dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

1 500 000 zł86,03 m² 17 435,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie, biuro lub usługi W pobliżu osi królewskiej W miasteczku wilanów Świetna lokalizacja | Dwa wejścia | Parter | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład I standard: * Duży.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w pięknym sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w Powsinie Powierzchnia użytkowa: 270 mkw., 6 pokoi. Działka: 1050 mkw. Zapraszam do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 215 zł44,39 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem w przepięknej inwestycji, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

137,01 zł/m²64,96 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia doskonale widoczny lokal z witrynami na główną ulicę Miasteczka Wilanów Aleję Rzeczypospolitej Jest niezależny kanał wentylacyjny z wyrzutem na dach. Możliwa gastronomia.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luksusowa willa w wysokim standardzie | 450 m | 7 pokoi | duża działka 1200 m | sauna | instalacja fotowoltaiczna | osiedle zamknięte Elegancka, wolnostojąca willa położona na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł250 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

250 m2 | 6 pokoi | 3 łazienki | Premium |stary Wilanów Luksusowy dom z przytulnym ogrodem zlokalizowany w bezpiecznej, willowej okolicy na Starym Wilanowie. Wnętrze wykończono w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilanów Królewski,Warszawa

5 700 000 zł320 m² 17 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wilanów | dom na sprzedaż 320 m | 5 sypialni | ogród | 2 miejsca postojowe W garażu Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, kameralnej części Wilanowa. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²70 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa - Wilanów. Polecamy na wynajem biura na I piętrze o pow. od 32 m do 70 m wg potrzeb najemcy ( 7 lokali do wyboru). Biuro 70 m2 podzielone na 3 pokoje. Do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 373 702 zł73,46 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 622 m² 1 220,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o pow. 1622 m na Wilanowskich Zawadach w zielonej i kameralnej okolicy przy ul. Sytej pod dowolną zabudowę. Opis działki: działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł489 m² 6 871,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż unikalny, bardzo komfortowy dom o charakterze rezydencji, w Wilanowie-Powsinie. Położony na końcu zamkniętej ulicy dostępnej tylko dla mieszkańców (brama zamykana pilotem). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł244,70 m² 19 574,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Gotowy do wprowadzenia || las kabacki || basen I sauna tylko dla mieszkańców osiedla || klimatyzacja W każdym pomieszczeniu Komfortowy, nowoczesny, gotowy do wprowadzenia dom na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

16 250 000 zł13 550 m² 1 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren dla dewelopera pod budownictwo jednorodzinne, o łącznej powierzchni 13 550 m , składający się z czterech działek, położony przy ul. Dobrodzieja w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

866 304 zł45 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 45,12 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,12 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł220 m² 18 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie deweloperskim na sprzedaż, zlokalizowany na osiedlu Neo Natolin w Wilanowie, na pograniczu z Ursynowem. Kluczowe atuty 220 m2 Duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł79,31 m² 22 065,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,31 m zlokalizowane przy ul. Oś Królewska w Wilanowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

9 858 240 zł13 692 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować dla Państwa działkę usługowo - techniczną o powierzchni około 13.800 m2 (1.3HA) posiadającą Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł134 m² 30 970,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy penthouse z tarasem w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Nieruchomość: apartament o powierzchni 133,83 m znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł53 m² 16 320,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł1 074,79 m² 18 143,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny budynek biurowy | W znakomitym punkcie 5 kondygnacji | 15 miejsc postojowych | Winda | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończeń | Monitoring | Garaż | Taras Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł57 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

: krótko: miasteczko Wilanów Al. Rzeczypospolitej | Prestiżowy adres w sercu dzielnicy | Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z widokiem na zieleń | Funkcjonalny układ | Idealne na start lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł414 m² 8 429,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ciche, bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 (ekspozycja okien południowo - wschodnia, wschodnia), składa się pokoju dziennego o powierzchni około 25 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

60,26 zł/m²78 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu w sercu Wilanowa ul. Biedronki Do wynajęcia całe 2. piętro domu jednorodzinnego o powierzchni 78 m + balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł450 m² 82,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w prestiżowej części Starego Wilanowa. Dom o nowoczesnej bryle, został zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie i stylowo. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł500 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Elegancka, zadbana rezydencja doskonale usytuowana w prestiżowej lokalizacji - Starym Wilanowie. Nieruchomość nieumeblowania, została gustownie wykończona - na podłogach kamień oraz zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł310 m² 8 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

0% Prowizji od Kupującego. Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 310 m2 ( użytkowej 270 m2) doskonale zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie Lasu Kabackiego na.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom w atrakcyjnej części Wilanowa. Zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, stylowo a jednocześnie z użyciem najwyższej jakości materiałów. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 140 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 739 800 zł2 884 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 267 416 zł176,52 m² 12 845,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Terra verde wilanów I dom nr 9 | wilanów - zawady Dom nr 9 to wyjątkowa propozycja w ramach prestiżowej inwestycji Terra Verde Wilanów, zlokalizowanej przy ul. Glebowej. Budynek ten, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53,16 m² 20 504,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m2 , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Teodorowicza w Miasteczku Wilanów. Standard osiedla Staranny dobór.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²185 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro typu open space | 185 m | sufit 3,8m | ul. Wiertnicza english description below - please do not hesitate to contact us Do wynajęcia powierzchnia biurowa typu open space, o powierzchni 185.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł644 m² 7 298,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Atrakcyjna działka a na niej wielofunkcyjny budynek idealny na biuro, firmę lub dom marzeń! - Warszawa, wilanów ul. Rumianowa Przestrzeń, potencjał i prestiżowa lokalizacja! Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł123 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny apartament zlokalizowany w samym sercu Miasteczka Wilanów, w unikalnej i prestiżowej inwestycji Royal Park przy ul. Kieślowskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:414 m²

0% Prowizji od Kupującego. Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 741 250 zł127,50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament Z ogrodem na półpiętrze | wilanów - zawady Zapraszamy do odkrycia unikalnego apartamentu o powierzchni 127,5 m , położonego w sercu najbardziej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45,84 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu klimatycznego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,84m2, usytuowanego na 3. piętrze na nowoczesnym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij