Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

224 000 zł1 500 m² 149,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchnia 15 arów, budowlana położona w Mucharzu w wyjątkowym miejscu. Od działki do linii brzegowej jeziora mucharskiego jest ok 100 metrów, a do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Inwestycja w sercu Warszawy - ul. Warecka / Nowy Świat Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - u zbiegu ulic Wareckiej, świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 795 m² 122,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad zalewem Skrzyszowskim prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

do sprzedania mieszkanie o pow 122 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul B .Chrobrego. Mieszkanie do remontu. Brak kuchni i łazienki- są tylko toalety. Czynsz około 400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

915 705 zł59,85 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do sprzedaży Działkę o powierzchni 42 ara, pod zabudowę mieszkalną w rejonie Tyńca - Kostrza w bliskiej odległości od Autostrady A4. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł192 m² 3 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Aleksandrów Kujawski - ekonomiczny urządzony dom z garażem z zagospodarowanym ogrodem oferta tylko W biurze "rodzinne nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł48,78 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 588 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł32,89 m² 16 297 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe miejsce piękne mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie 2 pokoje nie duże w sam raz jako 1 lokum. lokal składa się: salon z aneksem przedpokój łazienka sypialnia oraz balkon nie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 592 m² 119,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr83 3592 m , z unikalną częścią budowlaną mn21 (ok. 521 m ) Jedna działka dwa światy: budowlany mn21 + zielona strefa krajobrazowa. Działka nr 83, o powierzchni ok. 3592.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,80 m² 9 105,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe w zabudowie szeregowej. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Piętro bez skosów. Każde mieszkanie z oddzielnym wejściem. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

86 480 zł67,70 m² 1 277,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Bartoszycach przy ul. Konopnickiej 6, w południowo-wschodniej części miasta, w odległości ok 1 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł33,33 m² 8 397,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją i balkonem Parter Zduńska Wola Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez robienia remontu ? A może inwestycji pod wynajem, która nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 6 atrakcyjnych działek budowlanych Zosin, ul. Chabrowa (gm. Łomża) Na sprzedaż oferujemy 7 działek budowlanych, położonych w miejscowości Zosin, gmina Łomża, przy ul. Chabrowej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku w ciekawej lokalizacji, w Częstochowie, na Grabówce, przy ul. Goździków 1. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 678 m² 9,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, powiecie kościerskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

462 740 zł27,22 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie znajduje się w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji, w której połączono historyczny charakter budynku z nowoczesnym standardem wykończenia. Dzięki centralnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł42,16 m² 4 364,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego przy ulicy Wyszyńskiego w Koninie. Nieruchomość posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł250 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Dom twoich marzeń tylko U nas

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł136,59 m² 4 978,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

oferujemy do sprzedaży dom z 4 mieszkaniami w Gostyniu powierzchnia: działka 695 m2, dom około 136,59 m2 powierzchni użytkowej media: prąd, gaz, woda, ogrzewanie - piec gazowy dwufunkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł308 m² 14 577,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Stylowa willa z ogrodem - idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny. Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kilka działek położonych w miejscowości Rochaliki na granicy z Błoniem z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mn2 40% zabudowy, maksymalna wysokość do.

Szczegóły ogłoszenia

26,65 zł/m²300 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia teren i budynki ośrodka narciarskiego w Niestachowie zlokalizowane w Górach Świętokrzyskich w Niestachowie, w gm. Daleszyce, 12 km od Kielc. Budynek, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

55,36 zł/m²270,95 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Jana Pawła II Jarosław. Do wynajęcia w samym centrum miasta Jarosław lokal handlowo-usługowy o powierzchni 270,95 m2. Przestronny lokal w układzie open space (otwarta przestrzeń) jest.

Szczegóły ogłoszenia

185 850 zł1 239 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1239 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krępa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sprzedamy budynek mieszkalno-usługowy w Bochni przy ulicy Trudnej 22. Obiekt został wzniesiony w technologii tradycyjnej w połowie lat 90-tych XX wieku. - parter z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,10 m² 6 640,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny narożny segment szeregówki o powierzchni 180 m , idealnie nadający się pod różnego rodzaju działalność biznesową: biuro, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, katowice, ul. Rybnicka Lokalizacja: katowice, ul. Rybnicka Piętro: 1 Powierzchnia: 46,30 m Liczba pokoi: 2 Garaż (opcjonalnie): 75 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 051 m² 122,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z gotowym projektem domu - jastrzębie-górne, ul. Polna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1051 m , położona przy ul. Polnej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w zamkniętym kompleksie magazynowym w Mrokowie koło Wólki Kosowskiej. Magazyn kontenerowy. Możliwość połączenia kilku kontenerów w jeden magazyn w przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł37,90 m² 12 532,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 37,90m2 składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki z prysznicem i wc, - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł852 m² 598,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,sosnowiec-Centrum ul. Kościelna. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 934 zł50,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

115 800 zł858 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane w Dłużniewie gmina Łomża. Idealna oferta jeśli szukasz kompaktowej nieruchomości w dobrej cenie blisko miasta pod swój wymarzony dom, lub chcesz zwyczajnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł12 841 m² 116,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Lamato ma zaszczyt zaprezentować piękną działkę inwestycyjną na granicy gminy Michałowice o powierzchni 1,2841 ha zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi nr.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 700 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka oznaczona nr 232/14, o powierzchni 1700 mkw jest usytuowana przy zbiegu ul Dolina Marzeń i Dolina Drwęcy. Na trasie z Lubicza do Młyńca Działka jest objęta miejscowym planem.