 12 000 mkw = 1,2 ha Doskonała Lokalizacja na Białołęce: bliskość Głównych Dróg Krajowych oraz łatwy dostęp do lotnisk i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,70 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Białołęka, ul. Ceramiczna Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł131,98 m² 11 213,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 480 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | Lokal 109,78 m2 + 22,20 m2 garaż | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł40,50 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5m2 zlokalizowane na spokojnej Warszawskiej Białołęce. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 998 539 zł1 729 m² 2 891 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 729 mkw., zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy dzielnicy Białołęka, przy ul. Modlińskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 212 000 zł121,27 m² 9 994,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez dodatkowych opłat i prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku w przyszłym roku (III kwartał 2026). Nowoczesny segment z ogródkiem - bezczynszowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł68 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł870 m² 1 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki położone na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Echa Leśne, powierzchnia mniejszej działki 870mkw wymiary 32x27 z wjazdem z drogi wewnętrznej gminnej od północy.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł450 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużym tarasem i ogrodem Warszawa, choszczówka 450 m całkowitej powierzchni 295 m użytkowej 1 170 m działki 8 pokoi Sauna Tarasy Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł42,50 m² 16 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie niespełna 7-letnie,zamieszkiwane sporadycznie przez 1 osobę.Wykończone z dużym gustem,dobrymi materiałami.Salon z kuchnią,sypialnia,duża łazienka i przedpokój.Niespotykanie.

Szczegóły ogłoszenia

32 893 200 zł18 274 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy warszawskiej Białołęki. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

775 890 zł57,70 m² 13 446,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Świderskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł74,33 m² 21 512,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - city profit nieruchomości - prezentuje z przyjemnością : **** Nieruchomość w nowoczesnej inwestycji klasy premium **** na sprzedaż | 5-pokojowe mieszkanie | 2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł56,30 m² 11 012,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulne trzy pokoje na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Żeglugi Wiślnej w Warszawie. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30.

Szczegóły ogłoszenia

65,57 zł/m²61 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł160,13 m² 10 897,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dobrze przemyślany i wygodny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w cichej i spokojnej części Białołęki. To idealna oferta dla klientów szukających domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł170,40 m² 11 678,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal użytkowy składający się z frontowej otwartej przestrzeni i pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych w głębi. Istnieje możliwość innego podziału przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w spokojnej, zielonej części Białołęki przy ul. Aluzyjnej. Lokal znajduje się na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 908 zł1 491 m² 788 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1491 m ( 2 działki, jedna o powierzchni 794 m2, druga o powierzchni 693 m2) Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł53 m² 12 264 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Okolica inwestycji jest zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 955 zł32 m² 13 530 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2 pokoje z ogródkiem | Kameralne osiedle | Cisza i zieleń III kwartał 2027 r. Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł34,21 m² 14 907,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyżówki. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł83,64 m² 12 314,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł70 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowo przestronny Apartament z Ogrodem o powierzchni 100mkw. Okazja! Posiada 70m2 powierzchni, 3 pokoje, garderobę , aneks kuchenny, dużą Łazienkę z prysznicem, 2 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,10 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone na 1. piętrze w budynku na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,40 m² 14 391,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek z 2003 roku znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 m² 15 892,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Posiadamy świetne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze Mieszkanie jest umeblowane. Wyposażenie: pralka, lodówka, zmywarka Mieszkanie: *3-pokojowe *o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 921 zł65,90 m² 11 000,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 415 000 zł1 058 m² 1 337,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 21/32 o powierzchni 1058m2 położona przy ul. Złotych Dębów na Warszawskiej Białołęce. Okolica willowa i cicha, niedaleko są sklepy, restauracje oraz gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynajmę biura na parterze oraz na pierwszym piętrze od 80 do500m2 różne powierzchnie w okazyjnej cenie ok 32zł/m2,media w cenie dostepne od zaraz, plac 1000zł utwardzony ogrodzony cena 7zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 000 zł1 943 m² 600,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu. 1943m2 w drugiej linii zabudowy od drogi. Cicha, spokojna, malownicza okolica. Na tyłach działki łąki i zadrzewienia (758m2), część również na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł31,31 m² 16 767,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Luciana Pavarottiego - Miasteczko greenwood budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2023 roku nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł150 m² 12 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Kasztanowej na warszawskiej Białołęce. Na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1017 m2 (ok.30 m2/30.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

2 850 000 zł390 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż rezydencjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 390 m , położony na zagospodarowanej działce 1500 m w spokojnej, willowej części Białołęki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

9 537 zł289 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 289m2 z biurem 40m2, warszawa Żerań standard: posadzka niepylna beton dojazd dla tir wysokość 4m doświetlenie w ścianie oświetlenie ledowe światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach