dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

341 ogłoszeń

5 900 zł66 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z widokiem na zieleń | żoliborz artystyczny Żoliborz Artystyczny | ul. Kaliny Jędrusik | 3 pokoje | Balkon | Południowa ekspozycja | Widok na drzewo | Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom do wynajęcia na cele biurowe. Cena + vat. . Dom dostępny. Do przejęcia nakłady na założonej w domu sieci wifi. Okablowanie jest rozprowadzone w domu, w większości pomieszczeń są.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,68 m² 28 920,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w wysokim standardzie - Sady Żoliborskie Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 46,68 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2025 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Malownicza okolica | Standard Premium | Tereny dla Jogging | 120 m2 | 8 piętro | Spektakularny widok Najwyższej jakości przestronny apartament zlokalizowany w budynku z 2010 roku tuż przy Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny segment położony w sercu Starego Żoliborza z cudownym ogrodem. Doskonała lokalizacja, stylowe wnętrza oraz zielony ogród to niewątpliwie zalety tej nieruchomości. Dom może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wyjątkowy, wolnostojący segment o powierzchni 200 m2, położony w najbardziej prestiżowej części Starego Żoliborza. Nieruchomość łączy w sobie historyczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł100,72 m² 27 701 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego apartamentu na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz. Nieruchomość Apartament o powierzchni 100,72 m położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł60 m² 25 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Stylowe 3 pokoje na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone w samym sercu prestiżowego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł43 m² 21 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 2-pokojowy apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany na Żoliborzu Artystycznym w Warszawie, w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł42,19 m² 22 991,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 | Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 381 000 zł85,66 m² 27 795,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Osiedle Atelier Żoliborz to prestiżowa inwestycja w zielonej części Żoliborza na warszawskich Sadach Żoliborskich. Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura, eleganckie części wspólne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł71 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Zwierzęta nie są akceptowane.

Szczegóły ogłoszenia

41 841 000 zł2 324,50 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 2.324,50 m2, położona na 4 kondygnacjach nowoczesnego budynku biurowego, na warszawskim Żoliborzu. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł46,97 m² 62,81 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyremontowane, kompletnie wyposażone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Lokal ma 47 mkw. i składa się z: - salonu (20 mkw.), a w nim: regał, komoda, rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,20 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, w którym po przekroczeniu progu od razu czujesz: "-Tak, to tutaj!"? Gdzie kawa na balkonie smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na panoramę Warszawy? Willow Estate ma.

Szczegóły ogłoszenia

13,60 €/m²193,33 m² 2 629 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec zlokalizowany jest na Żoliborzu, w bliskiej odległości od centrum miasta, a także w sąsiedztwie centrów handlowych Arkadia oraz Klif. Posiada doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²10 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jasnodworska Cowork serwisowane biura na pograniczu Żoliborza i Woli Szukasz komfortowego miejsca do pracy w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Warszawy? Zapraszamy do Jasnodworska Cowork.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Żoliborz Oficerski,Warszawa

27 000 zł452 m² 59,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Reprezentacyjna willa na wynajem Żoliborz Oficerski, warszawa Do wynajęcia wyjątkowa, historyczna rezydencja z lat 20. XX wieku, zlokalizowana w najbardziej prestiżowej części Warszawa na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł20,50 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka przy parku Sady Żoliborskie. Dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa. 8 minut pieszo do metra Marymont. W pobliżu Galeria Handlowa Żoliborz. Pokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł47 m² 22 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem na Żoliborzu Artystycznym Mieszkanie z prywatnym ogródkiem o południowej ekspozycji na parterze prestiżowej inwestycji Budimex.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Artystycznym Żoliborzu [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić wygodne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,11 m² 18 513,24 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Żoliborz Promyka/ 35,11 m/ 2 pokoje z kuchnią + piwnica /po remoncie blisko metro Plac Wilsona We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł45 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie / Żoliborz Artystyczny / Miejsce postojowe / Dostępne od 14.04.2026 Mieszkanie o powierzchni 45 m2 w inwestycji Żoliborz Artystyczny w przepięknej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł49 m² 15 408,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Tylżycka 7 Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 1988 roku. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z: -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Gen. Zajączka. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł60 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla singla lub pary na warszawskim żoliborzu Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Ogrzewanie podłogowe | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

13,60 €/m²155 m² 2 108 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Budynek Irydion zlokalizowany jest u zbiegu ulic Powązkowskiej i Krasińskiego. W pobliżu przystanki autobusowe oraz wjazd na obwodnicę Warszawy. Budynek wykończony z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom na Żoliborzu do aranżacji pod cele biurowe bądź mieszkalne english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalną ofertę luksusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł114,80 m² 26 045,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament 114,8 m z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu rodzinnego - Żoliborz, ul. Rydygiera 15 Oferujemy przestronny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²252 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jasny, przestronny lokal usługowy na żoliborzu artystycznym! Doskonała lokalizacja | Duże witryny | Dużo naturalnego światła | Gotowy do wejścia ***** rozkład pomieszczeń: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Warszawa

Żoliborz Dziennikarski,Warszawa

5 950 000 zł216 m² 27 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w sercu Żoliborza Dziennikarskiego jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy. To miejsce o niepowtarzalnym charakterze, gdzie niska,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł280 m² 26 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Idealny segment środkowy położony w atrakcyjnym miejscu Żoliborza Urzędniczego, w bliskiej odległości metra, sklepów, parku. Dom po generalnym remoncie, ocieplony. Dom składa się: piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł91 m² 23 626,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 mkw. w doskonałej lokalizacji , na przeciwko Parku Kępa Potocka! Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy Gwiaździstej i korzystać ze.

Szczegóły ogłoszenia

5 699 000 zł407 m² 14 002,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom położony przy ul. Opalińskiego w jednej z najbardziej cenionych, willowych części Żoliborza. To spokojna, zielona okolica z kameralną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł47,10 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 2-pokojowy na Zielonym Żoliborzu z garażem i balkonem Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 52 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł127,70 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz | Marymont - Potok | 4 pokoje | 128m2 | miejsce w garażu podziemnym | dwa duże tarasy piękny widok na zieloną kępę potocką : Dla kogo? Dla rodziny 2+1, 2+2 poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł300 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Śiąteczna, zimowa promocja - nowa niższa cena. Działka do odstąpienia prawa użytkowania - ładna, zadbana działka rod. Sprzedawana ze "wszystkim" - domek, meble ogrodowe, narzędzia ogrodnicze itp.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij