Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura. Emix Biuro Nieruchomości posiada, w ofercie sprzedaży działkę budowlaną, o pow. 1200 m2 (12 ar), położoną w miejscowości Jerzmanowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł375 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: dom szeregowy w Sieradzu cena 540.000 zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w Sieradzu, idealny do połączenia prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 635 m² 213 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży dwie działki położone w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka o łącznej powierzchni 16,35ara. Teren w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 356 126 zł111,13 m² 30 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 111,13 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

891 250 zł71,30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży piękne, dwustronne mieszkanie położone na czwartym piętrze budynku przy ul. Granicznej, na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z dużego salonu ( 17 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł110,20 m² 6 941,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blisshome Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, w urokliwej i spokojnej dzielnicy Biała. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł5 637 m² 56,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad potokiem w sercu Gorców Ochotnica Dolna, 5637 m Obiektem sprzedaży jest działka budowlana leżąca nad potokiem w Ochotnicy Dolnej. Okolica dookoła to teren typowo.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł58,40 m² 4 092,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnej lokalizacji obrzeży miasta Włocławek - szpetal górny gmina Fabianki. Ta lokalizacja to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł39,52 m² 21 988,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować ofertę nowego, świeżo wykończonego mieszkania w standardzie premium, położonego na ostatnim, 6 piętrze kameralnej inwestycji z 2025 rok przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie Sobieszów (jelenia Góra) Zielona, spokojna okolica niska zabudowa świetna komunikacja miejska Cena: 260 000 zł Atuty mieszkania: po remoncie, zadbane, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 393 m² 29,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o pow. 3393m2 w trakcie odralniania na działkę budowlaną obręb Żelisławie gm. Czaplinek. Dojazd do działki drogą asfaltową, która posiada również.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 zł12 700 m² 2,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania łąka i las położone w Cieleśnicy, gmina Rokitno, powiat bialski, województwo lubelskie Powierzchnia łąki stanowi obszar 1,2730 ha Łąka składa się z czterech, działek.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 400 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 44 ar położona w miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko. Teren płaski o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą betonową. Media: - prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł82 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 50 m na Karłowicach, tuż przy zajezdni tramwajowej mpk, z bezpośrednim dojazdem do Placu Dominikańskiego, 7 minut od Obwodnicy Śródmiejskiej, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, płaska, o powierzchni 8900 m2 w miejscowości Lusina obok Krakowa. Działka ma kształt prostokąta - długość 200 m, szerokość w najwęższym punkcie 38 m a.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł81,50 m² 8 085,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1 piętrze w budynku z lat 80., po termomodernizacji. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 210 m² 591,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje pod nr   mb Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3210 m2 położoną w Dobrym Mieście przy ulicy Łużyckiej. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

89,98 zł/m²162,14 m² 14 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 162,14m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł34,10 m² 22 287,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 5. piętrze kamienicy z 1964 roku. Lokal wyróżnia się wysokością pomieszczeń wynoszącą 3,50 m oraz ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł476 m² 1 170,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:797 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym położona przy ul.Braci Saków w Tarnowie. Budynek o powierzchni użytkowej 250m2, jednokondygnacyjny. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł4 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedaż - kompleks hal położonych na terenie przemysłowym. Lokalizacja - Łódź Bałuty, strefa Teofilów Przemysłowy 2 hale magazynowo /produkcyjne o powierzchni 3.500m2 + biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Samin

Samin,warmińsko-mazurskie

1 170 000 zł115 m² 10 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz uciec od zgiełku miasta? Ten piękny i komfortowy dom na Mazurach z pewnością przypadnie Tobie i Twojej rodzinie do gustu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 289 m² 54,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane-podlesie gmina czarna powiat dębicki! Oferujemy do sprzedaży cztery działki o zróżnicowanych powierzchniach z wydanymi warunkami zabudowy na budowę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Budynek biurowy w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowany w ciągu handlowo-usługowym, w centralnej części Koszalina. Budynek jest 1-piętrowy, powierzchnia 2 136,30 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 760 zł52,80 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament nad morzem, objęty podatkiem vat 23% idealny do wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie ma funkcjonalny układ z dużym salonem z aneksem kuchennym (19,01 m ), osobną.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł53 m² 12 339,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż - wygodna nieprzegrana inwestycja!-do zamieszkania lub pod wynajem. Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe którego tak długo szukałeś i już prawie masz!-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 65 metrów w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 42,45 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł980 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 950 m , położoną w ścisłym centrum Radzymina, w pierwszej linii zabudowy przy głównej ulicy. Zgodnie z mpzp, teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł61,97 m² 8 391,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nierychomosci ,mały Domek ' oferuja do sprzedazy Na sprzedaż komfortowy apartament w Szklarskiej Porębie Cena: 520 000 zł Powierzchnia: 61,97 m Liczba pokoi: 3 Lokalizacja: szklarska Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości polecają do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 ( 2 niezależne pokoje +niezależna kuchnia), zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,70 m² 14 092,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka oddzielną kuchnią Apartamenty Platinum ul. Inowrocławska Wrocław, szczepin nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji idealna pod inwestycję lub dla ciebie! Na sprzedaż komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,06 m² 9 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

MS Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Świdnicy. To parter kamienicy z cegły, tuż przy pełnej infrastruktury miejskiej. Wokół dostępne są sklepy, usługi, restauracje oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł1 080 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana w centrum Starych Babic działka budowlano - usługowa o powierzchni 1080 m2. Nieruchomość położona jest w trzeciej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł54,39 m² 7 813,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo lubianej i cenionej dzielnicy Katowic - Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze, budynku który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

955 560 zł7 963 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną składającą się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 7 936 mkw. Lokalizacja: troszczyn, gm. Opalenica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54,73 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stary browar - ekskluzywna inwestycja nowoczesny apartament 3-pokojowy dla pierwszego najemcy z pięknym widokiem na pasmo gór! jedyny W swoim rodzaju! z miejscem w garażu oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł16 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z planem zagospodarowania - jasieniec Prezentujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 910/3 o powierzchni 1,6500 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 700 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz gruntu pod dużą inwestycję handlową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę, która idealnie wpisuje się w potrzeby inwestorów.