Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

429 000 zł35 m² 12 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowy apartament | stare miasto | 35 m | III piętro | kamienica | gotowiec inwestycyjny | 429 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 173 m² 275,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dostępem do centrum miasta? Ta działka o powierzchni 2172 m w Radomiu (dzielnica Wośniki) to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

73 600 zł526 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m w skład której wchodzi działka 1244/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł195,01 m² 11 742,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Trzypoziomowy środkowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody |.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł5 700 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Książnice, gmina Gdów, powiat wielicki. Powierzchnia działki 0,5700 ha (5.700m2), działka o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł109,10 m² 8 742,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim w Jasionce. - mieszkanie 70,3 m2 + poddasze nieużytkowe w stanie deweloperskim 38,8 m2 - piętro: pierwsze z 1 - 5 pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł279 m² 19 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów - Imielin, ul. Magellana 60 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 3 m2 | piętro 2 | budynek z 1981r. | balkon typu loggia > 500m stacja metra Imielin >.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

330 528 zł25,04 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 200 zł51,35 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż II Ekskluzywny pakiet 2 apartamentów w prestiżowej Villi 44, świnoujście Oferujemy unikatową możliwość zakupu dwóch nowoczesnych apartamentów wykończonych w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²980 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 946 m2 zlokalizowanej w dzielnicy Młodzianów w Radomiu. Podstawowe informacje; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,45 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, teatru Współczesnego, filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | kameralna inwestycja blisko natury Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,91 m , położone w kameralnej inwestycji Victoria Park.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł119,10 m² 7 304,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119 m przy ulicy Iwaszkiewicza w Zgorzelcu to propozycja dla osób ceniących wysoki standard, wygodę i wyjątkowy klimat miejsca. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł9 863 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne o powierzchni 0,9863 ha zlokalizowane są we wsi Guty Rożyńskie , w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Prostki. Teren corocznie uprawiany. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł5 367 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o po. 5367 m2 z mpzp z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej w dobrej lokalizacji Bronowic gm. Puławy woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 5367 m2 -kształt.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,60 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a balcony! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

16 560 zł720 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn o powierzchni 720m2 Konstrukcja murowana Wysokość 5-7 Rozładunek z poziomu 0 1 brama Posadzka niepylna Możliwość wynajmu powierzchni biurowo - socjalnej Media: prąd Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł72,70 m² 5 364,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,7 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części Przeworska, przy ul. Sienkiewicza 32. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 476 zł15 084 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miękowo, na sprzedaż duża działka budowlana grunt obecnie podzielony geodezyjnie na trzy działki o różnych wielkościach, objęta w całości przestrzennym planem zagospodarowania na 6x.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,06 m² 12 846,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! atuty doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki słoneczna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 380 m² 67,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1380 m 2 położona na pograniczu Stawek i Konradowa. Atrakcyjna cicha okolica w sąsiedztwie lasu. Dojazd drogą gminną gruntową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł104,92 m² 8 530,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Nieruchomość: nowoczesny dom o powierzchni ok. 104,92 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł43 m² 7 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ciekawa alternatywa dla szukających komfortu i funkcjonalności w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł54 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, dwulokalowego budynku w miejscowości Lichnówki Drugie (woj. pomorskie, powiat malborski,.

Szczegóły ogłoszenia

419 914 zł45 m² 9 331,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Rolniczej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 5 m . Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - bm6 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 418 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1418m2 położona w spokojnej okolicy w Kończycach Małych gmina Zebrzydowice. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,73 m² 7 808,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego , mieszkania w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł328,80 m² 3 923,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ośmiopokojowy, dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 233,58 m2 położony przy ulicy Baśniowej w dzielnicy Bielany Brzezina w Toruniu. Do budynku dobudowano.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu przestronnego apartamentu o powierzchni 90 m , składającego się z salonu wraz z aneksem kuchennym, 3 pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Owsianka,dolnośląskie

350 000 zł1 308 m² 267,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1308 mkw. w miejscowości Bąki koło Kobierzyc. Przeznaczenie wg mpzp 2mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Maksymalna wysokość zabudowy 12m. Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,68 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 53,68 m2 + balkon, na parterze w budynku z 2021 r. Całość w wysokim standardzie wykończenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł66 m² 7 106,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części Kalisza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł3 668 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia w centrum Gromnika. Przedmiotem oferty jest działka położona bezpośrednio ul.Sikorskiego w Gromniku. Działka zaledwie 500 m od Gromnik -zakliczyn. Parcela płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 552 m² 157,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona przy drodze krajowej nr 52 relacji Kraków- bielsko-Biała działka o powierzchni 8552mkw. W planie zagospodarowania przestrzennego: - teren oznaczony symbolem 12mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

789 500 zł66,14 m² 11 936,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wygodne, rozkładowe trzypokojowe bezczynszowe mieszkanie 66 m2, z własnym ogródkiem, gotowe do wprowadzenia. Położone blisko Puszczy Kampinoskiej, jednocześnie blisko infrastruktury, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 300 m² 71,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej o łącznej powierzchni 23ara, zlokalizowanych w spokojnej okolicy w miejscowości Wyżne,.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł750 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu reprezentacyjnej nieruchomości o ogromnym potencjale komercyjnym, położonej w samym sercu Lubina, w województwie.