Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 363 m² 52,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Kościuszki, gmina Osina, powiat Goleniowski. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

493 900 zł2 245 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Ornontowicach przy ulicy Nowej o pow. 2245m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42 x 54, pusta, z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł138,41 m² 9 753,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostający z pompą ciepła! Blisko Gdańska - Widlino! lokalizacja: miejscowość Widlino znajduje się niedaleko Sulmina i od centrum Gdańska oddalona jest zaledwie 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 400 000 zł4 325 m² 1 479,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 077 m² 129,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolna z prawem zabudowy natura, cisza, potencjał Mam przyjemność zaproponować do sprzedaży częściowo zalesioną działkę o niezwykle urokliwym charakterze, przez którą.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 745 m² 108,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Pewel Mała k. Żywca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w miejscowości Pewel Mała, w bliskiej odległości od Żywca. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow.25m2 w Śródmieściu Gdyni na ul. Władysława IV. Mieszkanie znajduję się na 6-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1957r. Budynek zadbany, teren częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł831 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka rekreacyjna o numerze eweidencyjnym 2349 położona w Krośnie w dzielnicy Białobrzegi. Nieruchomość w kształcie prostokąta, teren lekko wzniesiony. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 786 zł76,34 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł550 m² 5 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta Inwestycyjna - Obiekt Cukierni w Centrum Stargardu - funkcjonująca firma z wyposażeniem na sprzedaż! Na sprzedaż oferowany jest obiekt użytkowy o powierzchni całkowitej ok. **600.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

517 000 zł93 m² 5 559,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 92,54m2 na działce 2,5 ara. Dom wybudowany według projektu " Dom w rubinach 2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

DO sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni całkowitej 134 mkw. Położony na działce O powierzchni około 310 mkw. Kupujacy nie płaci podatku pcc 2% dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30,01 m² 6 631,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Oferta na wyłączność- witaj W goodstory nieruchomości i finanse kupujący 0% prowizji! Nowa ,atrakcyjna pozycja w naszej ofercie. Bardzo ciepły i słoneczny lokal, na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł37,50 m² 3 973,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Małomice, ul Żeromskiego - osiedle, mieszkanie, 37,5 m2, sprzedam, cena 157 000 zł. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji w bloku, blisko natury, przy ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

50,69 zł/m²290 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją I alarmem *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-biurowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł5 174 m² 113,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowe działki o łącznej powierzchni 5174 m , położone w malowniczej miejscowości Brzózki (gm. Nowe Warpno). To idealne miejsce na stworzenie kameralnego osiedla teren.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 12 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowy apartament | stare miasto | 35 m | III piętro | kamienica | gotowiec inwestycyjny | 429 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 173 m² 275,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dostępem do centrum miasta? Ta działka o powierzchni 2172 m w Radomiu (dzielnica Wośniki) to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

73 600 zł526 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m w skład której wchodzi działka 1244/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł195,01 m² 11 742,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Trzypoziomowy środkowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody |.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 700 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Książnice, gmina Gdów, powiat wielicki. Powierzchnia działki 0,5700 ha (5.700m2), działka o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł109,10 m² 8 742,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim w Jasionce. - mieszkanie 70,3 m2 + poddasze nieużytkowe w stanie deweloperskim 38,8 m2 - piętro: pierwsze z 1 - 5 pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł279 m² 19 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów - Imielin, ul. Magellana 60 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 3 m2 | piętro 2 | budynek z 1981r. | balkon typu loggia > 500m stacja metra Imielin >.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

330 528 zł25,04 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 200 zł51,35 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż II Ekskluzywny pakiet 2 apartamentów w prestiżowej Villi 44, świnoujście Oferujemy unikatową możliwość zakupu dwóch nowoczesnych apartamentów wykończonych w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²980 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 946 m2 zlokalizowanej w dzielnicy Młodzianów w Radomiu. Podstawowe informacje; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,45 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, teatru Współczesnego, filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | kameralna inwestycja blisko natury Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,91 m , położone w kameralnej inwestycji Victoria Park.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł119,10 m² 7 304,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119 m przy ulicy Iwaszkiewicza w Zgorzelcu to propozycja dla osób ceniących wysoki standard, wygodę i wyjątkowy klimat miejsca. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł9 863 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne o powierzchni 0,9863 ha zlokalizowane są we wsi Guty Rożyńskie , w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Prostki. Teren corocznie uprawiany. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł5 367 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o po. 5367 m2 z mpzp z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej w dobrej lokalizacji Bronowic gm. Puławy woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 5367 m2 -kształt.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,60 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a balcony! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

16 560 zł720 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn o powierzchni 720m2 Konstrukcja murowana Wysokość 5-7 Rozładunek z poziomu 0 1 brama Posadzka niepylna Możliwość wynajmu powierzchni biurowo - socjalnej Media: prąd Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł72,70 m² 5 364,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,7 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części Przeworska, przy ul. Sienkiewicza 32. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 476 zł15 084 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miękowo, na sprzedaż duża działka budowlana grunt obecnie podzielony geodezyjnie na trzy działki o różnych wielkościach, objęta w całości przestrzennym planem zagospodarowania na 6x.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,06 m² 12 846,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! atuty doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki słoneczna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 380 m² 67,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1380 m 2 położona na pograniczu Stawek i Konradowa. Atrakcyjna cicha okolica w sąsiedztwie lasu. Dojazd drogą gminną gruntową. Działka.